Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
22. dub 2009

Marti, tak naše knedla v noci nespí, tak ráno chodí brzy. není chlapeček vyhajinkaný a dohání to. no logika, jak prase 😠

martinka79
22. dub 2009

aha to znám taky to prdelka dělal. no u nás enní na koho křičet já jsme s ním u domua je tu max. jedna mamina nás zajíma jí auta, klíče, kola a kameny.... no a jinak vozí tatru dnes vemu foťák hodím nějaké fotečky..... 😀 jdu na ten náš binec doma fuj tady to vypadá, kdo totu bydlí? holky to jsou,a le čuňáci co tu bydlí.

martinka79
22. dub 2009

představte si, že an schránce mají a zvonku mají napsáno Křížovi no tak to josu fakt fujtajblíci . raděšji jim tu uklidím, jelikož jsme taky křížováa jmenovcům se musí také pomáhat. 😀

paolin
22. dub 2009

teda Marti, to je děsná doba toto! ti do bytu vlezou úplně cizí lidi a ještě ti tam nadělají borčus 😀

anta
22. dub 2009

Marti, ty jsi prdlá 😀 😀 😀 Honzík řádí většinou okolo čtvrté hodiny, tak ho táta udolává, což se mu vždy povede, ale dneska ječel od půl páté 🙂
No to řvoucí dítě bylo někde pod našimi okny, já se úplně lekla, že je to Honýš, fuj a není 😀 😀
Rozhodla jsem se, že si vezmu ven foťák a až malej vytvrdne v poloze alá houmles, tak ho vyblejsknu a dám to na koníka, to je fakt pohled 😀 😀 😀

paolin
22. dub 2009

ty a představ si, že u nás byli taky! no to je už ale drzost 😀

anta
22. dub 2009

Jo a ještě si dovolí se jmenovat jako Martinka, že? 😀 😀 😀

anta
22. dub 2009

Tak jestli vás to uklidní, tak u nás jsou každý den 😀 😀 😀

paolin
22. dub 2009

teda holky, to by se na ně mělo něco vymyslet. schválně, ja si na ně počkám a to bude sekec 😀

anta
22. dub 2009

Pavli 😀 😀 😀 Já na nikoho čekat nebudu, já jsem starej pitomej poctivec a tak to trpělivě uklidím 😀 😀 😀
Já z toho našeho Honýše nemůžu, kdykoli je v ložnici, tak se nám škrábe na noční stolky a už nám rve digitální budíky ze zásuvky a má z toho děsnou srandu 🙂

paolin
22. dub 2009

je to ďáblík 😀
já si jdu lehnout...

anta
22. dub 2009

Dobrou noc 🙂 Holky, vidím zázrak, chlap naproti myje okna! 😀 😀 😀

anta
22. dub 2009

Včera se Honýšovi povedla jedna věc. Pěkně se vykakal do nočníčku, šikulka a pak převrhl ten nočník s bobanem a hovno zůstalo pěkně na zemi, ušpinil i vysavač, měl špinavou nohu, prdelku, no prostě všechno 😀 😀 😀

martinka79
22. dub 2009

Jani enchce se ten tvůj kluk trochu dobít? holky když u vás ty Křižáci budou pěkně vem palicí po hlavěa ´t si dělají bordel někde pod mostem a né u slušných lidí. u nás scivilizováno. ahurááááááááááááááááááááá ven. prdelka už se štastnej kšiltu na halvě a už si tape směr dveře. páček.

jinak my jako houmles... spíme vždy když už v kočáře usne....a le já k nim nemám daleko párkrát nezaplatím úvěr jsme houmles všichni 😀 křížovi 🙂 čusím busík kolem oběda pěkně nástup sem na koníka. 😀

e.k.t
autor
22. dub 2009

Ahojky, tak Joli po včerejšku vytuhla až vdeset, ale zato chrněla v postýlce až do 8 v kuse 😀

e.k.t
autor
22. dub 2009

Ale ráno mi psala Lici, žednes odpolko nemůže, že jí přijede PPL dobírka ☹ ale to snad zvládnu, teď čtu že se mi asi rozstůně Pája, no teda, to je nemilé, milý Emile ☹ Tak to asi budeme muset poslat energii 😀

anta
22. dub 2009

Buliboš je už vzhůru, tak mám s PC utrum 😉

e.k.t
autor
22. dub 2009

my půjdeme na zahradu 😉

martinka79
22. dub 2009

a my jsme přišli domů prdelín usnul tradice bez oběda. Navštívili jsme mš jé tomu se tam líbilo to bylo prima velké auto zahardní, pootm houpačka to super. akorát jsme přišla učitekla tam byla a sama nějaká amminka přiběhla celá ubrečená a potřebovala pomoci tak jsme zaskočila jako za starých časů. jééééééééééééé už bych i pracovala chvilkama. 😀

anta
22. dub 2009

Nám dneska přišlo vyúčtování za elektřinu, no děsnou pálku budeme doplácet, kousek přes 3.000,- Kč, to je docela dost teda! 😕

martinka79
22. dub 2009

ježíš tedy to je dost. no tak to se máme na co těšit.
nás čeká vyučtování vody a topení a kdo konce května to bude taky plaba.... ☹

anta
22. dub 2009

To se tedy raději připravte, málem mi vypadly oči, když jsem to viděla! Jsou to jurvy, nevědí, co si za to říct 😠 Samozřejmě, zabudla jsem s sebou vzít ten foťák na malýho, no mateřská demence zapracovala 😀 😀 😀

paolin
22. dub 2009

jo, holky, na vyúčtování taky čekám...minule jsme měli šílený doplatek. zvedla jsem zálohy, tak jsem letos zvědavá..jinak mám ATB na 10 dní. klasika - jarní alergie, oslabené sliznice, to se pak bacilkům rádí raz-dva. Mirek teď šel s klukama ven. celý den jsem nic nejedla, mám hlad, ale ten krk bolí, jak prase 😝

e.k.t
autor
22. dub 2009

tak my jsme elektriku dopláceli 810 ale dáváme zálohy jimi vypočítané + 200 😝

e.k.t
autor
22. dub 2009

dobrou noc

martinka79
23. dub 2009

krásné ráno, holky tak mě také něco přepadlo bolí mě v krku jako prase. stříkám si jox. zda to zabere se uvidí. no my platíme celkem dost zálohy vysoké,a le vyučtování myslím u nás bývá v září. 😉
Jinak já včera také nevzala foťák. ☹

Pavli dobřer se uzdravuj odpočívej pokud to půjde. Jak je asi many ta byla též nějaká chorá.

Vojtíkovi vše nej k svátku.

anta
23. dub 2009

Dobré ranko, holčiny, dnes je to nějaké spací se mi zdá. Malej chrápe, tak jsem hupsla do trafiky pro program. Rozhodli jsme se s manžou, že si pořídíme satelit, ale moc se v tom nevyznáme. Platí se za to nějaký měsíční poplatek? Nebo jsou jen pořizovací náklady? Včera večer nám vypadla opět z provozu telka a to jsme vždycky vyřízený, nic se s tím nedá dělat a pořád musíme čekat, až to naskočí, což je dost otrava. 😉

martinka79
23. dub 2009

Jani my máme UPS ale jinak bych asi koupila satelit s kartou za to platíš jen za pořízení. ups se platí měsíčně. jenže my jako letití klienty, máme poplatky za babku. 😀 🙂 taky ti jinak neporadím. tak max. můj Mmten je v tonto velký znalec a profík. 🙂 já jdu venčit psa i s Michalem fakt dobrý co? MM nějak ráno enstíhal mě pěkně s......

anta
23. dub 2009

Jooo, poradila jsi mi, neboj a díky. Teď jsem zaslechla Honýše, tak doufám, že ještě usne, to by mě jinak naprdl,kdyby tu strašákoval. Tak se na TM nezlob, on to tak nemyslel 😀 😀 😀

martinka79
23. dub 2009

já vím, už jsme doma. ty jo,ale je tam zima. 🙂