Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. lis 2008

já dnes od rána vypila jednu skleničku, cucala jsem až do teď a až dojde sousedka tak si dám asi jednu ředěnou. kojím ještě tak nemohu moc. 🙂

alianka
25. lis 2008

Marti to jo, s manzou si Mikulase davame 🙂 tak mas pravdu, ja tam soupnu i nejakou drobnustku pro to nase male 🙂

alianka
25. lis 2008

holky vinko bych si taky dala 😉 zitra tady v Olomouci zacinaji na namesti predvanocni trhy, tak jdeme s kamaradkou a dam si pulku punce 😎 nemuzu se dockat, tady maji vzdycky tak 20 druhu jeden lepsi nez druhy, je to asi nejvetsi lakadlo co nemuzu kdyz kojim, jinak me to ani neomezuje, ale tohle se tesim az si uziju az nebudu kojit 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

ahoj Ali, hlavně že se vám oběma daří dobře a zdraví slouží 😉

alianka
25. lis 2008

diky Evi 🙂 doufam ze Vy jste taky v pohode. My jdem koukat s manzou na Harryho Pottera 😀 tak dobrou vseichni a zitra se doufam stavim 😉

alianka
25. lis 2008

jeste jsem koukla na fotecky Vas tri a musim teda uznat ze ty vase ratolesti jsou fakt uzasne! Dite - uzasna fotka tatky s flaskou a jak maly spinka na tom brisku, to je proste krasa 😵 😉 Marti teda to jsem netusila ze Misacek uz tak krasne stoji a umi tolik veci 😎 a Evi Jolanka je moc sikovna taky, s tou koupeli jsi mne inspirovala, priste se taky vykoupam s ni 🙂

e.k.t
autor
25. lis 2008

jo je to paráda hlavně že už můžu břuch zahojen ten jako velký pupík je ta jizva takže pohoda, holt mám dva pupíky, zase něco extra hi hi hi

e.k.t
autor
25. lis 2008

Ali Vali je kouzelná a ta modrá jí vysloveně sluší 😉

dite1
25. lis 2008

jsem tu teda prave jsme koukali na utek z vezeni, to je neco serial jsem z toho uplne na mrtvici, strasne to prozivam a hrozne mi to leze na nervy!!! 😅

dite1
25. lis 2008

dobrou noc holky

e.k.t
autor
25. lis 2008

Míšo dobrou noc

paolin
25. lis 2008

holky dobrou! ja jeste musim uspat Vitu a pak jdu taky chrupat. Miso, pridala jsem te do tabulky Many teamu. akorat mi napis, kdy se Honzik narodil a jeho miry a vahy 😉 jinak tedy koukam, ze ve 4 mesicich jsou na tomi oba Honzici uplne stejne 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

dobrou noc kočky 😉

gaba3
25. lis 2008

ahojky 🙂
tak už tady nikdo není že? přes den koníka jaksi nestíhám, tak si s váma bohužel nepokecám a stejně moc nereagujete, tak snad nevadí, když sem zajdu, že ani neodpovíte... 😅
marti: taky tě zdravím, pohlad míšánka... vojtík už se zase vzbudil, tak ho budu muset uklidnit, ach ty zuby 😕
ali: valinka má krásné míry 🙂 😉

anta
26. lis 2008

Ahoj holčiny, tak jsem tady zase, dala jsem spát Honzíka a myslím, že už to řeže 😀
No Paol, máš naprostou pravdu, že jsou ti Honzíci nějací stejní 😅
Ahoj Gábi, z toho si nic nedělej, že ti nikdo neodpovídá, večer už toho všechny máme plný zuby a ještě k tomu, já už v tuto dobu, kdy píšeš, mám dávno dobrou noc 😀 😀

martinka79
26. lis 2008

Krásné ráno. Tak u nás noc moc krásná Mišák vstával v půl sedmé. a vzbudil se až na d ránem na papů. 😉
jinak nic mového.

Gabi nebuď smutná, že ti holky nic přes den nenapsaly to víš, ale určitě na tebe nezanevřeli a že nám tu chybíš to mi věř, ale asi tho je hodně. 😉

anta
26. lis 2008

Ahoj Marti, jsem stejného názoru ohledně Gábi jako ty. Spousta holek tu chybí, taky by mě zajímalo, jak si jejich drobečci vedou, aby člověk věděl, co ho čeká 😉

martinka79
26. lis 2008

Ali tyjo to jsou fotečky mě se líbí také Valuška v modrém jak dělá paroháče a jinak ti hříbečci. 🙂

anta
26. lis 2008

Valinka je moc krásná holčička, fakt 🙂
Kdy se vlastně dělá vítání občánků? My jsme zatím tady nic takového neměli 😕

dite1
26. lis 2008

ahoj lidicky!!
jak se vede?? Ja jsem dneska nejaka unavena , asi vyuziji toho, ze Pupinek spi a zalehnu

dite1
26. lis 2008

Paolin, Honzik se narodil 7.7.2008 v 11h29 vaha:3kg170 a mira 51cm

dite1
26. lis 2008

Ale co to vlastne je ten Many team??

martinka79
26. lis 2008

náše sdružení mamin.
No Jani u nás to přádá město, obec. Koukni na vaše webovky. my jdeme 5.12.

martinka79
26. lis 2008

hoky pádím uklidit as trochu něco pošolichat, prdelín mi bude asistovat.

anta
26. lis 2008

Tak holčinky, malej je vzhůru a koníkuje 😀 😀
Míšo, Many team je názvem podle jména zakladatelky diskuse, která byla založena, když jsme ještě byly těhule, tak proto se to tak jmenuje 😉

anta
26. lis 2008

Dala jsem si do alba hlavičku Honýse 😉

martinka79
26. lis 2008

Jani ten je kouzelnej moc moc krásnej vlasáč. 🙂

gaba3
26. lis 2008

dobré ráno, to jsem ráda, že jste na mě nezanevřely, už jsem myslela, že jste na nás zapomněly 😅 😉
marti: at ti miška pořádně pomůže, vojtík ani náhodou, ten je, co při tom ulovit a sežrat 😀 ted mi tady stojí hladově u stolu a jí mi crosan k snídani 😀
anta: no to je krásnej vlasáček 🙂

martinka79
26. lis 2008

Gabi ahojky. no my snídali jogurt co má Nikolka ve škole jako svačinky školní. 😀 jinak jí vše.

anta
26. lis 2008

Ahoj Gábi, vyčesávám malým vlásky nahoru, aby nevypadal jak dítě Ježíšovo 😀 😀 Vzadu už je skoro holej, jako tatínek, chacha 😀 😀 Nezanevřely jsme na Tebe, proč? Jsme rády, že se zde občas ukážeš, ale naprdlý nijak nejsme, není důvod 😉