Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. bře 2009

many tady taky, asi poslední boj morany s vesnou 😉

martinka79
24. bře 2009

no děs a je docela zima. já dala vařit i prdelínkovi polévku jak se dostanu do kuchyně tak řádím. 😀

e.k.t
autor
24. bře 2009

no já budu taky muset vyndat a nandat myčku 😝
a pak asi udělám Joli špenátek 😉 z listovýho špenátku 😉

martinka79
24. bře 2009

no já lsyším prdelína hlásit že vstává

many
24. bře 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no ten můj by měl jít tak za půl hoďky chrupkat,ale třeba to zvládne a půjde až po obědě,uvidíme 😀

anta
24. bře 2009

Tak holky, už jsem z práce doma, zase mě fakt naštvali! Chtěla jsem tam podepsat to růžové daňové přiznání za minulý rok, to víte, že ho tam zase neměly! Jsou to fakt pitomcí tohle. 😉

martinka79
24. bře 2009

no tak to josu pitomci a co Honzík jak se předvedl?
no mišáken už vstala půjde churpat až odpoledne já jedu na 17hod k dr. na gyndu. 😉 snad bude vše Ok.

martinka79
24. bře 2009

jdeme se chvilku houpat MIšák to vyžaduje

e.k.t
autor
24. bře 2009

Jani ale ono to docela hoří ☹

No tak jsem vyměnila náplň myčky a než jsem to udělala tak Joli dala další 100 mlíčka a vytuhla při tom v cestovní postýlce a na bříšku, asi jí fakt není moc dobře, dnes krom mlíka dala malinko kaše a jinak jen mlíčko 😕

many
24. bře 2009

já nic nepodepisovala 😒 prý nemám nárok na žádné vrácení

many
24. bře 2009

já byla od začátku na neschopence

martinka79
24. bře 2009

no já byla v práci asi do listopadu či tak nějak,nastupovala jsme když stávkovali učitelé ten den. 😀 a podepisovala jsem. 😉 a mám tak nevím
je to divné že? Jani ale termín vážně hoří. nebo že by jsi také nedávala.

tak michálek se pohoupal a kuká na auta. on miluje program bebe když tam jsou auta a zvířata.

many
24. bře 2009

tak Ladík hajá a já mám padla,jdu se chvíli učit 😀 😀

anta
24. bře 2009

Tak jsem tady zpátky z té práce, cestou jsme stačili zasněžit, zakroupovat a zasvítit sluníčkem. No naprdli mě v práci fakt nemožně, šla jsem tam podepsat to daňové přiznání, bo jsem minulý rok pracovala do února a samozřejmě to tam v té práci neměly! To už je podruhý! 😠

martinka79
24. bře 2009

ty jo dej jim do držky i mě občas v práci serou
už tam ani nehcodím

e.k.t
autor
24. bře 2009

Many kecají, a co proplacená dovolená? tu jsi přece měla před nástupem na mateřskou! já ji měla po mateřské, a za ty dva roky to bylo 45 dní a vrací mi 3405

many
24. bře 2009

já dovču neměla 😒 jdu udělat synovi oběd,je vzhůru

anta
24. bře 2009

Jé ono se to tam objevilo dvakrát, já myslela, že se tam ta původní zprávička ode mě neobjevila, koukala jsem omylem na předchozí stránku 😀 😀
No já tam taky chodit nebudu, nechala jsem Honzíka v "recepci" a říkala jsem holkám, že kdyby náhodou plakal, tak ať pro mě přijdou, no a ony místo toho ho začaly tahat z kočárku a on pak nebyl k uklidnění, co na něj sahaj? Bůhví, od čeho měly ruce špinavý a omatlávaj mi ho tam 😠

many
24. bře 2009

to si teda dovolily,vytahovat ho z kočárku,to by mi taky pěkně vadilo,to se nedělá 😠

martinka79
24. bře 2009

Jani přesně.

paolin
24. bře 2009

holky, koukněte
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21757278&tab=0
máme doma hnědé a jsou supr! doporučuju 🙂 koupila jsem je Ádovi cca na podzim. paní má ale jen dva kusy.

paolin
24. bře 2009

Many, u nás počasí také tak. blbákov 😅
Jani, to by mě taky nasr..chudák Honzík!

e.k.t
autor
24. bře 2009

jsou pěkné, takové bytelné se zdají 😉

e.k.t
autor
24. bře 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=164342&l=...

to je ta neposlatelná fotka 😉 takto vytuhla

paolin
24. bře 2009

jsou supr lehounký.

Evi, to je hezký 🙂

anta
24. bře 2009

Jsou pitomý, já jsem jim říkala, že bych si taky s cizím dítětem nevěděla rady, Honýš měl z nich akorát tak hysterák a trvalo mi to, než jsem ho uklidnila. Ono to bylo taky zapříčiněný tím, že Honýš mi normálně spává 2x jeden a třičtvrtě hodiny, ale jak ráno kakal, tak se probudil za půl hodiny, tak byl ještě k tomu i nevyspalý. Koukaly jak vrány, že řve 😠 😠 , nechápu, co těm lidem na tom tak vadí, že děti plakají, mně to třeba už ani tolik nevadí, jsem zvyklá 😀 😀 Vždyť mi prakticky prořval půl roku 😀 😀 😀

martinka79
24. bře 2009

Jani děs běs lidičky. jdu juknout na odkaz 🙂

martinka79
24. bře 2009

tak já viděla jiné u diechmanna asi za 600kč taky lehké adidas 🙂 vy už je nosíteK?

e.k.t
autor
24. bře 2009

no už tu pokřikuje ale dala další lahvičku mlíka 😕

martinka79
24. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/photos/smilers koukněte to je úžasné a obdivuhodné. 🙂