Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2009

Pavli jéé to muselo být n´my jen chodili a krmili ovce ty jo máme je kousek do dumu kamarádka si pořídila dvě ovečky a berana v létě budou mít jehňata.

paolin
30. bře 2009

Marti, taky se mi to rádio docela líbí. hlavně si s tím pohrají oba 😉 co metr na měření výšky, máte?
http://www.caryfuk.cz/action/akce-hracky/produc...
ikdyž to není vyloženě na hraní. jo, Adam je ještě hotový z balonu, co mají ve školce. není to klasický kulatý gymnastický, ale spíš šiška a má masážní hroty - nebo jak to mám napsat. takový ten ježek.

martinka79
30. bře 2009

máme já vím máme i hopsadlo 🙂

paolin
30. bře 2009

tyjo Marti! to by se Vítek po...z oveček 😀
mimochodem - dnes jsem ho objednala do psychoporadny. na 14.4. chtěji doporučení obvoďačky. na co, netuším. jako, že kecám? hi hi..jsem zvědavá, jaký to bude. bude tam i mrňous a ke všemu se Vítek s cizími lidmi nebaví 😉

e.k.t
autor
30. bře 2009

tady taky počasí 😝

zítra nám budou převrtávat tu anténu na net 😠 😝 😝

a pozítří tu budu mít odpoledne na návštěvě kolegy z práce 😉

paolin
30. bře 2009

jé, Evi, to bude príma!

martinka79
30. bře 2009

hele to bude v poho. obvo´dáka chtějí z důvodu založení do spisu. jinak budete tam spolu a potom on sám a ty sama a on si bude hrát někde bokem. jinak se neboj oni si s ním poradí. Budu na vás myslet. 😉
no však až přijedeš tak tam můžeme jít ony jsou krtoné a jedna je růženka druhá sisinka. berana neznám raději. by mi natrhl kalhoty. 😀

evi já mám zítra pařbu v restauraxci chci udat i prdelína atátiovi ale nevím nevím zatím se tvářil jako .... když tak ho vemu a bude jako cvičená opice

anta
30. bře 2009

Many, to jsme na tom stejně, už mě to poněkud frustruje, mám trochu strach, abych z toho neskončila v nemocnici a nevybrakovali mě ☹ A jakou bereš anti? Prášky? Já chci to tělísko odstranit a to rychle. Budeme si s manžou dávat majzla, to jsme si dávali i po svatbě 😀 😀 😀

paolin
30. bře 2009

Jani, jasně! my to máme taky tak. prášky nesnesu a tělísko nějak..nemám z toho dobrý pocit. tak jsme zodpovědní 😉

anta
30. bře 2009

Jo a Honýšek se sám postavil v postýlce, to je krásný, jak mu to jde. 😀 😀 Mám fotečky v albíčku, tedy ne, jak stojí, ale i tak jsou pěkné, kuk 😉

martinka79
30. bře 2009

mám fotky domu z letadla co si nafotil MM ale bylo bohužel v prosinci hnus. koukněte prdelín Míša album.

martinka79
30. bře 2009

Jani že o tě přeper a vždy když se přebalujete plínku máš nakonec ty. 😀 to je úžasnej kus chlapa

martinka79
30. bře 2009

holkyx jste dobré zodpovědné to já nevím jak by u nás dopadlo ikdyž otěhotnění nebylo lehké tak asi dobře. 😀

e.k.t
autor
30. bře 2009

Many co bereš? já mám pořád azalii a ani nešpiním, druhá ms poslední byla 18.9 a od té doby jsem začala brát azalii a ani nic a super 😉

paolin
30. bře 2009

tyjo Marti! super!!
Jani, krása, jako vždy 😵

holky, Adam je vzhůru! jdu za ním a pak musím do salonu. tak snad poo!

e.k.t
autor
30. bře 2009

Marti u nás bylo těžké otěhotnění, ale kvůli císaři raději minipilulku než strachy a nervy ☹

martinka79
30. bře 2009

evi to chápu. Oavlič auky Michálek šel teď hajt. snad usne.

many
30. bře 2009

no já beru Cerazette,no za dva měsíce už půjdu konečně na kontrolu,tak jsem zvědavá

many
30. bře 2009

čučíme na Elma,tak tu moc nejsem 🙂

martinka79
30. bře 2009

jasné 😉 koukejte

e.k.t
autor
30. bře 2009

no to je podobné, jen azalie je novější 😉

martinka79
30. bře 2009

se v tom vůbec nevyznám. 😉

e.k.t
autor
30. bře 2009

no moje dr mi vyjmenova x možností a podle toho jsme se domlouvaly 😉

martinka79
30. bře 2009

to je jasné já volila tělísko jelikož jsem ho měla před Míšou a bylo jediné vhodné. 😉

many
30. bře 2009

no mně nabídli jen dvě antikoncepce - Cerazette nebo Azalia a konec 😉

many
30. bře 2009

tělísko se prý dává až po druhým dítěti 😠 tak asi jak kde,že

martinka79
30. bře 2009

no to já nevím u nás ho dávají na klinice i ml. holkám nevylučuje hormocvń a nemá vliv na nic. to je asi o dr.
many písni mi ten recept na ty tvarůžky co děláš, díky moc moc.

martinka79
30. bře 2009

pádím na obec si enchal okopírovat diplomy z vš na to moje su=er školení a astudium ty jo to bude mazec. 😀 jsme tu hnedle Míšák doma chrupe.

many
30. bře 2009

tak jsem uložila Ladíčka,jdu vás dočíst a udělat si kafčo 😀

martinka79
30. bře 2009

jsem zěpt taky si vařím kávu 😀