Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
27. dub 2009

tak holčiny pádím ven. Mišák už je nastartovanej od půl osmé na prochajdu. ach jo je děsnej 😀 jen by byl venku.

e.k.t
autor
27. dub 2009

tak já začínám balit a je mi nějak smutno ☹

ale zase se těším.

děda odmítl zakázku, tak je zatím s náma doma 😉

vybrali jsme pro Joli pískoviště a zahradní nábytek a návratek daní bude pryč 😝

anta
27. dub 2009

Jé, děkuji, Marti, za krásnou básničku, je to od tebe moc hezký 😉 . Mám novinku, Honzík říká "nenene", ale bylo by fajn, kdyby aspoň pochopil, co říká, když to říká maminka 😀 😀 😀

martinka79
27. dub 2009

Jani tak to asi děti nechápou ani v 15ti. jinak jsme doma z prochajdy.
Jé Evi cvy kupujete zhrasdní nábytek? jaký, já pískoviště Míšovi také, ale až se srovná pozemek. zatím je provizorní.

anta
27. dub 2009

Holky, stal se zázrak, teď jsem ho náhodou udolala! 😀 😀 Přemýšlela jsem, jestli to nechce třeba změnu režimu, ačkoli ten, co měl, byl vyhovující. Teď usnul po 1,5 hodině, možná by to chtělo ho dávat opravdu spinkat, jak zrovna potřebuje a ne až po těch 3 hodinách nebo já fakt nevím, zkusím to vypozorovat a uvidím 😉

martinka79
27. dub 2009

Jani uvidíš sama. 🙂 držím pěsti. my od rána ještě nespíme. ale za chvilku pošupe.

martinka79
27. dub 2009

tak prdelínek už spí. já jdu papat a potom na kávu dnes jsem ještě neměla. 🙂

anta
27. dub 2009

Tak si dej do nosana. Možná to chce tak trochu přihlížet na Honýšovy potřeby než na hodiny, ale jak jsem psala, ten režim, co měl, mu do minulé středy vyhovoval bez problémů a najednou brrrrrrr 😝 🙂

martinka79
27. dub 2009

to tak prostě je . michálek chodil dlouho spávat brzy dopo a najednou šup spíme jen kolem té 11hod a je klid

anta
27. dub 2009

Jsem ráda, že teď spí, je evidentní, že mu ten spánek chybí, no jakmile začne zívat či si jen protírat kukáky, tak pošupe spát, to se nedá nic dělat, já ho teď nenosím, vozím ho místo nošení v kočárku po bytě 🙂

martinka79
27. dub 2009

aha tak to je taky ale na prd. sice si šetříš záda,a el zaděláváš si na vození stále., aby si nezvykl. ☹

paolin
27. dub 2009

Jani, já Vítka taky nosila. jinak bych neuspatelný ☹ s Ádou teď ležím v posteli. sám on neusíná. v postýlce dělá kraviny a pak si třeba hodinu řve. zkoušíme to asi 3 týdny, s výsledkem 0. řve pořád stejně. tak to holt ještě nějakou dobu vydržíme 😉
jinak s tim houby spaním - to mi dělá Adam taky. třeba týden nespí téměř ani v noci a pak den dva dospává.

paolin
27. dub 2009

Evi, to jste utáceli ale hezky, když je to pro Jolanku 😉
konečně baštím - jupí! jinak jsem se odvážila stoupnout na váhu - 50kg. nu, ještě to není tak hrozný. po Vítkovi jsem spadla až na 47kg...no a moje normální váha je už asi od 13let 52kg. tak bych chtělě tak 4 kila přibrat a byla by pohoda 😉

paolin
27. dub 2009

tak já musím pomalu vzbudit Adama a jdeme pro Vítka. Odpo mám s Víťou cvičení, tak se tu ukážu až večer. zatím všem prima den!

martinka79
27. dub 2009

tak já si schrupla u tv a míša se probudil,a le vypadal ana spánek tak jsem ho uložila a spí. jdu si dát dortík nebo rakvičku a dopít kávu.
Yužijte si odpoledne. já dnes mám také koružky acvičení. Míšák je zlatý usíná sám. 🙂

anta
27. dub 2009

Tak jsem doma, byli jsme 1,5 hodiny venku, potkala jsem maminu s kočárkem, tak jsme tak spolu jezdily a kecaly 🙂

e.k.t
autor
27. dub 2009

jsem doma a dočítám aa reaguji postupně 😉

Marti nábytek obyčejný v akci v baumaxu stůl a 4 židle 900 kč a pískoviště tamtéž jabloko z plastu a jedna půlka jde použít jako bazének a pak s tím písek přiklopit, takže tam nemůže nic kadit 😀 😀 😀 700kč a zatím asi 2 pytle písku tj 50kg a tj cca 150 kč 😀 😝

no bereme jen obyčejné věci, nemáme terasu ani balkon ani zahradu a budeme to mít venku u domu 😕

e.k.t
autor
27. dub 2009

tak joli usla asi v 11 v autě a okolo půl 12 už zase koukala a jinak nic už ani v autě nespí ☹

e.k.t
autor
27. dub 2009

Pavli já si to zatí jen vybrala, a první námitku kam s tím na zimu jsem zvládla, naši se ochotně nabídli že kousek půdy můžou postrádat 😉 , tak čekám co bude další problém, ale nakonec to stejně koupím 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. dub 2009

Tak dočteno 😉

zítra jedeme odpolko navštívit tchánovce aby jim to nebylo moc líto 😀 😀 😀

martinka79
27. dub 2009

tak to jo já tedy koupila Mišákovi dnes pískoviště dřevěné za 600kč taky záklopné. tak to je jasné levné pěkné věci.

martinka79
27. dub 2009

tak cvičeníčko bylo prímové a Michálek je torpédo. vyleze na shcody na lavičku stoupne si na ní. no prostě cvičenec. 😀 děti už spí a já půjdu za chvilu žehlit.

e.k.t
autor
27. dub 2009

Joli po histeráku taky chrní, peru vynešené plasty a plínky 😝

jestě je tu bordel, ale už se mi z něj aspoň nechce zvracet 😠

martinka79
27. dub 2009

to znám vždy když přijedu

e.k.t
autor
27. dub 2009

no já tu nebyla 2 týdny, Joli behem každé hodiny musela dostat čisté tepláky jak tu šmejdila 😝

a nakonec se prosrajdila 😝 😝

martinka79
27. dub 2009

to je holka šikovná

martinka79
27. dub 2009

jdu žehlit páček zatím ještě tu nakouknu

e.k.t
autor
27. dub 2009

jo jo šikulka, zatím spí 😉

martinka79
27. dub 2009

tak já mám vyžehleno. jetšě kuchyň a chodbu vytřu vyvenčím psa hurá na kutě zase mě bolí v krku ☹

e.k.t
autor
27. dub 2009

Marti tak se přestaň honit a přejde to 😉