Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
30. dub 2009

Marti, to je super tip 😉 nemohla jsem to hopsadlo nikde najít 😀 nechám si ho třeba na vánoce. chtěla jsem Ádovi ještě koupit plechový hrací mlýnek a nikdo ho tu nemají. tak mi třeba padne něco do oka nebo vyberu oblečení. mám toho dnes zařizovat až hrůza. dort budeme teprve dělat - klasika tvarohový s ovocem.

Jani, Honzík je spávný buclín 😀

anta
30. dub 2009

Pavli, ten přibírá ze vzduchu, není žádný velký jedlík 🙂 Má 10 kg, to není zas tak hrozný, si myslím. Mému kolegovi se narodil chlapeček před 2 měsíci a váží 6,5 kg! 😀 😀

paolin
30. dub 2009

holky, za 8 hodin mi praskne voda 😀

anta
30. dub 2009

Tak to se teda připrav 😀 😀 😀 A dýchat pořádně 😀 😀 😀

martinka79
30. dub 2009

Pavli tak 🙂 na Vánoce.. a co houpačku. no my máme mlýnek platový dovoj a je super. a potom takový bagr na kterém se dá i jezdit taky je fajn.

paolin
30. dub 2009

no, to jo 😀 ještě teď se mi jezdí mráz po zádech, když si vzpomenu na poslední dvě hoďky 😝
dala jsem do albika čaroděje dobroděje Vítka.

martinka79
30. dub 2009

Pavli drž se.... 🙂 Jani tak to je fajn, Honzík ti ubírá živity a proto ty tak pomalu přibíráš. jak jsi na tom te´d? 😀 s papáním?

martinka79
30. dub 2009

Pavli super. 😉 moc pěkné.

paolin
30. dub 2009

no a ještě si musím poztěžovat 😀 měla jsem mít dnes v 9 nevěstu. včera v 11 večer poslala email, že nedorazí. dělala to už 2x! a psala, že má jinde vybrané šaty, ale še se pořád pokukuje. mám chuť s ní vyrazit dveře! tohle už je myslím dost silný kafe 🙄 uf! tak jsem se vykecala a je mi líp 😉 díky 😉

anta
30. dub 2009

Pavli moc pěkný, fakt, krásný kostým má 😉
Jo, Marti, víš, že to docela jde,vždycky se nafutruju hned po ránu, váhu si držím na 46 kg, teď budu mít snad 3 dny klid a budu moci zase v pohodě přibírat. Hlavní je, že nehubnu, to mě drží nad vodou 😉

paolin
30. dub 2009

Jani, jsem ti v patách! 😀 taky teď myslím nehubnu a něco jsem přibrala. musím se zvážit.

martinka79
30. dub 2009

Holky děláte mi radost. já zase nervama nejím. zítra nám dojede návštěva. jinak MM už zase maká na domečku a já dělám papíry. PAvli dobrá to žena 😠 šup s ven a pytel na hlavu.
Jani tak to je super. holky máte na dnešek košťata a nějaký program.? 😝 😅

martinka79
30. dub 2009

pádím vařit holky mám toho dnes moc moc moc a kroužek nákupy a tak a to jsem ěmla vážnou diskusi s Mm nějak mě teď poslední dobou přijde, že je zamrzlej. tak ho musím rozmrazit. 😀

paolin
30. dub 2009

Marti jasně, půjdu si stoupnout do fronty k nějaké vatře 😉
já mám na programu lítání s mopem po bytě a pucování. co by člověk pro návštěvu neudělal, že 😀

anta
30. dub 2009

To je nějaká nerozhodná nevěstka ééééééééé nevěsta 😀 😀 Tak jí řekni, že má smůlu, že šaty už žádný nemáte, že prodáváte klobouky 😀 😀 😀

paolin
30. dub 2009

Marti, na rozmrazení je dobrý vínko a svíčky 😉 nebo i nějaké prádýlko. to bude rozmražováníčko 😀

paolin
30. dub 2009

Jani 😀 😀 teď jsi mě fakt dostala 😀

martinka79
30. dub 2009

no tak já lítala včera večer No nevím zda to MM rozmrazí, ale nějak je te´d pod nbulou asi jo něco dobrého upěču a uvaříma večer až se proletím tak mu ukážu jak je pekárně či pekle. 😀

anta
30. dub 2009

Marti, haha, rozmraž ho sněhuldu 😀 😀 😀
Jsem ráda, Pavli, že jsem tě rozesmála, to já ráda 🙂

martinka79
30. dub 2009

holky musím jít vařit jinak se budu v pekle smažit. ☹

martinka79
30. dub 2009

Janča ta to umí,
když promluví druhý smíchy jen šumí.
Nedá se to zastavit,
jak Jana umí pobavit.
😀 pa

martinka79
30. dub 2009

jak mám vařit rajskou když nemám ai cibulku ach jo já hlava děravá pitomá... 😠

anta
30. dub 2009

Holky, ne nadarmo se říká, že nové koště dobře mete, že bychom si pořídily nové manžely a vymetly Paol trošku ten její svatební salónek? 😀 😀 😀

anta
30. dub 2009

Jé, Marti, to je krásná óda na mamičku Janičku, děkuji 😀 😉

anta
30. dub 2009

Tak holčiny, Buliboš se probouzí, tak já musím mizet, pápá 😉

martinka79
30. dub 2009

tak jsme cinkla na sousedku a vzala si u ní 🙂

paolin
30. dub 2009

Jani, klíďo. mám teď rozjednané velmi luxusní svatební šatičky 😉
taky mažu. Adam se budí, pak honem ven, nakoupit, navařit...sákryš...my se asi nezastavíme!
jo, večer hrajeme s Kanadou. to bude pálení čarodějnic 😀

martinka79
30. dub 2009

JAni páááááá já ne já sice beru, že nové koště dobře mete, ale už ani tuk s novým chlapem. traději nové koště. 😀 salon vymetu i bez toho až pojedu v létě na prohlídku brna.

martinka79
30. dub 2009

😀 já na hokej nějak tento rok peču....páček

e.k.t
autor
30. dub 2009

tak Joli dnes vyžaduje nějak více péče a opět bude protivka, venku počasí nic moc a ještě navíc od 6ti nezavřela oko ani pusu 😀 😀

no teď snídám zaujala ji pračka tak honem než přijde na to že relaxuju 😀 😀 😝