Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. dub 2009

Pavli, ani nevíš, kolikrát já si na vás všechny takhle po večerech vzpomenu a říkám si, jak se holky mají s těmi svými špunty, jestli jsou děti hodné, snad dobře spí a tak... 🙂

paolin
16. dub 2009

stejně jsme to tu spolu vydržely dost dlouho, co? 😀

paolin
16. dub 2009

Vítek mi usnul u pohádky. nu, mohl jít spát společně s Adou. ale to on nechtěl. co už 🙂

anta
16. dub 2009

To jsme vydržely leccos a neboj, ještě vydržíme, jsme holky statečný a silný, no ne? 😀 😀 To nás dost sbližuje 😉

paolin
16. dub 2009

to je jasný 😉 jen se nám to tu pomalu, ale jistě rozpadá 😒 nu což - emaily na sebe máme, telefony taky, tak vlastně pohoda 😀

paolin
16. dub 2009

tyjo..Adam spí už dvě hodiny!

martinka79
16. dub 2009

holky dnes má frmol ale myslím na vás, kouknmu večer. čauky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
16. dub 2009

Pavli, já ten dojem nemám, že by se to rozpadalo, jsem tady já, ty, Martinka, Evička, Many, to jsou ta nejtvrdší játra našeho týmu 😀 , myslím, že kdybychom se rozpadly, tak by nám to všem jistě chybělo 😉 🙂
Marti, přišel mi balíček a dokonce mi přivezli až domů, to jsem tedy čuměla! Děkuji moc moc moc 😉

e.k.t
autor
16. dub 2009

tak zase na moment, je mi blbý tu okupovat PC když jsme nanávštěvě 😉

e.k.t
autor
16. dub 2009

tak dobrounoc 😉

martinka79
17. dub 2009

krásné ráno holky, tak Jani jsem ráda, že ti Pavča zvedla náladu. Já včera mela Mm doma jeli jsme pro nějaké věci do Obi na zahradu a tak... to víte vzal si volno na nástak jsem nějak nešla na Pc, ale současně se rozhodlo pc stávkovat tak Mm instalovala a předělával. 😀
taky jsem měla kroužek, MM doma Michálka to byla pohoda.
Pavli určitě se nerozpadáme neboj, já na vás myslím kudy chodím. to mi věřte.

Jani tak hurá do oblíkaček. 😀 😀 😀

Pavli s Vítkem to je pohoda tak to je super.moc vám držím palce. 🙂

anta
17. dub 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak jsem si včera dala velké předsevzetí, že prostě budu neustále něco pojídat bo jsem jak vyžle až se mi to nelíbí ne ne ne a ne 🙂 . Už ráno jsem začala pěkně papat, dala jsem si třičtvrtě vánočky, no vyšlo toho tak na 12 kousků? 😀 😀 Ještě ale kousek zbyl, tak uvažuji, že ho také sežeru 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2009

Tak hurá do něj Jani. 😀

anta
17. dub 2009

Musím fakt něco přibrat, nelíbí se mi, jak vypadám, hlavně poslední dobou to slyším ze všech stran jak jsem hubená a tyhle kecy mě fakt vaděj 😉

martinka79
17. dub 2009

no to víš lidi si ptoom často říkasjí proč je tak vyfrtlá atiosíc důvodů vidí. nikdo nechápe, že to prostě nejde z ničeho nic nabrat.
😉 nic si z toho nedělej

anta
17. dub 2009

Marti, já na sobě zapracuji a bude zase pohoda, budu pěkně oplácaná a bude hej 😀 😀 Mám s tím problémy, co se znám, no jo no 😉
Poslala jsem ti super vtip do maila, tak si ho přečti, určo se zasměješ 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2009

už jdu na něj

martinka79
17. dub 2009

Jani tak ten je pěknej a škoda že to dávno nezavedli bylo by ve světě lépe.

anta
17. dub 2009

To určitě, já se nasmála jak pitomec 😀 😀 Dala jsem si do albíčka dvě fotky Honýše, kuky kuk 😉

paolin
17. dub 2009

Jani, tak do toho jdu s tebou! pořád jen slyším, jak jsem stráááášně hubená! jakobych to dělala schválně, že. 🙄 je fakt, že hubená jsem. kojení a pravidelné otravy jídlem od mé maminky udělaly své 😀
hele, tak schválně, kdo první přibere jedno kilo, jo? 😉
Marti ahooj! vy dřete, jak barevní, viď?

paolin
17. dub 2009

jéé, Jani, fotky jsou super 😀

martinka79
17. dub 2009

PAvli no já moc ne jí se činila na zahradě trochu,a le potřebuji dodělat do odvodňovačku a srovnat to a nakypřit a potom hurá do sadby všeho co je krásné. 😀 si tam lebedím uza domema piju kávu naháním michálka a opékáme buřty.

Holky tak já vás budu kontrolvat jo? kolikt toho vždy za den sníte pěkně to bude psát..... 😀

paolin
17. dub 2009

no, je fakt, že nějaká kvanta denně nesním 😔 spíš až tak k večeru, když je klid. od května nám začíná beachová sezona, tak to budu 2x týdně hopsat s balonem po písku. jestli tím budu ještě víc hubnout, raději budu doma sedět na zadečku 😀

martinka79
17. dub 2009

tedy jani ten Honzík kluk mnoha pohledů... jak je šikovný to je tedy paráda. 😀
Pavli a co tvoje fotečky z venku,.

Já včera něměla u sebe fo´ták, ale Michálek si vzal kyblík a cestoval s ním po terénu nerovném to byla sranda a potom s malým ráčkem. a u táty v práci si dal kolem krku myš od Pc a tahaj ji za sebou. tak to se smála celá posádka u AČR MM říkali, že se dost seká a že by chtěl přeinstalovat a aby chodil rychleji,a le on si to mašíroval od místnosti k místnosti a válel na ně hlasitej smích. 😉

martinka79
17. dub 2009

Pavli tak si prostě zači dělat svačinky ven do boxíku.... jako je dělám mišákovi a Nikolce. 😀 kdybych si tě vzala já do parády tak to by šlo s vámi oběma jedna dvě s váhou výš. upekla bych buchtičku jedno jablíčko či hruštičku a pěkně pravidelné svíči.... to já se musím přiznat, že jen občas nemám denně pravidelné jísdlo jinak to zvládáme dobře....

paolin
17. dub 2009

Marti, to musela být prča 😀
moje foto z venku pořád nic. Adam je hrozně divoký. všude leze, všude musí být 2x, bere dětem brýle a klouboučky, loudí po maminkách sušenky, krade PET lahve, se všema by si pořád hrál..takové to vlezlé dítě 😀 maminky se dvěma dětmi jsou v poho - ty to znají. ale některé se dívají zkrs prsty. jakoby Adam vědel, co dělá, že 😀

paolin
17. dub 2009

holky, myslíte, že má smysl očkovat děti tím priorixem nebo jak se to jmenuje?
zvažuju nechat Vítka na hepatitidu A. Adam je na to asi ještě malý.

nic, jdeme dnes plavat, tak jdu chystat věci.

martinka79
17. dub 2009

Jééééééééééééé to já znám Pavli někdy je to šílené viď mezi těmi matkami.... 😀 😀 😀 😝
No tak náš ichálek taky všechny pronásleduje na stavbě je to očistec pokud nic nedělám tak utíká jinak miluje jak pracuji, ale dovedeš si představit jak vypadá.... hliněná psíková koule... 😀
fakt to byla sranda, kdybych mu koupila tahací kračku tak si s ní tolik nevyhrahje ajko s tou myší... 😝 to potom tahal dvě... 😉

martinka79
17. dub 2009

jéééééé já nevím nikolka je proti žkoutence očkovaná, ale jaké to envím nechala jsem jí dávat tak před 3měs. 🙂

anta
17. dub 2009

Já se snažím přes den jíst, pravidelně snídám, obědvám no ale pak až večeřím a to se vždycky naperu, že z toho špatně spím. 😀 😀 😀
Pavli, tak jo, schválně, která z nás přibere první kilčo, no to jsem zvědavá. 🙂
Rozhodla jsem se jít do sebe 😀 😀 😀
Jsem ráda, že se vám Honýš líbí, mně se totiž líbí mooooooooc 🙂
Dám ještě fotku, jak se vesele válí, jsou tam vidět zubáky 😉