Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

A taky se mu obcas stane ze se popere v hospode kvuli tomu.... 😅
To je pak prca

anta
25. lis 2008

Marti, že se na to nevyprdneš, ty jsi aktivní až jsi radioaktivní 😀 😀
Míšo, to vždy musíš chvíli počkat, než se objeví odpověď, ty jsi rychlík 😀 😀

anta
25. lis 2008

Aha, tak my to máme opačně, můj táta na ně nadává a že to nejsou žádné obyčejné nadávky 😀 😀 Mají to ti chlapi vůbec zapotřebí se rozčilovat kvůli pitomý politice, já to trochu nechápu, netvrdím, že mě ti nahoře taky neserou, ale že bych se kvůli tomu prala??? 😀 😀

dite1
25. lis 2008

tatka je fanatik, mama ta ho vzdycky upozornuje, ne ze zase zacnes tlachat o politice.I tomu mymu to dokaze vysvetlit i kdyz neumi francousky.....

dite1
25. lis 2008

Ja se rozepisuju malej uz chrni pres 2 hodky tak mam cas. a tim ze nemuzu zehlit tak nemam co delat. Uklizeno je uvarino taky, jsem i vysprchovana a uz jsem mela i kafco 🙂

anta
25. lis 2008

To je opravdu jak u nás doma,teda myslím u našich doma, ať se baví o čem chtějí, táta to vždy převede na politiku, takoví by měli být v parlamentu 😀 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

slovo politika je asi všude stejné a politici jsou všichni podobní neřku-li stejní........ k ničemu 😅

já tu chvíli nebyla, přebalit napít kaši a šup do postýlky ať si táta užije kecání, ale je tam nějaké ticho takže asi tuhoš 😅

dite1
25. lis 2008

taky si stiham povidat s kamaradkama na skypu nebo messengeru.
Mam totiz spousty byvalych spoluzacek z lycea co se odstehovali po cely evrope a USA

e.k.t
autor
25. lis 2008

Tak a vařit budu kuřecí kousky na karí s rýží a Joli kuřecí kousek s kětákem a bramborou 😀 to ještě neměla květák jako hlavní zeleninku 😵

dite1
25. lis 2008

ja jdu dat jednu fotku do albika at se podivate na to jak byl tatka zmozeny po navratu z nemocnice 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

no tak to je super takto si pokecat 😉 jinak by člověka doma asi triflo 😝

anta
25. lis 2008

To jsi Míšo frajerka, no vidíš, to je nápad, rozbiju žehličku a nebudu muset nic dělat, hurááá, já na to přišla 😀 😀
Ahoj Evi 😉
Holky, já si uvědomila, že našemu Honýsovi bude ve čtvrtek 5 měsíců!! Ještě si živě pamatuju, jak jsem se tady ploužila se vzducholodí vepředu a hekala jsem 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

to varite uz ted??
Me jeste zbyli knedliky s masem a spenatem 😝

anta
25. lis 2008

Já nevařím, prdím na to 😀 😀 Zatím totiž můžu 😀 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

špenátek? mňam, tak asi ve čtvrtek

vařím tehdy kdy Joli usne 😅

dite1
25. lis 2008

ja ji nerozbila ona mi tu vybouchla 😀
Nebouj uz jsem to oznamila tatkovi a pojedeme pro novou... 😒 To pry abych se nenudila.... 😅

anta
25. lis 2008

Já vím, Míšo, nevěřím ale tomu, že by jsi se s Honzulínem na krku nudila 😉

e.k.t
autor
25. lis 2008

No to se mi taky nezdá, mám pocit že drobci nám nějakou zábavu najdou vždycky 😀 😀

dite1
25. lis 2008

to ne, kdyz nespi tak vyzaduje nejvetsi pozornost!!! Ale jsem s nim spokojena i sam si hraje ve svoiji budce ma tam spousty kramu... 🙂
Tak uz jsou tam ty fotky

e.k.t
autor
25. lis 2008

Míšo jsou super, ta lahvička nemá chybu 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

jo jo zmozenej z porodu.... 😀
taky jsem mu rikala ze s flaskou piva by to vypadalo lip....
jeste jsem pridala jednu fotku Honzika v ty jeho budce

anta
25. lis 2008

Super fotky, opravdu, ta flaštička je kouzelná, jestli si to ten tvůj přítel nějak moc nebere 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

No to je panečku kukuč, tak Joli na bříšku ne ne ne

dite1
25. lis 2008

me pripada ze vypada Honzik na starsiho obcas dela pohyby jako dospely chlap 🙂

anta
25. lis 2008

Ještě že jsem koupila ta sluchátka hluchátka pro bagristy, malej nám občas před spaním předvádí svůj řvací repertoár a manžel je z něj pak nervní neboť mu řve 5 cm od ucha jak protrženej, tak už ta hluchátka chce taky 😀 😀 😀

dite1
25. lis 2008

takove veci mi nepotrebujeme Honzika soupnu do postele ani nemukne, chvilku si hraje, ale pak ho popadne Murfy az do rana... 😀

martinka79
25. lis 2008

holky tak prdelín moc nespal asi se těší na výlet. já to vše zvládla. já vařím podle toho jak chci mám nenáročného manžela klidně nemusím ani vařit. chodí na obědy takže teplé jídlo mám v práci, ale nějak mě to baví a Nikolka si ráda dá večr něco mňam.
jdem si hrát. zase tu zdolává tátův volant. 🙂

anta
25. lis 2008

My bohužel ano 😅

martinka79
25. lis 2008

Míšo vypadá moc pěkně a je takový rozumný to mimi-Super fotky
Jani my je tedy nepotřebujem, ale občas bych je brala na Nikolku ta mi furt něco mele.

e.k.t
autor
25. lis 2008

No my nyní už taky nepotřebujeme

tak Jolikovi už se to vaří a naše je naložené aby to bylo šup šup