Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2009

je to pěkné já ráda nosila tento styl a někdy místo podbarvení bílou jsem si dala světle růžové to je ještě jemnější.. fakt pěkné.

e.k.t
autor
7. kvě 2009

no do barev postupně půjdeme taky, Martinovi se taky moc líbí a prý konečně nebudu srápat.

Jo a chudák si myslel že mi pár dní nepůjsde psát na klávesnici 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2009

se těšil, že tě bude mít celičkou jen jen pro sebe. a ono nic zase čumákuš je u pc. 😀

martinka79
7. kvě 2009

pádík vynést koše nebo přijdš MIšák z práce budu bita 😀

e.k.t
autor
7. kvě 2009

ha ha ha, zdrhl ke kolegovi na hokej 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2009

to je, ale prwvít ten tvůj sporotvec a já to stihla Mm ještě není doma se mi ubrousí k smrti ani ho neposznám bude jako žluté hovínko. 😀

e.k.t
autor
7. kvě 2009

no jo chce mít budování konečně z krku 😉

martinka79
7. kvě 2009

to jo už se těší jak budeme bydlíkovat . dokonce přišel s verzí, že bychom mohli udělat spodek a nastěhovats e tanm a u toho dodělá vrch... 😀 😀 kolem 20.5. chce ma,ovat stěny dole, ale já netuším na jakou barvu....... 😖 😖 😖 ☹ to bude práce.

martinka79
7. kvě 2009

už je tu tak se loučím jdu vařit kávu a chystat dobroty k jídlu. čauky zítra. doufám, že brzy přijedeš. 🙂

e.k.t
autor
7. kvě 2009

tak pěkný večer 😉

e.k.t
autor
7. kvě 2009

tak klidnou dobrou noc všem, klidný sváteční víkend a ke dni matek vše nej nej nej a třeba i nějakou kytičku 😉

e.k.t
autor
8. kvě 2009

Dobré ráno, tak po "úžasné" noci nastane balení na víkend jedeme s dětma z červ na na srazík, tak se těžímmmm

martinka79
8. kvě 2009

jéééé tak už dnes jo? tak to je super užij si to. no také ti přeji vše nej ke dni matek 😀

anta
8. kvě 2009

Dobré ranko, holčiny, tak dnes budeme mít novou ledničku a zítra pořídíme ten satelit, konečně, docela dost se těším, že už nebudeme tolik platit za elektřinu a taky že nebudeme závislí na společné televizní anténě, která neustále vypadává z provozu 😉

e.k.t
autor
8. kvě 2009

MaRTI DÍKY 😉

Jani to bude pokoukáníčko 😉

anta
8. kvě 2009

To joooooooo, vše nejlepší ke dni matek i já vinšuji, snad dostaneme aspoň nějaká ta košťátka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. kvě 2009

no já vím že já ne, ale ta dovča bude super 😉 doufám 😀 😀 😀

martinka79
8. kvě 2009

Tak já vím, že určitě nedostanu nic, jelikož jsem matka,a le néééééééé Michala st. ale dětí a ty nějak nemají ještě na toto myšlení. Nikolka má pro mě, ale přání. 😀

martinka79
8. kvě 2009

Jani a jakou lednici budete mít?

e.k.t
autor
8. kvě 2009

Marti hi hi hi a nikdy nemáš pocit že jsi i TM máma 😀 😀 😀 😀

já teda čím dál častěji 😀 😀 😀

martinka79
8. kvě 2009

často,a le to víš říci mu to nemohu. 😀 😀

martinka79
8. kvě 2009

holky dposílám odkaz co kupuji Mišákovi je blázen do volantů a jako MM trenažer co má sice doma nepoužívaný vozit nikam nebudu. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22972960&tab=4

jNai balíček poslaný a jinak koukni na odkaz je to paní z Kladna třeba by se ti Honzíkovi hodil.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19200278&tab=0

martinka79
8. kvě 2009

pádím na stavbu, ale za chvilku jsme tu.

martinka79
8. kvě 2009

tak jsme doma dodělám oběd a prdelín půjde chrupat

martinka79
8. kvě 2009

holky není náhodou den Matek až v neděli?

martinka79
8. kvě 2009

prdelín spí.

e.k.t
autor
8. kvě 2009

Marti je ale my razíme na srazík, tak abych to nezmeškala 😀 😀 😀

martinka79
8. kvě 2009

aha tak to jo, tak si to tam užjte počasí Vám bude přát. 😀

anta
8. kvě 2009

Marti, máme Indesitku, stála 7.200,- kč, byla v akci a ještě jsme dostali 1.000 Kč slevu, je 150 cm vysoká, úplně bohatě stačí 🙂

paolin
8. kvě 2009

ahoj holky, tak jdu na vás mrknout, tak se máte 😉
jsem zpátky z turnaje a jsem úúúplně grogy! 😝 táta hlídal celý den Ádámka a teď ho uspává. no není úžasný? 😉 Viky jel s babi a dědou na Vysočinu a maximálně si to tam užívá. zítra jedeme za nimi, tak se moc těším.
jinak nám dnes počasí opravdu přálo, máme pěkně spálené čumáčky 😀 jo a zkončily jsme 6. z 15 družstev, což je taky docela fajn. na to, že jsme téměř všechny na MD a netrénujeme 😀
tak prima víkend a hezky odpočívejte!