Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

dobre ranko holky!!!
Nikdo nikde??!!

anta
25. lis 2008

Dobré ranko, já tu býýýýt 🙂 😉

dite1
25. lis 2008

jak se vede denska rano??
Ja prozila skvelou noc sla jsem spat asi ve 21h a spala az do 6h 🙂

martinka79
25. lis 2008

J0 krásné ráno, hele vi dvě holky co máte ty Honzíky. už tím vaším keáaným spaním štvete celý svět. asi jsme měla dát ichalovi jméno Honzík. 😀 😀 😀 a potom by spal.
ne musím říci spí docela dobře. sice v noci krmím, ale vážně jsem nato zvyklá. 😝 co jiného napsat.

jinak u nás dioela dobrý den. všuchni vypadli tak jdeme snídat a potom si hrát a pak snad hurá hajat. dnes jedu s Mišákem busem na výlet, tedy pokud se pěkně vyspí. potřebuji něco koupit na výrobu lampionu ahlavně tu tyčku. 🙂 🙂
dnes se u nás vaří Rajská.

anta
25. lis 2008

Tak já šla spát ve 20 hodin a vstávala jsem v 5, malej se v půl čtvrté prý už ozval, říkal manžel, tak k němu vlezl do pokoje a zjistil, že Honzík hajá úplně napresovanej v postýlce 😀 a odkopanej, tak ho narovnal, přikryl a dal mu dudana a malej spal až do pěti, což je fakt super 😉

martinka79
25. lis 2008

jo dodatečně zdravím Gabču.

martinka79
25. lis 2008

Jani haha fakt vtipný. my spali tedy s přerušením do 5.45

martinka79
25. lis 2008

asi budu chtít 3kluka Honzíka. 😀 😀 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

ten muj taky vyvadi v posteli akrobacie. Obcas ho rano najdu v posteli napric nebo otocenej uplne na druhou stranu 😀
My taky jdeme na vylet k panu mudrc. A pak se jedeme podivat na bazen a zapsat Honzika na plavco uz se moc tesim az ho uvidim jak se cachta v bazenu, ma vodu moc rad.
Jinak jestli chcete aby se to nepletlo Honzik ma druhe jmeno Teddy.

dite1
25. lis 2008

Ja doufam, ze moje pristi mimo bude holcina Clohe

dite1
25. lis 2008

My jsme totiz chteli,oba puvodne holku, ale kdyz jsme zjistili ze je to kluk taky nam to vyhovovalo, uz by jsme za nic na svete nemenili 🙂

martinka79
25. lis 2008

Kdepak já si to nepletu Honzík a Honzík, jeden hodnější než druhý. 🙂
Míšo plavčo si užijete. Mišák taky miluje vodu, jezdíme už na volno do bazénu, základy jsme absolvovali doma s cvičitelkou. Teddy je pěkné jméno.
U nás se také cestuje postýlce. 🙂

martinka79
25. lis 2008

no já měla první holku, bylo to překvápko. Manžel chtěl holku moc moc a teď kluka je to také pohoda. 🙂

dite1
25. lis 2008

Teddy dostal po synovi jedny pritelkyne, ktery se zabil pred 2 lety v aute (19 let)
Ja se pujdu s chuti pustit do zehleni tech jeho pidivecicek 😀

martinka79
25. lis 2008

Jani kdepka jsi se ztratila. naháníš Honzíka či papáte? 🙂

martinka79
25. lis 2008

jé Míšo já žehlila včera. tak kránou prácičku. já jdu něco také poklidit. to je smutné, ten život je , ale krátký.

dite1
25. lis 2008

Muzu rict, ze to co jsem si s nim uzila ty prvni dva mesice tak jsem rekla ze uz dite nechci, ale kdyz ted vidim jak je roztomily tak bych hned druhy.... 😉

martinka79
25. lis 2008

to ti věřím, ale neboj u druhého to bude lepší. a určitě bez komplikací. 🙂

dite1
25. lis 2008

a jaka byla Nikol jako malinka?? Spinkala??
Rika se ze holky jsou klidnejsi a trpi min na koliky

anta
25. lis 2008

Mně se vzbudilo zvíře, oblékala jsem ho půl hodiny, protože mě okousával ruku, pimpilín jeden, jo a už se nám převrací na bok, holky, to jsou opravdu samé novinky, huráááááá.
Marti, děkuji ti za pochvalu, ty máš též hodného a šikovného Mišáčka, to je jasná věc, Nikolka je taky bezvadná holčina, no jak říkám, celá maminka 😀 😀 😉

dite1
25. lis 2008

Tak a je po zehleni, vybouchla mi zehlicka a vyhodila pojistky.
Tak to je Honzik sikulka. Ten muj se prevraci z bricha na zada a naopak uz dva mesice, ale mam kamaradku ta ma kluka o mesic starsiho a jeste porad se neotaci, ale zase se chechta a ten muj hazi jen usmevy a zachechta se jen vyjmecne

dite1
25. lis 2008

Honzik si ted zkousi vlezt na vsechny 4, docela mu to jde, ale moc dlouho nevydrzi. Tak jsou mu jen 4 a pul mesice, co bych po nem chtela.... 🙂

martinka79
25. lis 2008

Holky tedy kluci jsou šikulíni. No Nikolka byla více pohodovější sice hodně živá sama chodila už od 10měs. po horách, ale jinak spavec nic moc. Vzpomínali jsme s manželem a zjisitli, že je to tak dávno, že ani nevíme od kdy spala celou noc.
Jinak Mišák je trdlo co má spát a zse vymyslel novou hru dělat mosty pod peřinou. 🙂

Jo a včera jsem měla super odpoledne. jeli jsme na ty naše kroužky a potřebovala sjme nataknovat benzín. Nikolka jako velká asisitentka mi chtěl pomoci a tak vzala hadici potahovala mi ji, jelikož jsme musela tankovat k druhé straně nádrže a šup zmáčkla páčku a benzím mě celou pkkně od kolend olů slil. To bylo smradu a já myslela, že ji zabiju. takže rychle do nějakého obchodu nakoupit něco na sebe. potom na poštu. ty jo a v obchodě všichni byli celý vedle co to tu smrdí , já cítím benzím a když asi 5bába řekla to smrad. tak jsme řekla ANO to jsme já mám nohy polité od benzínu a chci si u váa kupit něco na sebe,a le pokud to vadí. a najednou vyšla prodavačk a ařekla lidi neblázněte paní se stala nehoda a vybírá oblečení tak toho enchte. já byla 😒 😒 😒 😒 😒 a do toho MIšák zuřil v sedačce. on se v ní totiž už nenosí, ale já si na potvoru nevzala kočár. Nakonec jsme si koupila sportovní klahoty na lyže šla v nich .hahahah to jsem vypada.Pařila jsem se asi 20min na poště a potom hurá ke kamarádce na uklidněnouna kávu.

Ty ponděliky s Nikolkou jsou začarované. v červnu se mi rozpadla ta bota. ach jo. 🙂 ☹

e.k.t
autor
25. lis 2008

Ahojky kočky, tak Jani vidíš to bylo strachu. Auuuuž to začíná 😀 😀

Míšo Teddy je moc pěkné jen mi to připomíná medvídka, ale to vlastně Míša taky 😀

Marti ty máš vůbec rychlíky, to Joli je správná pohodářka, proč si honit tričko 😀 😀 😀 máma podá přinese přenese tak nač se namáhat? 😅

martinka79
25. lis 2008

Míšo tak to chce výlet a koupit novou žehličku. 😉

martinka79
25. lis 2008

já bych taky chtěla pohodáře, ale ani jeden ení. No nikola teď spíš lenoch něco jako carevna. 🙂

martinka79
25. lis 2008

Míša snad nebbude tak rychlý klidně ať začne chodit na jaře. 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

Marti to je pech, já si takto ovoněla po silvestru bundu a beránek páchl furt, tak jsem ji dala taťkovi a ten v ní dělá parádu, no a já nemám v čem chodit tak jsem jednu šlohla Martinovi 😀 😀 😀 má 3 a nosí jednu a tu budu usurpovat když půjdu s klokankou tam se vejdeme obě 😀 😀

martinka79
25. lis 2008

Hele evi a jde to nějak vyprat? asi ne vIď. moje oblíbené kalhoty jsou navždy pryč. 😢

e.k.t
autor
25. lis 2008

No Joli byla aktivní a vůbec nerostla a přibírala málo, teď je lenocj ale zase roste tak tomu moc nerozumím 😅