Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
14. dub 2009

pomooooc než odjedu písni mi ji.

e.k.t
autor
14. dub 2009

Ahojky, tak my nakoupeno a vyvenčeno, musela jsem koupit obrubu trávníku, aby mi ti trubci zase neposekali kytičky, blbouni, ale dala jsem tam raději veliké květináče, ty snad nepřehlídnou 😝

A zítra frčíme na moravu k Brnisku k našim huráááá a budeme tam dloooouuuhoooo teda já s Joli, Martin si mezi tím odskočí na dvě směny, jedno školení a sraz se základkou 😀 😀

martinka79
14. dub 2009

Evi jste šikulky já jdu budit prdelku a pojedeme za 25minut. oběd beru s sebou. pa užij si dovolenou ti závidím. páček 🙂

martinka79
14. dub 2009

Jani já ti jdu zavolat. pa.

e.k.t
autor
14. dub 2009

Marti tak dobré pořízení 😉

paolin
14. dub 2009

čauky holky! tak na chvíli jdu mrknout! jsme u našich a z chlapečků usnul jen Adámek. Vítek mi na sekundu zavřel oči v tramvaji a prý už je jako vychrněný. no ha ha 😀

jinak u Mudr to bylo spíš vykecání se mne 😀 nee..diagnoza je normální dítě a normální rodiče - aspoň něco - dokonce nás pochválila - uf! tedy, táta byl hodně pochválen, jakož to mezi chlapy nevídaný rodič. no byl na sebe hrdý 😉 v podstatě nám paní doktorka řekla, že jsem s Vítkem stejná povaha a tak spolu válčíme. že na scény reagovat nemám, že ho naštváním utvrzuji ve správnosti jeho jednání. musím se nažit ovládat se. prý nemá Vítek vyvinutý nervový systém a je holt labilní. máme být důslední, ale laskaví. mohl by z toho vyrůst. že by se s ním nadřel každý, to už je holt náš úděl. jinak má krapet poruchu soustředění. tak to souvisí i s těma scénama a že mu vše dýl trvá. taky Vítka chválila, prý zvládl úkoly pro pětileté děti. mám radost 🙂
no, doporučila nám knížku Respektovat a být respektován. je to prý dobrý velmi dobrý rádce a návod pro rodiče. kouknu na net a jestli najdu, dám odkaz. tak já letím za Buboušem, tak zatííím!

e.k.t
autor
14. dub 2009

Pavli vidíš, magnetům se stejnou polarizací to taky neklape 😉

martinka79
14. dub 2009

Pavli myslela jsem na vás nakonec to dopadlo k očekávání báječně. to víš ovládat se se někomu říká, ale ty to zvládneš. 🙂 tak se mějte krásně já dne směla hlídací den dětí.
jinak hlásím 80cm, 9,7kg no prý vše vyběhá je jak nekontrolovaná střela. 😀
páček

many
14. dub 2009

holky tak to vypadá i na 6 nemoc 😉 osypal se na hrudníčku,zádech a pod krčkem,tak ráno raději poletím k doktorce ať nedostanu zjeba 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. dub 2009

Marti super obřík 😉

Many, tak to vypadá na kombinaci, ale už bude určitě dobře 😉

A hlásím se od našich 😀

anta
15. dub 2009

Dobré ranko, holčiny 😉
Marti, Tobě posílám VELKOU OMLUVU za to, že jsem ti nevzala telefon, já měla vypnutý zvuk a telefon odložený někde naprosto mimo, na koníka jsem taky nemohla, tak doufám, že jsem ti nezpůsobila komplikace s posíláním balíčku, takže ještě jednou promiň 😉
Pavli, uf, super zpráva, takže rada asi zní vydrž prdka vydrž, tak to vám moc držím palečky 😉
Many, dobré pořízení u dr., jsem si myslela, že tam nebudeš muset a ono jo, tak ať to máte za sebou 😉

martinka79
15. dub 2009

Many jé tak to je tedy .... dej vědět jak jste na tom. určitě to bude už OK.
Jani prosím tě to nic není, napasala jsem to na poště a poslala tradááááááááááá k vám. se těště, ale je t spíš domácí oblečení a spací. jinak ponožky se mi tam nevešly. ☹

Krásné ráno všem
já včera sháněla Míšovi klučií, ale nic moc asi dovje jsem koupila, jinak vše pro holky. 😠

martinka79
15. dub 2009

Evi užívej dovolenku.

anta
15. dub 2009

Děkuji ti Marti za toleranci, sešlo se to nějak blbě a já jsem se zastyděla, že po tobě něco chci a pak nejsem k dostižení, no trapný 🙂

martinka79
15. dub 2009

Jani prosíím klííííííííííííííííííd pohoda. nic se nědělo jen jsme ti písla protože kdyby jsi zase volala ty a já se oblíkala či ládovala prdelu do kočáru tak to nestihnu. 😀 znáš to vypravování.

anta
15. dub 2009

Jéje, abych neznala 😀 Já to mám vymakaný, nakrmím malýho doma, pak ho posadím do kočáru, dám mu paní Lefovou (to je plyšový lev 😀 😀 ) a tradáááááááááááááá už si to šupajdíme a malej kouká a koukáááááááá a já mu říkám, kde co je, např. autíčka tak říkám, Honý to je tůtůůůůůůůůů a Honýš se směje 😀 😀 😀

anta
15. dub 2009

Marti, na ponožky prď, 😀 ty Honýšovi nedávám, má tak tlustý nohy, že se bojím, aby si je neuškrtil 😀 , ale jinak samozřejmě moooooooooc děkujeme 😉

martinka79
15. dub 2009

ahoj holky tady nikolka máme dnes volno 🙂

anta
15. dub 2009

Jak to, Nikolko? V dnešní době už školy neexistují joooo? Aha 😀 😀 😀

martinka79
15. dub 2009

Jani na ponožky prdímmmmmmmmmmm. 🙂 nedělje z něj takovýho špekíka. 😀

paolin
15. dub 2009

ahoj holkýýý! Ada konečně chrupajdí 😉
Evička si už "dovolenkuje"? no zaslouží si to!
Martí, co nového na stavbě?
Holky a jaké byly Velikonoce?

martinka79
15. dub 2009

neteče voda v celém ČB 🙂 u nás je škola 🙂 😉 😕

martinka79
15. dub 2009

Pavli koukni na fotky. rodinka 🙂 stavba super. jen dojet do obchodu vybrat obklady dlažby a spotřebiče, linku upřsnit a zadat. dobrousit sádroše, opalubkovat stropy dole a sochdy obložit +zábradlí. krb objednat no potom dveře v domě a hurááááááááááá bydlet. 😀

martinka79
15. dub 2009

velikonoce super... já to nijak neprožívám jako dítě jsme je nemusela. 😀 nikolka zabírá pc. já půjdu vařit a něco udělat s prdelínem.

martinka79
15. dub 2009

Nikolka má humor...... Jani tě pochopila tvrdila, da nejsi z afriky když nemáte školu. 😀

anta
15. dub 2009

Aha, tak to jsem se Marti ukázala jako totální blbec, co? 😀 😀 😀 Ano, jsem z Afriky a platíme tu knoflíky 😀 😀 😀 Mám Honzulu vzhůru, musím se mu vjěnovat 😀 , tak se budu aspoň koukat, co je u vás nového 😉

paolin
15. dub 2009

přidalal jsem pár foteček do albika. no nic moc, ty moje fotky..
Marti, vy tedy frčíte!

Já teď taky frčím 😉 vařit a pak s Ádou ven.

martinka79
15. dub 2009

tak čauky já dnes do Parhy na výlet se ani netěším bych sebou flákla na zahradu a slunila se. ale s Michálkem to moc nejde jedině ho uvázat ke kolíku 😀

martinka79
15. dub 2009

Pavli jak nic moc, super....Adámek je taky šikula.