Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. bře 2009

no Marti to je nemilé, že by připomínka že si máš odpočinout 😉

anta
11. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, tak Honýš spinká, to je fakt zázrak, minulé dva dny jsem s ním měla fakt dost peklo. Vypadá to, že to bylo z přejídání, on Honýš, ač je korba, zase tolik nejí 😅

martinka79
11. bře 2009

krásné ráno také všem

e.k.t
autor
11. bře 2009

dobré klidné ranko, tak u nás noc klidnější 😉

martinka79
11. bře 2009

u nás noc nic moc malej měl asi nějaký divný sny,a le spinkala jen občas kníkl, já nevěděla jak ležet. 😖 noha ráno vypadal v poho, ale et´d je to zase nějak bolavějš,uvidíme.

anta
11. bře 2009

No u nás celkem taky noc šla, Honýš si ve tři ráno zakníkal, ale spal, no člověk beztak raději vstane a zkontroluje, jestli nehajá mimo postýlku 😀 😀 😀

anta
11. bře 2009

Jinak další dobrá zpráva, jak má malý atopický ekzém, tak ho patláme modrou indulonou a ekzém mizííííí, pomalu ale jistě. Dostali jsme od dr. nějakou mast, ale po té mu to mokvalo a měl to fuj 😉

martinka79
11. bře 2009

tak to je super zpráva 🙂

anta
11. bře 2009

Mám z toho fakt radost 😉
S tou nohou si Marti asi raději skoč k dr., třeba máš pochroumané vazy 😉

paolin
11. bře 2009

ahoj holky!
Marti, to je nemilé! a copak se ti stalo?
Áda v noci opět poplakával, ale už tři dny nechce mlíko. bůh ví, co chce..vstaval tedy ve 4. dost brutální! neměla jsem sílu vstávat, tak přes hoďku šaškoval u nás v posteli, až jsem usla a on to asi vzdal a usnul taky 😀 nato nás za chvíli přišel vzbudit Vítek. to je fakt dvojka, ti naši hoši 😀
Teď chrní, tak jdu snídat 🙂

e.k.t
autor
11. bře 2009

pavli se na tebe snad domlouvají ne? 😉

anta
11. bře 2009

Ti klucí jsou pěkní ďábelsoni 😀 😀 😀

paolin
11. bře 2009

u nás zase leje...

anta
11. bře 2009

Tady lejosněží, takže hnus 🙂

monkia.pv
11. bře 2009

ahojky holky jsem tu jen na skok-dokud si me mala nevsima!Ja delam ze tu nejsem 😀 To je mala opica-kazisvet to je-rozlozila ted hrazdickku-no skaldat ji uz nebudu to nema smysl!
Jak se vam dari?Jste zdravi?Nam asi zacina rymecka nebo co!No uvidime!jinak vcera jsem vas kousek cetla ale nemela jsem silu uz psat!Vecer vzdycky padnu za vlast! 😀 To jeste vcera mala za cely den spala jen hodinu-hruza§Snad to dneska bude lepsi!
Jinak nas byt uz je stazeny z nabidky-jeden pan si ho reservoval!Tak snad to dotahneme do vitezneho konce!Je mi ted z toho trosku smutno!Prece jen jsme tu byli par let!Ta kuchynska linka mi bude chybet!Je delana presne podle mojich predstav! ☹ no ale co uz ted ze!V novym bytecku je taky krasna!Ale neni modra! ☹ Preji vam vsem krasny den!

martinka79
11. bře 2009

No já už v mládí trpěla na koleno. nevím bu´d je to jen vaz nebo meniskus uvidíme. teď to tolik nlí, ale v pátek si zajdu nejspíš za oropedii, podle zdraví Mišáka abych ho netahala po venku když nebude fit.
No je to lepší ale kdo ví co to je. Stále mě tam lupe. 😀jako staré bábě.

martinka79
11. bře 2009

MOnčo krásný den.neboj obydlíte i nový byt a bude to prima.
mě starý byt chybět nebude.... 😀
PAvli jen pro potěšení u nás to bývá občas stejné děti se pěkně vytřídají v budíčku. 😀

martinka79
11. bře 2009

tak co hoklky dnes děláte u nás je počasí blééé

anta
11. bře 2009

Honýšek je zaplaťpánbůh zase veselý a hravý, jsem moc ráda. Dokonce mohu i bez něj chodit na záchod, což mě těší asi nejvíc, bo tam bývám docela často 😀 😀 😀

many
11. bře 2009

ahoj,ahoj,ahoj 🙂 jdu vás dočíst 😀

many
11. bře 2009

ditě1 - teda to je malej šikovnej 🙂
Ali - ááá ta se učí 😉

martinka79
11. bře 2009

Tak jsme dala prdelku spinkat

many
11. bře 2009

Marti já dám Ladíka za 15 minut taky 😀 😀 😀

many
11. bře 2009

jinak včera rekord,spal od 11 až do půl 1 😀 takže hoďku a půl 😀

martinka79
11. bře 2009

hjé vidíš třeba si to žačne natahovat

many
11. bře 2009

tak už je tuhej,tak to bylo o trošku dřív 🙂 🙂 🙂 jdu si udělat kafčo

martinka79
11. bře 2009

já taky

many
11. bře 2009

tak jen půl hoďka,jdeme obědvat 😀 😀 😀

anta
11. bře 2009

Mně Honýš zabral na dvě hoďky, to bylo labůžo 🙂

martinka79
11. bře 2009

to ti Jani věřím, vy si many užijte obídek. my ještě spíme, já studuji.