Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
13. bře 2009

tak synka mám vzhůru 😉 spal 1,25 h 😀 😀 😀 jdu žehlit 😉 zatím pa pa

martinka79
13. bře 2009

my máme též vyhřívané předpis nevím,a le je to o pojiš´tovně na kolika a za kolik nevím. to bude vědět Mm

martinka79
13. bře 2009

holky pá jedu na nápuk

e.k.t
autor
13. bře 2009

přepis tj tím že to jde z jiného kraje, tak aby tam nebyl pojišťovací podvod 😀

e.k.t
autor
13. bře 2009

tak si dávám meltu a vyřím brambůrky, budou se smaženým sýrem 😀

anta
13. bře 2009

Pardon, holky, kluk je vzhůru a pořád na mě dotírá, dr. nenapsala nic, ale naštěstí to ani nebylo třeba, ač ještě trošku rýmujeme a trošku pokašláváme. Zvedl se mi v kočárku, takže se chytil okrajů naprosto suverénně. Teď se zrovna tady váží a jde mu to dobře 😀 😀 😀

anta
13. bře 2009

Dala jsem fotku Honýše do alba, to budete koukat, jak jsme pěkně zmalovaný 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. bře 2009

Jani ještě dobrý 😉

many
13. bře 2009

tak my máme vyžehleno a budeme se chystat na obídek 😀 😀 😀

many
13. bře 2009

dobrou chuť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
13. bře 2009

tak my už jsme po obídku, hmmmm ale jesm kuchařka na baterky a na vybitý 😝 připálila jsem brambory a to jsem je nevyvařila 😅

many
13. bře 2009

se stane 😉 🙂
já si ještě nebyla schopná ohřát polívku a malej už je vzhůru,ale hraje si,tak na to asi půjdu teď 😀

many
13. bře 2009

no tak vyhrál chleba s máslem a se salámem 😀 😀 😀

many
13. bře 2009

nikdo nikde,holky už jsou asi s dětičkama na procházkách 😉 taky nás čeká až příjde tatin z práce 😀 musíme udělat i nákup na víkend 😀

anta
13. bře 2009

Many to uhodla, my jsme byli s malým venku, vítr mi málem převrátil kočárek, fuj 😝 😀 😀

e.k.t
autor
13. bře 2009

no tady taky funí, my si dali obídek a já ještě peru, ty věci jsou načichlé půdou 😝

anta
13. bře 2009

To jsi dobrá, my budeme prát zítra, dnes na všechno prdím 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. bře 2009

já musela vyprat ty 4 krabice dětských věcí, bylo to načichlé půdou a kouřem z komína a některé i cigaretama 😝

e.k.t
autor
13. bře 2009

tady nikdo tak dobrou noc 😉

e.k.t
autor
14. bře 2009

dobré ráno

anta
14. bře 2009

Dobré ranko, my jsme dnes s Honýšem dost akční, ten se tak už druhou hodinu nezastavil, pořád někde šmejdí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. bře 2009

no Jani to znám a nejlepší je v televizi ta angličtina to se tlemí jako kdyby tomu rozuměla 😀 😀 😀

anta
14. bře 2009

To mě povídej, já mám někdy pocit, že když na něj mluvím německy, rusky či anglicky, tak že mi rozumí víc než když na něj mluvím jazykem rodným 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. bře 2009

no já jazyky neumím, ale jí se to líbí 😀

anta
14. bře 2009

Já je taky moc neumím, jen jednoduché povely jako "pojď ke mně, jdi ode mě" a tak 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. bře 2009

hmmmm to bych musela nastudovat 😉

anta
14. bře 2009

Já to nestuduji, já hlavně na Honýše pískám 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. bře 2009

no joli funguje na kabely a tkaničky 😀 😀 😀

anta
14. bře 2009

Já už musela zakrýt zásuvky, malej je jimi přímo okouzlenej a já se bojím 😅

e.k.t
autor
14. bře 2009

no to my už je máme taky zadělané, do kuchyně vrátka a před kočiččím wc mám spoustu krámů, kočka se tam dostane, ale Joli néééé 😀