Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
14. kvě 2009

Nikomu bych ho beztak nedala, dám ho až nějaké beruši, co si pro něj přijde, ať si ho taky užije někdo jinej 😀 😀

dite1
14. kvě 2009

kdyz jsem tenkrat u tebe byla, myslim ze jsi velice dobrou mamou ja tak jako honysovi nezpivam, vlastne ani mi to tolik nejde spis se s nim zavru do jeho ohradky a hraju si tam s nim a vysvetluji mu co jaky zviratko dela 😀
holky tak zatim, jde se na krmeni drave zveri!!! 😅

martinka79
14. kvě 2009

taky se krmíme. holky jsem obě šikulky a vaši Honzíci jsou rádi, že vás mají. tak je pohla´dte i za mě. pa

anta
14. kvě 2009

Občas mám pocit, že víc zpívám než mluvím, hrajeme s Honýšem spolu na kytaru a on se pokouší taky zpívat, jde mu to moc pěkně 😀 😀 😀 Ale jo, písničkou se nikdy nic nezkazí 😉

anta
14. kvě 2009

A i když Honýš občas zlobí, tak ode mě vždy každý den dostane pusinek nepočítaně 😀 😀 Marti, dej pusinku za mě Mišákovi 😉

e.k.t
autor
14. kvě 2009

😝 taK my z nákupů a pošty, zase jsem tam podávala na naši pošťačku dávala stížnost, se jí nechtělo zvonit 😝

Joli je celkem hodná, ale spinkat nenene, tak jsem jí pusdtila MP3 s pohádkama a aspoň neprudí a já můžu dovcařit guláš 😉

paolin
14. kvě 2009

Jani, máš to těžký..možná bych měla radu, jestli můžu. co třeba udělat si jeden den v týdnu hodinku, dvě pro sebe? zajít si na masáž, ke kadeřnici, ke kamarádce, na cvičení..víš, prostě vypadnout pryč. je to těžký, odpoutat se od Honzíka, když jsi s ním pořád, to je mi jasný. ale fakt ti to hodně dá. a hoši to doma chvíli zvládnou 😉 ke všemu manžílek zjistí, že být pár hodinek s dítětem taky není prča 😉 a Honzíkovi to taky neuškodí, být jen s tátou. hele, máš teď těžké období. kolem toho roku dítěte je to takový..no na prd. v podstatě jedeš celý den ten stejný program "ťuťu ňuňu" a psychika dostává zabrat. až se dostanete ven, třeba i na písek a budou tam maminy a ty si budeš mít s kým pokecat, bude líp 🙂

paolin
14. kvě 2009

Evi, ach ta pošta...já už vše posílám přes PPL. je to o něco dražší, ale zaplatíš si za spolehlivost a řádné služby.

e.k.t
autor
14. kvě 2009

no ono by mi nevadilo že jdu na poštu, v pohodě se s kočárem dostanu, je bezbariérová, ale štve mě že na to prdí. už jednou jsem jí zařídila třídírnu na noci a udělám to klidně zase 😠

e.k.t
autor
14. kvě 2009

balíky chdí suprově, když jsem doma tak ho mám, toto byl doporučený dopis ☹

anta
14. kvě 2009

Tak jsem zpátky z venku, Honýš neusnul od čtvrt na dvanáct, no je to teda hnus fialovej dneska a já se tak těšila, že bude hezký den a není to nějak nic moc. Nějak to musím dokopat než se vrátí manža z práce. Jé Honýš háže bobka, už druhýho, pomooooc 😀 😀
Pavli, máš pravdu, musím prostě utéct, panč mám pocit, že mám na hrbu jen samé povinnosti, bohužel to asi pocit nebude, mám Honýše, do toho uklízím, dohlížím, aby vše bylo v kuchyni, aby bylo uvařeno a žehlím a musím tím pádem myslet na všechno, manža ten nemusí myslet na nic, když tu chybí hajzlpapír, tak si toho všimne, až když zjistí, že si zadel utřel rukou 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. kvě 2009

Jani tady je to stejné, akorát už jsem naučila martina aspoň někdy napsat na lednici do poznámek že něco dopotřeboval, ale zatím to nepíše pokaždé, jenom někdy když si vzpomene 😀

anta
14. kvě 2009

Já už jsem z toho Honzy tak unavená, achjoooo. Vůbec neusnul, lítám s ním hodinu a půl po venku a vůbec zase nespal ☹ Nespí doteď, no půjde až večer, nedá se svítit 😒

martinka79
14. kvě 2009

holky musí říci, že je to u nás podobné od té doby co je stavba jinak jsem měla MM suprového. tedy mám on klidně nakoupí to není problém. No je toho dosta mít děti na krku je vysilující víc než cokoliv jiného. Já tedy nikam bez dětí nechodím, ale snad brzyx začnu aspoň na kole... a tak. né že bych potřebovala, ale občas taková dámská odpolední jízda by nebyla k zahození. jančo tak co říkáš... pořídím letadlo a občas se spolu protetím a za holkama po ČR.ale pozor děti budou doma. 🙂

už to balím páček moje zlatíčka moc toho nenakecejte budu vám občas psát SMS ať vám trochu hejbnu žlučí. a když odpovíte tak i účetem. papap
😀

e.k.t
autor
14. kvě 2009

Marti pišpišpiš, my rády pokecáme 😉

kamca.mazda
14. kvě 2009

Ahoj holky, jak se tu pořád máte, koukala jsem vám do albíček a ty vaše dětičky jsou užasný veliký krásný....
Přidám taky nějakou novou ať víte jak rosteme. Máme třetí zoubek lezeme jak o závod, stavíme se u nábytku chození jen za ruce ale zatím mi to až až stačí. Jani je to asi všech stejný chlapi moc nepomůžou já toho mám taky dost k tomu se Amy stále v noci budí nejmíň dvakrát ale spíš je to tak pětkrát šestkrát a přes den samé lítání je to záhul.... 😉

e.k.t
autor
15. kvě 2009

Kočky však budeme vzpomínat až budou samostatní a budou nám leda odporovat, jaká to byla paráda 😀 😀 😀

anta
15. kvě 2009

Dobré ranko, stal se zázrak, Honzík usnul 🙂 Včera to byl moribundus 😝 😉

e.k.t
autor
15. kvě 2009

no jo, joli taky večer byla nevrlá, ale usla celkem pěkně, teda 😉

e.k.t
autor
15. kvě 2009

tak se loučím, jedu pracovat, musím dodělat odevzdat zpracované 3 smlouvy 😀 😝 😀

anta
15. kvě 2009

Tak Ti, Evi, držím palečky, ať to pěkně zvládneš, ty jsi holka šikulka, tak v tom problém nevidím, super 😉

monkia.pv
15. kvě 2009

ahojky holky,tak jsem tu na skok!Vaneska pred chvili usnula!Diky bohu! 😀 Mame uz 4 zoubky a dalsi se klubou!mam pocit ze lezou vsechny 4 dvojky zaroven! 😠 vanula je uplakana a beze me neda ani ranu!Uz jsem z ni vyrizena a nervozni! ☹
Jani i u nas je to stejne-manza nepomuze a to mi jeste vcera rekl vetu,kterou me docela sokoval a chtelo se mi brecet!Ted byl asimesic doma a jsem abych pravdu rekla rada ze dneska odjizdi!bohuzel sebou bere notas a ja nebudu mit pristup na net,tak s vama nebudu moct komunikovat! ☹
Preji vam prijemny den a at deti moc nezlobi! 😉

paolin
15. kvě 2009

ahoj holky! Adam vydržel týden bez rýmy a má ji zase! takže nikam nemůžeme a chudáček malinkatý človíček nadává a nadává 😉
Evi, ať se ti hezky pracuje. Adam spí, tak jdu taky na to 😉
Jani, ať je u vás líp, aby sis mohla psychicky odpočinout! hele, je víkend, domluv si nějakou kamošku 😉
Mončo..ty to tedy taky máš na posr..viď? chlapa ošklivýho si nevšímej. jsou to tupouni tupí, chlapi jedni 😀

e.k.t
autor
15. kvě 2009

Jsem zpět, smlouvy jsou zpracovány, ještě je zaplatit 😝

anta
15. kvě 2009

Ahoj, tak jsem tu zase, Honýše jsem zničila, co jsem ale zjistila a snad to nezakřiknu, že začíná spát míň, ale není už takový uřvaný jako býval, 😉 Před chvílí řval teda jako kráva v postýlce, bo jsem ho tam zahodila 😀 😀 , abych mohla jít SAMA na záchod, ale to řval tak po týdnu, jinak se mu tam moc líbit, dělá tam kraviny a směje se tomu 😀 😀 😀
Ahoj Moni, teda ten tvůj chlap není normální, za prvé zase jede pryč a za druhé nemůžeš kvůli němu na net, to jako budeš zcela odstřižená od světa? ☹ Fuj, já bych manžovi utrhla ruce, kdyby si chtěl vzít s sebou někam PC 😀 😀
Pavli, teda to je pech s tou rýmou, kde to pořád čape? Nemá nějakou oslabenou imunitu? Posílám Adámkovi pusinku, ať se kouká uzdravit, to mu přeje tetka Jana s Janem 🙂

e.k.t
autor
15. kvě 2009

tak jsou i zaplacené, ale pořídili jsme super, ušetříme čtvrtletně skoro 500 😉

many
15. kvě 2009

ahojky holky 🙂
zdravím po delší době 🙂 furt není čas na net 😉 jinak Ladíček už projde v pohodě i 2 místnosti bez spadnutí 🙂 je to nářez,takže roku fakt asi uteče 😀 jinak jsme zdraví a nic novýho až na to chození 😀

anta
15. kvě 2009

Ahoj Many, gratulace k chození a zeptám se upřímně, je to úleva, když se to dítě naučí chodit? To mě fakt zajímá dost 😉

many
15. kvě 2009

Jani díky 🙂 no žádnou úlevu jsem nepocítila 😀

many
15. kvě 2009

ale je to náářez 😉 venku si je ještě nejistej,to moc sám nechce chodit,no i v těch botečkách nových se asi necítí,nejsou tak dobrý,jak ty od Pavli 😉 teď má na sucháč a myslím,že v tom možná není tak pevná nožka 😒 nevím,ale jde za jednu ruku pěkně a sem tam pár krůčků udělá,ale doma už chodí krásně,ale pomalu a nejistě no 😉