Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
24. lis 2008

Marti, jukla jsem na fotecky. Misak je sikulka velika! 🙂

chlapecci spinkaji, drzi se za rucicku 😀 ja jdu uklizet. je toho nejak moc 😝

anta
24. lis 2008

To je hezký, Paol, že se drží za ručičku 🙂

e.k.t
autor
24. lis 2008

no to musí být krásný pohled 😉

anta
24. lis 2008

To určitě jo 🙂

martinka79
24. lis 2008

říkáš si takové mladice a už mají dvě děti a já tak velké dokonce viď, no to víš s jedním partnerem od 14let to jde potom vše rychle. 😀 😀 😀
No jsme mladá a proto mě těší když mě nikdo za učitelku či matku dcery nebere. 🙂

anta
24. lis 2008

Já zatím stihla jedno dítě, které se narodilo pomalu rok od svatby (jen o 12 déle), že bych se vdala znovu? 😀 😀

anta
24. lis 2008

Pardon, chtěla jsem napsat o 12 dní déle 😀 😀

paolin
24. lis 2008

jee, Marti, to je taky fajn 😉
ja kdyz byla svobona, tak mi vsichni rikali mlada pani. jak jsem mela Vitu a pak se vdala, tak mi vsichni rikaji slecno 😀 to je mi fakt zahadou 😀 😀
chlapecky jsem si vyfotila, tak je pak dam do albika.

tuhle jsem psala, ze ma Ada primo u prcinky jakoby bulku. tak se z toho vyklubal nejaky vred nebo co. mel to cele zhnisane, tak mu to Mirek praskl a to byl fakt humus, kolik toho tam mel...ted jsem mu to zase nasla. mensi, ale opet zhnisane. plakal, ale dle meho to musi pryc. takze to musel vydrzet 😉 to by me zajimalo, kde se mu muze vzit na prcince takovy bolak. ma tam normalniho "jebaka". chudacek 😝

anta
24. lis 2008

Mně taky lidi říkají slečno, chacha 😀 😀 Když mám holt na ruce rukavice, tak nikdo snubák nevidí, asi si vystřihnu díru na prsteníčku 😀 😀
Našemu boubelesovi se občas dělají beďarky na obličeji, s jedním se dokonce narodil, měl ho na bradě, puberťák jeden, sotva vyleze z bříška a už má beďary 😀
A není to třeba od zapocení? 😉

paolin
24. lis 2008

hi hi Jani, nebo si to napis na celo 😀 divni ty lidicky vid? ale potesi 😉
no, on to nema na prcince jako nuf nuf prcince. on to ma primo u otvurku.

martinka79
24. lis 2008

jé to je divné Pavli, no mě to nevadí když mě třeba mezi dětmi na exkurzijako učitelku ani nebrali. 😀

martinka79
24. lis 2008

Pavli a co jste dělali celý víkend?
Mišák už je vzhůru a rabuje byt.

anta
24. lis 2008

Chudáček malej, tak opatrně ať mu pimpilína nepoškodíte 🙂 😉
Asi jo, pořídím si tričko s originálním názvem "Nejsem žádná slečna, ale paní a to dítě jsem opravdu neukradla" 😀 😀 😀

anta
24. lis 2008

Holky, Honzík si asi brzy začne cucat palečky u nohou, nemá k tomu opravdu daleko, akorát je vtipný, že ho nepřebaluji 20 vteřin anóbrž 20 minut 😀 😀 😉

e.k.t
autor
24. lis 2008

Jani vidíš jaká je to šikulka, Joli taky začíná oběvovat tlapičky 😀 😀

anta
24. lis 2008

Ano, je to šikula, řve jak na lesy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. lis 2008

no to Joli taky hledá vzor v operním pěvkyních siréna 😀 😀

paolin
24. lis 2008

Marti, vikend v poho. v patek oslava sestrinych narozek, v nedeli oslava 3 narozek Anicky-Vitova kamoska. v sobotu jsem prochazkovali a relaxovali. valime ven a na cvico.

e.k.t
autor
24. lis 2008

tak si cvičení užijte 🙂

anta
24. lis 2008

Už jsem z Honzíka kantáre, chvíli to vypadalo, že bude řvát a teď dovádí jak na spartakiádě 😀 😀 😀

anta
24. lis 2008

Chodím po bytě s dudlíkem v puse, to už do Bohnic asi daleko nemám 😀 😀 😀

anta
24. lis 2008

Evi, tvou Jolanku si budu pamatovat s narozeninkami, protože 21.5. je narozenej i můj bratr, akorát je teda trošku starší než Joli 😉 🙂

e.k.t
autor
24. lis 2008

no to je asi několik ročků 😀 😀 😀

má jeden z nejzvláštnějších dnů horoskopu, jednou býk podruhé blíženec 😀 😀 😀

anta
24. lis 2008

No co já znám bratra a že ho znám nějakou dobu, tak je to docela vztekloun a špatně se občas ovládá, tak malou Joli vychovejte trošku líp než naši bráchu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. lis 2008

Zatím se bojím aby nevychovávala ona nás 😅

dite1
24. lis 2008

jsem tu holky
uklizela jsem a byli jsme opet v obchodaku se projit, ale tentokrat jsem nic nekoupila.
ja se jednou ocitla s 50ti kg pred tehu jsem mela 60kg a ted mam 67kg na 1m72. Tak hrozny to neni, ale je fakt ze driv jsem mela tabletku na brisku a ted jen vytahanou a popraskanou kuzi.snad se to trochu spravi, doufam.... 😖

dite1
24. lis 2008

Honzik je taky pekny nerf....Snad to nema od segry jinak jsme v pytli

gaba3
24. lis 2008

ahoj maminky a miminka 🙂 jak se všechny máte, trošku jsem vás dočetla a hlavně si prohlídla fotečky - super šikovná miminka, teda maminy musíte být na sebe pyšné 🙂 😉 😉 😉
evi: jak prácička dobrý?
marti: co baráček?
pavli: adá je šikulka, to čučím, jak už si taky stoupá vid? dá zabrat co? a co spinkání, lepší? myslíme na vás! u nás stále nic extra 😅 vojtík je čímdál divočejší,taky stojíme v postýlce a u nábytku a dokonce kolem něho i chodí a pak háže drštičky, takže je u nás stále řev 😅 to se bohužel nedá uhlídat, je to divoch, sice se ted naučil dělat kec na zadeček, ale zahledí se nebo se natáhne po hračce a letí přímo na papule 😒

no hrozně to letí, jak nám bobánci rostou, za chvilku půjdou do školky a pak do školky a pak jim půjdeme na svatbu - fuj, nemůžu to ani napsat 😀 😉

hancas
24. lis 2008

ahojky maminky,poradíte mi???dávate dětem už krupici???máme 10 měsícu a nevím jestli můlžu dát a jak jí udělat???z normálního mléka???

e.k.t
autor
24. lis 2008

na dětské krupičce byl návod, namočit ve vhodné vodě, nechat nabobtnat dát vařit a po převaření přidat mlíčko na které je dítě zvyklé a ještě jednou převařit