Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. dub 2009

Teda Pavli, lek! 😀 😀 Že by na Vítka lezlo jaro? Tak ho šoupni ven, ať se mu trošku provětrá hlava. 😀 😀 To je teda mazec, to by mě už asi za chvíli všichni nosili banány do blázince, dost tě obdivuji, že psychicky držíš 😉 . Tak ať koukaj spinkat, Honýš to též po 4 a čtvrt hodinách řeže, to je labůůůůůůůůůžo 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. dub 2009

no my byli 3 hodiny venku ani prd a doma zase řádí, no snad teda odpadne večer, na MM jde hokej a vášně 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2009

michal brouzdá venku s puber´tákama to bude žužo od 11.30hod venku a jen jendou baštil přesnídávku. já peču dort.

e.k.t
autor
7. dub 2009

😀 😀 no to bude hlad určitě tě snííííí 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2009

tedy holky vy jste tak šikovné s těmi vašemi drobky 🙂 no už jdu chystat baštu. bolí opět zub ach jo

anta
7. dub 2009

Tak holky, já se s vámi loučím. Honýš si teď skoro sám uklidil kostky do kyblíčku, to má taky štěstí, sotva jsem totiž vyluxovala, rozhodl se mi nadrobit všude chleba, tak si to aspoň trošku u mě vyžehlil. Papa a ráno 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. dub 2009

Jani dobrou 😉

tak my k večeři ohřejeme francouzské brambory 😀

martinka79
8. dub 2009

Ahojky tak holky já jsem vážně šílenec s bolavou hubou jsem zdárně upekla dort a vymodelovala z marcipánu klokomotivu a dva vagonky. No musím říci ten bílý marcipán je super, ale když jsem ho obarvila tak to bylo šílené blbě se to dělalo. 😠 a tak jsem nedělala moc barev. 😉

Jinak jsem tu měla i akdeř
snici mám setřih a a barvu+melír. spát jsem šla v .hod a od hod mě bolí celá pusa. Ráno jedu někam k zubákovi a Michálek jak na potvoru nespí od půl páté ach jo.
no a jinak je to příjemné vyrábět ěnco pro děti. ještě tu výzdobu a bude hotovo. 😀

e.k.t
autor
8. dub 2009

Marti to je pech s tím zubem, ale jinak jsi šikulka šikovná

Mišičkovi moc moc gratulujeme 😉

martinka79
8. dub 2009

díky nakonec to brufen vyhrál a nikam nejdeu. nemá dnes moc času musím vařit chystat a tak.

e.k.t
autor
8. dub 2009

mi pomáhá surově promačkat bolavé místo rozdrbat kartáčkem a vychlohtat šalvějovou tinkturou

anta
8. dub 2009

Dobré ranko holčinky, tak jsem zase tady 😉
Milý Mišulínko, jen pro Tebe: Dnes máš velký den
tak ti přeji, ať se ti splní každý sen
ať Ti papů pěkně jede
ať se ti dnes krásně vede
Udělal jsi velký skok

anta
8. dub 2009

tak pokračování: Udělal jsi velký skok
dneska je tvůj první rok
takže všechno nej nej nej
a ať tě holky nezloběj 😉

Ahoj Evi 🙂

e.k.t
autor
8. dub 2009

Jani moc pěkné 😉

anta
8. dub 2009

Snažím se být originální 😀 😀 Ba ne, ale to víš, první narozeninky jsou první narozeninky. Jolince též něco zarýmuji k velkému výročí, hurááááááá, už se to všem blíží, to je síla, jak to uteklo 🙂

e.k.t
autor
8. dub 2009

no to mi povídej, jak to letí 😉

anta
8. dub 2009

Je to děs, děti a chlapi mládnou, jen my stárneme 😀 😀 Dneska jsem se konečně vyspala, dva dny jsem se v noci probouzela a pak jsem z toho vždycky děsně přes den unavená.
Včera Honzík řekl mami, no konečně, ale bylo to jen proto, že jsem ho měla v náručí a pak si ho vzal táta a Honýš čul zradu, tak si mě hned zavolal, to jo, to jsem mu dobrá 😀 😀 😀
Jinak tleská jako o závod, je to legrační 🙂

anta
8. dub 2009

Dneska se mi od rána do pusy dere písnička "Čéééééééééérný muž pod bičem otrokáře žil", to bude asi tím, že si někdy doma připadám jak senegalský negr, který jen dře 😀 😀 😀 No jinak se Honýš rozhodl, že si ve čtyři hodiny ráno bude stoupat v postýlce 😀 😀

e.k.t
autor
8. dub 2009

Jani nezoufej jsi na nejluxusnější dovolené 😀 😀 😀 😀

je to všude stejné 😉

martinka79
8. dub 2009

Holky ano je to všude stejné a já občas proesu zda nejsem náhodou zámecká služebná a za to čekám aspoń malinko do mešce pod sukní. 😀
Michálek šel hajat. a děkujeme hend si ji zkopíruji a přepíšu do notýsku prdelkovi.

anta
8. dub 2009

Tak to bude Mišák jednou koukat na ty rýmy od tetky Janyšty 😀 😀 😀
Ajooooooooo, Evi, to je fakt 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. dub 2009

hi hi hi, taky si říkám, ale včera jsem naordinovala flaksu teda službu v kuchyni Martinovi, to bylo nadšení, ale stejně myčka a večeře zbyly na mě, a o nákupu ani nemluvím, taky půdeme dnes s Joli až bude potřebovat odpočinout. Sice mi v kočáru nespí, teda většinou, ale zase kouká kde co lítá 😉

martinka79
8. dub 2009

holky za hodinu vyleze ven prdelka 😀

e.k.t
autor
8. dub 2009

blick taky mi říkají blesku, toto byla hláška z časopisu máma a já, nebo miminko 😅

e.k.t
autor
8. dub 2009

teď jsem tu likvidovala zamořené území 😀 😀 😀

martinka79
8. dub 2009

já pojedu potom na nákup Nikolka pozvala celou ulici na oslavu. 😀 😀 😀 😀 😀

anta
8. dub 2009

Ajaj, Joli se činila, to cholka šikovná 🙂
No Honýše asi dneska čapají trochu zoubky, no, to musím zase vydržet. Vždycky mě dodělá MM, jak mi píše optimistické maily nebo SMS, že to bude dobrý a tak, no je fakt, že kdybych byla taky celý den v hajzlu, hned bych na všechno koukala jinak 😝 😉

martinka79
8. dub 2009

Jani 😀 a jak mě bolí zub. 😀 to bude dobrý.

anta
8. dub 2009

U nás je to tak, že sice řeknu, že nebudu večer vařit, ale stejně jsem u kamen a vařím párky nebo něco sobě na druhý den k obědu, takže je to stejně na nic 😅
Marti, Nikolka je hrdá sestřička, super 😉

anta
8. dub 2009

Děkuji Marti, tyto optimistické zprávy, jako že to bude dobrý, vyloženě miluju 😀 😀 😀