Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. bře 2009

To je pro budoucnost velmi důležité, abychom všichni byli zadobře, máma dělá mezi námi rozbroje a bububu, ale my se nedáme, jsme dospělí lidé ne? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. bře 2009

no právě, no pokud to bude fungovat že váš je honzíček a bráchův bude jeníček tak to bude dobrý

anta
17. bře 2009

To určitě bude, ono to člověka úplně svádí k tomu, aby tomu bráchovu synátorovi říkal Jeníček, když má doma Mařenku 😀 😀 Mají ve hře ještě jméno Vašek, ale to si myslím, že asi nedají 😉

e.k.t
autor
17. bře 2009

no jo no, to je těžké, kdybys věděla že to tak bude že budou mít Jana tak bys měla možnost volby 😉

martinka79
17. bře 2009

čauky holky

martinka79
17. bře 2009

Pavli to je etdy průser a nedá se s tím něco dělat?

Jani tak nakonec budete s brácho dobrá parta Honzík a Jeníček. 🙂 to je pěkné jsem ráda, že ti je lépe.
Evi a co ty jinak přes den? Já tu měla kamarádku utekla do dcery, nechala je doma napospas tatínka. 😀 to byla příjemná káva a posezení.

e.k.t
autor
17. bře 2009

no u nás dobrý, Joli mi ráno chtěla vypadnout z postýlky, tak ji Martin holt dal dolů a je to, v postýlce bude dělat koniny a ne spinkat, takže uspat a přenést.

dnes se postavila u televize a je spokojená 😉

martinka79
17. bře 2009

tak to za chvilku začne ťapat. 🙂 jak myslíš to uspat a přenést.

martinka79
17. bře 2009

už spíme

e.k.t
autor
17. bře 2009

no protože v postýlce dělá kraviny tak ji uchrním v obýváku příjemnou hudbou a pak šup do pelíšku 😉

martinka79
17. bře 2009

jo tak to chápu no já honechám chvilku hopsat a potom přijdu zavelím uložím a je klid. 🙂

e.k.t
autor
17. bře 2009

no já budu moct až teď večer, když je matrace dole 😉 ráno málem přepadla 😝

martinka79
17. bře 2009

no to jo. tak snad to bude lepší

martinka79
17. bře 2009

jak si dítě stoupne je to o hubu.-Dnes mi kamarádka vyprávěla, že její skoro dvou letá dreca přeleze postýlku. žuchne do postele a s bačkůrkama na kráčí za ní do kuchyně. to je šílenec. 😉

e.k.t
autor
17. bře 2009

no toho se děsím, to jí pak asi sundáme bok a bude mít jenom 3 stěny 😉

martinka79
17. bře 2009

asi je to lepší. ona to vyřešila že jí udělala jako by strop z prostěradla na vrch postýlky jdnou bulela a teď už je to prý v poho. Já nevím nikol už byla na velké posteli ☹

e.k.t
autor
17. bře 2009

no Joli už si v tu dobu snad bude taky zvykat na velkou 😉

martinka79
17. bře 2009

taky si myslím,že to bude Ok. my snad budeme už bydlet. tedy je to pěkně rozjeté ovšem malý problém tu máme.

e.k.t
autor
17. bře 2009

jestli to nejsou penízky? 😅

no Joli v postýlce, něco tam vymýšlí, ale zatím neřve.

jinak tady fučí to je fakt hnus 😝

martinka79
17. bře 2009

dnes půjdu brzy na kutě včera jsem ponocovala

e.k.t
autor
17. bře 2009

no tak Joli se mrská v postýlce, ale asi bude brzo tuhoš 😅

martinka79
17. bře 2009

holky něajk to tu dnes vázne nikde nikdo všechny v čudu a ch jo. jdu si udělat nádobí a potom sprchu ajestli tu nikdo nebude tak se obleču a pojedu na vás. 😀

e.k.t
autor
17. bře 2009

no já si namazala chleba s paštikou a jsem tu 😉 dokud půjde net

martinka79
17. bře 2009

jé zase blbne. lump jeden. já si nedala sprchu,a le už běěěěěěěěěěěěěžííííííííííííím a jsem tu hned

e.k.t
autor
17. bře 2009

ještě neblbne, ale strašně tu fouká tak se bojím kdy zbuchne 😅

martinka79
17. bře 2009

aha
no u nás zase řádí žárovky prolbíkávají a tak. no hnus

e.k.t
autor
17. bře 2009

no aby ti to nespadlo dřív než mě 🙂

many
17. bře 2009

ahoj holky 🙂 celý den jsem tu dnes měla sestřenku s 8 měsícním chlapečkem,tak nebyl na net čas,pokusím se vás dočíst 😉 a jinak jsem dnes našla druhej zoubek,téééééééééda už to pěkně začíná ☹ umrčenost,v noci budíček,nespavost,....

e.k.t
autor
17. bře 2009

Many šikulka, tady teda divně mrká elektrika 😝 jinak Joli stojí nejen v postýlce, ale i u televize 😅

martinka79
17. bře 2009

čauky holky tak už zase běžíme. 😀 evi to mě to dostalo viď.