Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
25. bře 2009

Marti, supr 🙂
holky, já mažu. za chvíli bude Áda vstávat a pak hurá do procesu 😀

martinka79
25. bře 2009

no dolej můj otec tak snad bude pracovat na stvabě u nás a né jinde.
jinak prdelka si už hraje v domečku 😉

martinka79
25. bře 2009

my si asi ěnco dáme do papů a potom hurá na prochajdu. 🙂

many
25. bře 2009

tak si nechte dařit,my půjdeme ven po obědě nebo odpoledne až

martinka79
25. bře 2009

no my asi dvakrát tak čaudy 🙂

e.k.t
autor
25. bře 2009

Dočítám a reaguji postupně,

Many Joli dobrá, teď jsme byly 1,5 hodinu na prochajdě, to se jí hned líp spí a dýchá, teď si hraje s křupkama dudlíkem lahvičkou a nejakýma hračkama zalezlá do cestovní postýlky 😀

Pavli Joli je taky pořád tuli tuli, no kočka 😀
sranda je když někde něco šolichá a já na ni z druhé strany pokoje jestli chce tuli tuli a to je fofr, jak s raketovým pohonem, doleze ke mě a už se po nohách sápe na klín 😀 😀

e.k.t
autor
25. bře 2009

Joli je hodňoučká po těch 90 minutách venku, chvíli teda taky sněžilo a moc se tí to líbilo 😀

Aukro a MMB a MMA je fakt droga 😀 😀

anta
25. bře 2009

Tak holčinky, kámoška odešla, malej prudí jako ďábel, spal necelou hodinu, ale před kámoškou se choval slušně, sotva však odešla, tak začal na mě peklit, tak jsem ho udolala ke spánku, ale přiznám se, že mě docela dneska už štve ☹ Achjoooooooooooooooooooooooooooooooo

anta
25. bře 2009

Ale musím na druhou stranu říci, že se před kámoškou slušně předváděl, nejdřív byl ostražitý a pak si začal před ní stoupat na všechny čtyři, to bylo moc pěkný 😀 😀 Ach ty zuby, člověk by mu je nejraději vytáhnul sám 😝 😀 😀

martinka79
25. bře 2009

Jani no komediant to znám. my byly venku a za chvilku pojedeme na výlet do kolína mám pro kamarádku 3zavinovačky jestli si je veme. 🙂
Venku bylo prima Michálek už pěkně komunikuje a vše si prohlížíme a diskutujeme. 😉

martinka79
25. bře 2009

holky zatím jdu to nachystat a potom kolem půl druhé tradá snad to v kolíně najdu.

e.k.t
autor
25. bře 2009

tak Marti dobře pořiď, venku je celkem hezky 😉

many
25. bře 2009

holky u nás teda celý den nádhetně svítí sluníčko a prochajda byla super 😉

martinka79
25. bře 2009

jsme doma u nás taky bylo do teď krásně teď už se zatahuje

e.k.t
autor
25. bře 2009

tady je hezky, ale začalo foukat tak už s Joli nejdu, soplí ještě hodně a odpolko dostala nurofen, zase jí lezla teplota 😝

martinka79
25. bře 2009

aha tak my taky nejdem už ven jelikož děláme úkoly. 🙂

e.k.t
autor
25. bře 2009

No jo, Niki je šikulka a mamka jen dohlíží 😉

many
25. bře 2009

tak Ladíček už spinká a tatin má zkoušku 🙂 takže budu vegetit u netu 😀 jdu vás dočíst a brzo půjdu do hajan 😀

many
25. bře 2009

ráno se tu možná ukážu a možná ne,uvidím 🙂 čeká nás poradna,ale stejně tam půjdeme až po 10 takže asi na vás snad juknu 😉

martinka79
25. bře 2009

Ahojky já se teď rozčilovala s Nikolkou ta mě zase dala holky ty děti jsou někdy na zabití. to byla tak zodpovědná holka co posluchala na slovo a teď si dělá co chce. a já tak nerad někoho biju. 😠

martinka79
25. bře 2009

zítra odpoledne jede Nikolka pryč odveze si ji děda a přiveze nám ji v neděli a to jak mě napdla bych jí to nejraději zatrhla,a le to bych potrestala nejen ji,a le i dědu a babi. ☹

e.k.t
autor
25. bře 2009

puberta co?

martinka79
25. bře 2009

no spíš cvičí co si může dovoli. šla ven kolme 17.30hod a to jí už bvětšinou nepouštím,a le když se pro ni holyk stavili tak pro ne. a říkám půl sedmé doma jne s holkama jo. jj a šup 19hod encelých a Nikolka si to štráduje domů a já na ni kde byla ona už blablabla a nakonec že byla u kamarádky tady vedle, ale že jim říkala, že to maminka neví. já jako kráva každému vždy hned napíšu že tu má dítě a na mě se sere. Pardon. no a že mí jít domů v 19hod. tak šla dříve. a to je ta holka nemocná chápete, že někdo vezme na náveštvu dítě když své má nemocné? 😠 😠 😠
no tak dostala sodu jenže ona hend bulí a tulí se a dobírá smě a nebýt večer tak jí snad sflákám, ale měla už jít do pelelchu. tak jsme jí vyhubovala má přísští týden zaracha a sebrala jsem jí klíče od bytu. tak jsem si postěžovala.

e.k.t
autor
25. bře 2009

Marti to musí ven, to se nedá nic dělat, proto tu jsme, neboj, udělala jsi to dobře, je smutné že si mamina neuvědomuje že se může Niki nakazit a ještě to prsknout na mimino 😠 😝 , no kdyby to aspoň byly neštovice, aby to mělo smysl, ale takto ☹

Drž se dej si vínko, já si dávám ořechový smetanový likér, jinak bych už taky upadla 😅

martinka79
25. bře 2009

já si dala extra silnou čokoládu ale je to tedy s ní na palici s pepinou naší. 😉 zítra bude líp.

e.k.t
autor
25. bře 2009

no jo zkouší co si může dovolit. jestli nakonec na míšu nežárlí 😅

martinka79
25. bře 2009

to si piš, že občas ani jak jinak, že? 🙂

e.k.t
autor
25. bře 2009

no jako všude, holt starší a co teprve nejstarší 😝

e.k.t
autor
25. bře 2009

tak dobrou 😉

e.k.t
autor
26. bře 2009

dobré ranko 😀