Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
15. dub 2009

Tak jsme doma z prochajdy, byli jsme přes hodinu venku, pěkně jsem si s malým polebedila na lavičce, dala mu papů a čajíček a on se rozhodl, že mi před barákem usne, tedy co on v tom kočárku dělá! Musela jsem ho přikurtovat, zmeťoura, jinak by mi snad vypadl 😀 😀 😀

anta
15. dub 2009

Jo a včera se Honzík nechal pohladit od jedné paní, která byla venku na procházce s malou holčičkou a ani neřval, heč 😀 😀 Já ho normálně od nikoho hladit nenechám, ale když jsem viděla, že ta paní má malé dítě, tak jsem usoudila, že asi bude trošku čistotná 😀 😀 😀

paolin
15. dub 2009

no Jani, to jste se ale měli 🙂
my taky byli venku. pískovali jsme se všema kamoškama, tak supr. dětí, jako smetí 🙂 pak jsme šupajdili na kožní a teď honem vařím a Adam spí.
jéé, Jani, já jsem asi strašná matka. Adam mi sní snad vše, co najde a já už ho i nechávám. to bychom nemohli vůbec ven 😅 nato si dá rohlík...ruce, jak prase..fujtajbl teda!

many
15. dub 2009

ahojky,tak máme tu 6 nemoc určo,ale k doktorce stím nemusíme,když je vše ok a jen ta vyrážka a vypadá na ustupu 🙂 akorát je hodně unavenej a umrčenej,vypadá to,že poleze i ta druhá jednička,ve 3 ráno plakal,nechtěl mě pustit do puseny,ale narvala jsem mu tam calgel a pochvilce byl klid a usnul,bobíšek 🙂 už ať to vyleze,teda ty děti se mají 😒

paolin
15. dub 2009

Many, to jsou radosti..jinak když měl Vítek šestou dětskou, tak jsme pár dní nesměli mezi děti. je to prý chvíli infekční.

anta
15. dub 2009

Tak dneska se teda moc hezky nemám, Honýš nespí od 12,10 hodin a je už únavnej, pomooooooooc 😀 😀 😀 Tak se s vámi holčinky loučím, mějte se krásně, hezky se v noci vyspěte a ráno papapapa 😉

many
15. dub 2009

Pavli to mi ani sestra neřekla 😉 já slyšela,že se to šíří vzduchem 🙂 ale myslím,že jsme to chytli od sestřenčinýho malýho,ten jí měl nedávno a pak u nás byli,no a i segra zase minulý týden u nás,tak jsem zvědavá,jestli to bude mít i Kvídoušek

many
15. dub 2009

Jani pa pa pa a všem taky přejeme dobrou noc a sladké sny a děti ať spí celou noc

e.k.t
autor
15. dub 2009

tak jsem vás dočetla 😉

Nejspíš tu už ani nikdo není 😅

martinka79
15. dub 2009

ahojky já tu jsem...kuku. jádnes zahradničila zasadla jsem asi 8druhů trvalek. Michálek mi asistoval.
Pavli to jsme na tom szejně fujtajblíka hamánek to je naše parketa,. 😀 😝

Many to je mrzuté a lítostivé, ale neboj už to bude jen lepší, a zoubek snad vyleze.
Jani ti kluci jsou enspavci snad všichni tady. 😀 že jsme navzájem nakazili. 😅

e.k.t
autor
15. dub 2009

no tak Joli v kočárku na procházkách spinkala 😉 zato teď prudíkuje 😝

anta
16. dub 2009

Dobré ranko, holčiny, nikdo nikde? Honýš spinká a maminka nic nedělá, to je žůžo. No jinak je tady malý posun, Honýš už si stoupá i u mě, když stojím, přileze ke mně a už se šplhá nahoru, sice z toho mám kalhoty vždycky stažený až ke kotníkům, ale radost je veliká 🙂 Opravdu, kde může tam si stoupne. Zkoušela jsem s ním, jestli neudělá krůčky, když ho držím, tak udělá dva a bum zadkem na zem 🙂 Včera si stoupnul u stolku s PC a hledal myš, tu já mu ale nedám, to bych byla odstřižená od světa úplně 😀 😀

e.k.t
autor
16. dub 2009

😉 dobré ráno 😉

anta
16. dub 2009

Ahoj Evi, doufám,že Jolanka dnes neprudíkuje 🙂

paolin
16. dub 2009

ahoj berušky!
je tu někdo 😉 nějak se nám ty drobečci rozprchávají ☹
Jani, to je paráda 😀 já bych to chtěla vidět 😀
Evi a jak je u rodičů?

holky, Adam včera spal celou noc! zázrak 😀 poslední týden se krmí tak jednou za noc, tak snad to bude jen a jen lepší! 😉 oběd máme hotový, tak až se vychrní Áda, půjdeme pískovat.
no a řeknu vám - Vítek do úterý seká takovou latinu! jakoby šel do sebe! mu to vydrží ještě tak den, dva a bude zase při starém 😀

anta
16. dub 2009

No Pavli, je to legrace, obzvlášť, když jsem děsně lechtivá vosoba, tak se málem můžu vždycky počůrat 😀 😀 Úplně na Honzíkovi vidím, jak by chtěl už umět chodit, chce pořád někam lézt do výšek, i tam, kam to nejde, no hrůůůůza. 🙂 Taky se mnou hraje rád hru na honěnou, vždycky si to odšmrďolí do chodby, sedne si, otočí se na mě a když vidí, že jako za ním děsně běžím, tak s indiánským pokřikem se otočí a šup stojí u postele 😀 😀 😀
To je dobře, že se Vítek na chvíli zklidnil, to víš, není hloupý, v úterý byl středem pozornosti, tak si pamatuje, máš pravdu, že jde o to, jak dlouho 😀 😀 😀

anta
16. dub 2009

Já tento týden nějak nestojím za nic, jako by mě něco trápilo, asi to bude dopad z té doby, kdy byl s námi MM doma a prudil, štve mi to, protože když chodí do práce, tak je vysmátej a v pohodě a sotva je s námi doma, tak je najednou děsně unavenej a protivnej, člověka to zamrzí, že není s námi asi tak spokojenej jako v práci, nebo možná nevím, jak si to jinak vyložit 😒

paolin
16. dub 2009

Jani, to je normálka. to přejde. řekla bych, že v práci si přijde hodně potřebný, užitečný, vidí za sebou výsledky. prostě to chlapský ego. doma je to starost o Honzíka a pořád ten stejný kolotoč. chlapy tohle moc nemusí. ale počkej, až bude moct jít s Honzíkem kopat do balonu nebo na písek a tak. to bude hrdý otec 😉 co vím, tak spousta chlapů neví, co se svými potomky, dokud se nenaučí chodit. něco v tom smyslu, že je to mrně konečně baví. taková chlapská logika 😀

anta
16. dub 2009

Pavli, vím, že je hrdý otec už teď, ale máš určitě pravdu, že v té práci vidí za sebou výsledky, potřebovala jsem pozdvihnout na duši, děkuji Ti za rozbor, hned mi to zvedlo náladu 😉 a zatím co jsem četla tvůj příspěvek, Honýšek vytlačil do nočníčku hovno jako cep 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. dub 2009

Tak hodně procházkujeme a momentálně chrní na dvorku v kočárku 😀

večer hodinové uspávání v náručí 😝 ve 2 hodiny řev ve 3 konečně zalomila mezi našimi polštáři, v 6 vzbudila babi a ta si ji vzala do ložnice, vzbudily dědu, ale tenjel pracocat 😉 a v 7 jsem holt vstala i já, Martin vstal až opůl 9 a jel domů, aby stihl poštu a zítra má směnu 😉

Jinak Pavli po neděli bame se mohly některý den sejít v Brně 😉

e.k.t
autor
16. dub 2009

Adámkoviby tanoc mohla zůstat a Vítkovi to nepruzení třeba taky 😀

e.k.t
autor
16. dub 2009

jani cep hmmmm,noje to šikulka, Joli se velká povedla jen jednou, ale malá skoro pokaždé, když se právě vzbudí 😉

anta
16. dub 2009

Evi, tak to byla teda slušná zabíračka to uspávání, tak aspoň, že je to za vámi. No cep tomu říkám 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. dub 2009

no myslím žeto je 4tá jednčka a proto se to tak nedaří 😝

e.k.t
autor
16. dub 2009

aaaaaaaaAC

e.k.t
autor
16. dub 2009

pozdrav od Joli 😉

anta
16. dub 2009

krásnýýýý 😀 My jsme teď přišli z venku 😉

anta
16. dub 2009

Chtěla bych ještě poděkovat Paolin, rozehnala mi normálně mráčky nad hlavou a už mám zase dobrou náladu díky ní, tak Pavli dííííííííííííííky 😉

paolin
16. dub 2009

Jéé, Jani, to je fajn! snad ta moje doměnka nebude daleko pravdy 😀
já dřív dělala se samými chlapy. a oni tyhle pocity měli docela často. hodně to v práci rozebírali 😉
mám doma už i Vítka, tak jdeme hrát člobrdo. holky, to je fakt drsný, jak on je uvědomělý. chtěl si hrát s hlučnou hračkou a šel zavřít dveře, aby nerušil Adama při usínání. to bylo dřív mých proseb, aby to tak udělal..no čučím! jsem ho chválila až do nebes! 😀 hned je vše jednodušší a víc s úsměvem. kéž by to tak bylo pořád. to bychom byli v pohodě všichni. 😵

anta
16. dub 2009

Pavli, určitě jsi přispěla k mé psychické pohodě hodně, jsem ti za to fakt vděčná, jinak bych se asi doteď mračila 😉 Mám radost z Vítka, je to super číst, jak se zklidnil, moc vám to přeji, fakt 🙂