Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
20. dub 2009

no ahoj Liči! 🙂
Hele těžký! někdo říká, že přetahovat zkoušet až v roce. nám Mudr doporučila od 3 měsíců. vždypři koupání a jen pomalinku. každopádně si s tím nedělej moc hlavu, když to nejde. mělo by to časem samo povolit a když ne, tak tomu doktoři holt trochu pomůžou.
no a jak se daří? žádné zimní nemoci jste neabsolvovali?

e.k.t
autor
20. dub 2009

Ahoj Pavli a Pavli 😉

je to pediatr od pediatra rozdílné, ale násilím to nezkoušet 😉
Občas si říkámže nám mohl být dán návod k použití 😀 😀

paolin
20. dub 2009

Evi, to by nebylo vůbec špatný 😀

e.k.t
autor
20. dub 2009

taky si říkám, někdynestačí ani hodinové uspávánív náručí a člověk neví jestli a jaký to má důvod 😅

many
20. dub 2009

ahoj holky 🙂
Lici - my zatím nemáme přetahovat 😉

many
20. dub 2009

teda tak každej doktor říká fakt něco jinýho 😒

e.k.t
autor
20. dub 2009

no Joli jde 12.5. na roční,tak jsem zvědavá

martinka79
20. dub 2009

tak nám na roční řekla dr. nepřetahovat sama nám to zkusila a řekla je to v pořádku. tak jsme ráda.
jinak jsme celé dopo byly venku. ty jo to okno je holky jako když tam někdo střelil diabolkou. 😠 no nevím co s tím asi se odpoledne domluvíme a zítra ěnkoho zajistíme ach jo šílené starosti.

Jinak dens máme rodičák... si zase užiju. 😀 Michálek chodí bez kočárku vše zkoumá a je to sním na celý den,a le je to super. 🙂

martinka79
20. dub 2009

jsme po obídku michálek chrupe musela jsem vypnout pračku rušila ho. 😀 nějak moc prožívá ty svoje nové poznatky a potom je neklidný ve spánku. 🙂 dá si kávu a relax.

e.k.t
autor
20. dub 2009

tak já pověsila Jolinčino prádlo, mám najít tmavé a dát prát, asi půjdu na pokec s kamaráskou, Martin vyměnil autorádio a zdá se že funguje 😉

martinka79
20. dub 2009

jé se máte. já pověsila též a te´d peru kamarádce mají rozbitou pračku 😀

e.k.t
autor
20. dub 2009

jé chuderka, no dobře, nechala jsem Joli s Martinem na zahradě, Martin se ještě rýpe v tom rádiu, tak jsem jetam zanechala 😉 😀 😀

martinka79
20. dub 2009

tak to máš prima. pohodičku
venku je krásně jdu na to kávu.

many
20. dub 2009

no mně není dobře,tak jsme venku ještě nebyli,ale počkáme na tatina až příjde z práce a povalím sním aspoň nachvílku 🙂

martinka79
20. dub 2009

jé neleze na tebe něco? Vojtík od gabči má laring... ach jo to jous dny. teplo zima a potom nemoci jen skáčou. 🙂 dala jsem fotekčy

anta
20. dub 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem zde míň, ale malej spal 50 minut ráno a od té doby tady strašil, takže jsem měla smůlu, co se PC a hlavně modrýho koníka týče 🙂 No a s tím přetahováním, mi přetahujeme, když si vzpomeneme, bývá to tak jednou za tři dny, abychom to nepřeháněli. Zrovna dneska se mě na to ptala sousedka, taky má malýho chlapečka a prý jí dr. (ta kravka 🙂 ), ke které jsem chodila předtím, řekla, že se prý má přetahovat od 2 let, to mi teda přijde dost dlouho 😉

martinka79
20. dub 2009

no tak já Jani vážně nevím, ale nepřetahuji. 🙂 jinak se max. přetahujeme s Nikolkou či Mm o něco. 😀
jdeme ven čekat na nikolku a potom na výlet do velkoměsta. 🙂

anta
20. dub 2009

Marti, zapomněla jsem ti říct, že je mi líto, že máte neustále problémy s vaším domečkem, to snad vám dělá někdo naschvál ne? Jestlipak vám někdo náhodou nezávidí 😠 Tak si aspoň pěkně užijte výlet s Nikolkou, to vám přeje teta z Afriky, kde nejsou školy a platí se tam knoflíky 😀 😀 😀
No jinak, přetahuje manžel, já na to prdím, kluk se mi vždycky u toho směje do očí 😀 😀 😀
Moc zdravím Lici s Kubíčkem, je to moc pěknej a šikovnej klučík 😉

anta
20. dub 2009

Jinak hlásím, že jsem přibrala 1,6 kg, přibrírání mi jde rychle a je vidět, že jsem se do sebe obula, obávám se, že jsem vyhrála, co Paol? 😀 😀 😀 Nedopnu ani džíny, sotva se s tím břichem do nich vejdu 😀 😀 😀 Jsem ráda za každý gram, když přiberu, to se raduju jak malá holka, chci přibrat, abych měla aspoň 50 kg bez klíčů 🙂

many
20. dub 2009

Marti jo,jo,leze,už třetí den cítím po ránu a večer krk a přes den mě třestí hlava 😒 včera jsem si v Prostějově v tesku skočila do lékárny,tak mi prodala nějaký homeopatika na cucání,že to kojené mamči můžou a Mulerovi pastylky,tak snad to zabere a nezhorší se to 😒
teda chudáček Vojtíšek,tak ať je brzo zdravej
Jani nakup plechovky salka a kilča půjdou raz dva nahorůůůů 😀 😀 😀

many
20. dub 2009

Mulerovy 😀 😀 😀

paolin
20. dub 2009

Jani, to jsi tedy vyhrála na celé čáře! já nemám šanci. uznávám, že jídlu teď moc nedávám. opět mě bolí v krku, tak nemám na nic chuť. sakryš, ale já to tak nenechám! tě brzy doženu 😀
přetahování taky nechávám na tatinovi. hlavně to Vítkovo. tam musíme, aby mu to zase nesrostlo.

paolin
20. dub 2009

teď jsem v práci a čekám na nevěstu. kluci jsou na písku a mně se chce spát 😀 tak snad nezaberu, než kočka dorazí 😀

e.k.t
autor
20. dub 2009

Pavli za rok a kousek si to budu třeba takypřipomínat, jaké jsi měla boje 😀 😀 😀

martinka79
20. dub 2009

holky jsme zpět. rodičák dobrý pochvala za čj a prý je super. matika horší je na ni tvrdá,a le to nevadí a no jinak je to potvora, ale dá se to s ní pí uč si nestěžuje. 🙂

Mišák řádil venku já si koupila jahody ovoce a nějaké dobroty když jsme měla s sebou MM tak proč neutrácet. 😀
jdu pít kávu věšet prádlo a relaxovta, páček zítra shledáček.

AJani tady je závistiovej sviní dost, ale co mě tím na kolena nedostanou. MM trochu je z toho přepadlej, ale snad to bude jen jen lepší.

Many udzrav se brzy.

e.k.t
autor
20. dub 2009

Marti, příjemnou relaxaci 😉

many
21. dub 2009

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂
Martinko vše nej nej nej nej k narozeninám 🙂 hlavně zdraví a doma ať vše klape a děti poslouchají 🙂 a přinášejí jen a jen samou radost a s domečkem ať se daří 😉

e.k.t
autor
21. dub 2009

Marti hodnězdraví, hodně štěstí, buď tu s námi do stošesti 😉

anta
21. dub 2009

Dobré ranko a především, Marti, vše nejlepší k narozeninkám 🙂 A my máme narozeniny a máme přání jediný, štěstí zdraví, štěstí zdraví, hlavně to zdraví 😀 😀 😀 MM jsem též pěkně popřála, ať se mu líbí na světě 🙂
Jinak mám trošku trápení s Honýšem, on je v pohodě v pohodě a pak najednou na něj padne ta separačka a už je to celý v hajzlíku, spustí hysterák a já jsem akorát na mašli 😒

e.k.t
autor
21. dub 2009

Jani to přejde, neboj 😉