Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. dub 2009

no Joli taky odpadla, tak počkáme než se vzbudí, na buzeraci je času dost, ta nespěchá a neuteče 😝

asi si budu muset udělat cílený výlet i za vámi udělat nějakou analýzu, aby měla šéfová klid, no chvilku by se pracovalo a dlouho jen tlachalo, kdyby vám to nevadilo 😉

zatím jsem chodila jen tlachat, ale zdá se že budu muset začít makat 😅

anta
29. dub 2009

Marti, nebuď smutná, vzpomeň si,jak se mám "dobře" já a uvidíš, že zas tak zle není 😉

martinka79
29. dub 2009

Evi přijeď kldině ti něco povít a analyzij co potřebuješ. 😀 jani ty jo dnes je blbej den. to bude návštěva.

martinka79
29. dub 2009

tak dopíjím kávu a přemýšlím co těm babám koupím dobrého. asi nějaký chlebíčeka potom zákusek. z domu vemu vínečko.

Jani zítra pošlu balíček snad budu stíhat. 🙂

monkia.pv
29. dub 2009

ahojky holky jak se mate?? My uz jsme konecne komplet prestehovani!Jen teda jeste je tady bordel jako pr...! ☹ Vubec nevim kde zacit s uklidem!Co je u vas noveho?

martinka79
29. dub 2009

Mončo ahojky. tak to je krásné, že už bydlíte. no začni tam kde se nejvíc těšíš mít pořádek a tam kde se dají zavřít dveře tak je zavři. 😀 No a jak se ti bydlí a spí a co malá? jaks e máte ty nám piš a co je nového. u nás pohoda. Mišák je samostatná jendotka co chce jen najíst, pití najde sám a hovínko v kalhotech mu občas nevadí. 😀 je to šikulka co venku běhá a řádí a doma si hraje s vozovým parkem.
jedem za chvilku pryč tak zatím páček. venku je zima fujyk fuj.

martinka79
29. dub 2009

Mončo dej nějaké fotečky až bude čas. 😉 pa

anta
29. dub 2009

Tak jsem malýho zničila, jé Marti, to je supeeeer, že nám pošleš balíček, doufám, že nebude tikat (vtip) 😀 😀 😀

paolin
29. dub 2009

Mončo, ahoj! hele, zkus nejdřív děcák, pak kuchyň a ostatní nějak půjde 😉 prostě místnosti, kde jste nejvíc.
Evi, jak by sis to představovala? nooo, sedíš hezky s Joli na zahrádce, Joli na pískovišti pohoda vánek a ty máš stoleček, kafíčko a davy zájemců 😉 nebo to ta vaše "vrchní" myslela jinak? 😉 jestli má chuť na někoho ječet, tak je to kravka..
Jani, to jsou samé supr novinky od Honzíka! foto je vyvedené 😀
Marti, jestli se nudíš, tak můžeš dorazit. tě zaúkoluju 😀 😉

Adam mi roztahuje toaleťák po bytě. no paráda 😀

e.k.t
autor
29. dub 2009

No jasně Pavli, ještě třeba že to bude Joli dělat za mne 😀 😀 😀

No ono to půjde, ale já jí říkala, že její práce jako manažerky je mne namotivovat a nastartovat, ale nějak mi neuměla ani pořádně odpovědět na nezáludné otázky, na které se klienti mohou ptát, proto asi začnu objíždět kamarády a kamarádky, kde uděláme analýzu, a pak se jich poptám jak se cítili, co jim vadilo, a tak 😉

naštěstí to není o tom, že by se z první schůzky nosily smlouvy, ale budu muset mít zpracovanou anylýzu 😉 a popravdě na to jsem házela bobana, no holt se nejdříve zdokonalím tam kde mi bude odpuštěno koktání a blekotání 😀

e.k.t
autor
29. dub 2009

No ječet nebude, ale bude se ptát dokola jak si tu spolupráci představuji a jestli jako teda nepotřebuji peníze.... no otázky co jsou protivné, ale hnusná nebude, jen tu nepříjemnou povinnost udělat musí 😝 má pravdu, výkony zatím nemám ☹

martinka79
29. dub 2009

čauky holky jsem doma návštěna nakonec super dostala jsme nádhernou kytici v keramicmém koši na osázení do zahrady a krásnou misku na sušenky či bonbony. jinak posezení na zahrádce super.... moc se to vyvedlo až na déšť. jen Michálek cesou usnul a spí stále kdy půjde večer spát nevím ach jo.... 😒 Pavli být to blíž kldině přijedu kávu si dám a pak uklidím navařím napeču a pojedu zase domů. 🙂

ajni tik tak ti taky pošlu. 😀 se těš. Evi tebe budu čekat u nás v hnus bytě,a le to bě to neva budeš analyzovat.

many
29. dub 2009

ahojky 🙂 my začínáme pomalu chodit 😀 😀 😀 3kroky a bác a zase 3 kroky a bác a furt dokola až ho to nebaví a prdí na nás 😀 😀 😀 😀
jinak máme furt rýmečku a kašleme trošku a dotazzzzzzzzzzz 😉 chodíte ven,když má dítě trošku rýmu a kašel a nemá teplotu 😉 my už nebyli 3 dny venku a sestřenka mi dnes řekla,že jí doktorka říkala,že pokud není teplota,tak se může ven 😉 tak jak vy 😉 zase si říkám raději být doma,ale zase když už je venku teplo jako v bytě 😒 akrotá by nemělo foukat,co nebo dát slídu a nebo raději být ještě doma 😒

martinka79
29. dub 2009

no my chodíme ven stále takže nevím jak ti poradit. ale určitě bych ven šla. a ládím má tedy pod nás pochavlu je to šikulka. uteče roku raz dva 🙂

martinka79
29. dub 2009

tak Michálek se pobudil no dky půjde spát to tedy nevím

e.k.t
autor
29. dub 2009

Ahojky, jsem zpět ani to nebolelo, spustila jsem milion otázek a než se šéfová rozkoukala tak se udělala smlouva pro Joli, brácha je před dotahem a obešlo se to bez keců, možná i díky Joli 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. dub 2009

Many my s Joli chodíme pořád, dokud nemá horečku tj přes 38 😉

martinka79
29. dub 2009

Tak krásný večer. představte si prdelín normálně usnul a spí. bez řevu a scén v pohodě. nikola nějak zase blbne.... bolí ji hlava chce se jí zvracet. nevím co jí je. už si na hlavu stěžuje delší dobu..
už prý nespí prdelín ach jo. ☹

e.k.t
autor
29. dub 2009

Teda Marti to je fakt divné, a co tak vyšetřit očka, od nich někdy bolí hlavina 😉

martinka79
29. dub 2009

no taky jsem si říkala že s ní zajedem na oční a taky to může unavový syndrom může toho být na ni moc. Ona ta škola je zátěž. ach ty naše dětičky... málo pije poslední dobou nějak do ní nic moc nedostanu. M

monkia.pv
29. dub 2009

holky u nas nic noveho!zatim nechodime!jen kolem nabytku!jinak ale po ctyrech litame jak divi a nejradeji v prazdnem pokoji!jsem nastvana nebot jsme nechavali pokladat plovoucku v detskem pokoji a pry to budou mit behem dvou dnu hotove a ejhle dva dny pryc a jeste nemame listy a maji cas to dodelat az pristi tyden!Fakt super! 😠
Ty jo Marti nema chuderka migrenu?

martinka79
29. dub 2009

nevím fakt netuším ale co den si odpoledne stěžujr na bolest hlavy a někdy má pocit, že je hlava těžká. ze začátku jsem ymslela, že to zkouší, aby nemusela dělat určité věci, ale dnes už fakt nevím. ☹ už spí.

Jinak s tou firmou na podlahy fakt děs.

e.k.t
autor
29. dub 2009

No Marti zkus to oční, sestřenka takto v první třídě taky trpěla a dostala brýle a byl klid 😉

martinka79
29. dub 2009

no asi ano. řeknu MM,aby jí objednal tam kam chodí on už tam byla asi před 3lety. 😉 tak dobrou jdu hajat mám toho po celém dnu dost.

e.k.t
autor
29. dub 2009

jasně odpočiň si, Martin kouká na hokej ale za chvíli asi zapadne taky, jde na denní a vstává ve 4

paolin
30. dub 2009

ahoj holky!
teda Marti, snad to nebude nic vážného! 😨
Evi, tak fajn, že šéfová byla v poho 😉
Jani, aby jsi nebyla moc smutná, tak mi včera zavolala maminka, že na zítřejší Ádovu oslavu dorazí jen tak na skok. chtějí totiž pak jet na chatu. tak asi tak 😉
Vítek měl včera ve školce pálení čarodějnic. docela fajn, ale zdlouhavé 😉 Zkusím pak šupnout nějakou foto.

paolin
30. dub 2009

jo a ještě jedna perlička z rodinných luhů a hájů - jsem se včera dozvěděla, že to odrážedlo budou Ádovi dávat Vyškováci, že jim Mirkova mamka slíbila, že ho koupíme a oni mu ho pak dají. ha ha. takže nemám pro Ádu žádný dárek k narozkách! jsem si s tím lámala hlavu asi měsíc a leda tak hovno teď. jsem nasr...až to hezký není 😠
řeknu vám, vůbec se na tu zítřejší oslavu netěším. nejraději bych s rodinou vyrazila dveře a oslavili bychom si to hezky sami a po svém. ale to by oni zase byli uražení, že. cha chá! jsou to radosti na tom světě 😀

martinka79
30. dub 2009

PAvli tedy tešdy taky veselo... no tak rychle nakup nějaké jiné věcičky... třeba dětský mobil obyč, u nás má úspěch, nějaká malá autíčka.... a co toto hopsadlo. http://www.caryfuk.cz/product-13230/hopsadlo-ponny
no jinak ti moc neproadím. to jsou rodiče... ach ach. ale neboj oslava bude suer. adámek si to užije. co máte za dortík? 🙂
já zase dnes pro změnu měla výstup s Nikolkou ach jo po ránu já tak nerada řvu,ale když ona je jak z kamene a je jí snad vše fuk.

anta
30. dub 2009

Ahojky, tak jsem tady, Honzík si se spaním dal trochu načas. Režim žádný teď není, jen řádí jak zvíře, že by už dospíval? 😀 Hodím fotku do alba, jak krásně stojí u postýlky 😉
Pavli, fakt je to s příbuzenstvem na pytel, jsou to opravdu dacani, chovají se jak prasata a ještě natahují huby,to tě chápu, že tě to naprdlo, mě už to pouští, nechám to tak být, stejně s tím nic nenadělám 😉

anta
30. dub 2009

Už je tam, kuky kuk 😉
Jéje, Marti, to jsou zase problémy, třeba je Nikolka flegmatik 🙂