Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. kvě 2009

tak u nás to že Joli večer udělala samostatně asi 5 krůčků 😀

martinka79
19. kvě 2009

Evi super zpráva... chozeníčko, ta Jolanka je, ale šikulka. 🙂
Many tedy ládík je taky pěkná brepta. No my říkáme tyty, titi jako děti a títí podobé dětem, ale my víme, že je to niky. 😀 jinak nene to je super a ano to je též dobré. ještě mě dostává se slovy heleovšem není to krásné hele, ale tak nějak zkomoleně.
no jsou to, ale šikulkové ty naše dětičky. 🙂

Krásné ráno maminy u nás prašavo jak u vás? to včera byl nakonec prima den. ☹

anta
19. kvě 2009

Dobré ranko, holčiny, tak my nic nového nemáme, jen pláč v noci, chytají ho zoubky. Akorát vlastně, co se Honýš vzbudí v pět, tak se rozhodne, že bude chodit se židličkou a proti tomu jaksi není odvolání 🙂 , tak jsem vymyslela způsob, jak se zbytečně neohýbat, vezmu malého za oblečení, smotám si ho na jeho zádech a držím ho, aby neupadl a dobrý je to, Honýš má pocit svobody a že může chodit kam chce a já mám aspoň ulehčenou práci 😀 😀 😀
Evi, krásná zprávička, moc gratuluji 😉

martinka79
19. kvě 2009

Jani tak to ti věřím, záda trpí jako pes.

anta
19. kvě 2009

Naštěstí mě baví vymýšlet různé triky, takže s tím moc problém nemám, malej se moc nosit ani nechce, má spoustu jiných zájmů 😉 Včera si tak strašně sedl v postýlce, že mu prasklo prkýnko na roštu 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2009

jako myslíš žuchl na zadek? ty jo to je kádr.... 😀 no tak jsi to páskou oblepila je to. 😉
no ty jsi holka koumák co na všechno přijde.... 😕

anta
19. kvě 2009

Vyloženě si tam sedl jak kejda hnoje a rup 😀 😀 😀 Oh no, MM si to změřil a zkusí to někde sehnat a natluče se to tam nový, zatím jsem tu postýlku jakoby obrátila, že to místo po tom rupnutém prkýnku má v nohách, aby na tom neležel zádíčkáma 🙂 No je to šikulka 😀 😀 😀 Asi mu tam brzy pro jistotu dám železný rošt, ta prkna taky nic nevydrží 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2009

Jani tedy to je fušerská postýlka. my máme prka docela silná 😀 to ti musíš mít laťky nebo siláka. 😀 😀 😀

paolin
19. kvě 2009

čauky holky! šup na chvíli za vámi! včera jsem měl naprosto hektický den a nebyla ani chvilka pro vás ☹
Adámek teď spinká, honem vařím a vyřizuji vše potřebné. venku leje, jak z konve..
Evi, no gratulace veliká! to je paráda!
u Many se chytají velké oslavy..jůů, to letí!
Jani, ještě že s Honzíkem nerupla celá postýlka, viď? 😀 on už snad neví, čím by ti zvedl náladu 😀
Marti a jak bylo na Vysočině? my máme v plánu jet od 11.7. na týden. dle počasí. a v září plánujeme to móóře.

martinka79
19. kvě 2009

Čauky Pavli na vysočině bylo deštivo, ale jinak super. Pouť byůa super mega.... všichni si přišlůi na své. večer byla grilovačka. Já se tam chystáma ni envím kdy, ale někdy Ano. No začátek prázdnin budu mít děti u nás a potom se uvidí.
ale kolem toho 11a více asi ne jelikož chvilku na to jede Nikol na tábor... asi ten srpen. no my v září budeme snad bydlet. haha 😀
dovolenou zatím neřešíme dáváme prostor domu. 😀

e.k.t
autor
19. kvě 2009

No u nás moře nějak fkt nehrozí, to bych musela fakt zamakat, a já si raději jen trochu odreaguju prací od Joli, ale bude to chtít zvýšit aktivitu. Tento týden dorazím tu jednu analýzu a když to klapne tak budou provize asi 1500 asi v srpnu 😀 😀

paolin
19. kvě 2009

Evi, no super! mně teď našily šatečky, které si objednaly nevěsty. tak mi držte pěstičky, ať si je nakonec koupí 😉
jdu vařit kulajdu. rizoto už mám.

e.k.t
autor
19. kvě 2009

tak Pavli držíme obě dvě 😉

martinka79
19. kvě 2009

Pavli držím pěsti. Evi super. 😉
Já mám vařené dva chody druhého a polévku. zítra budu relaxovat. 🙂

martinka79
19. kvě 2009

Michal šel spát.

many
19. kvě 2009

ahojky holky 🙂 jééé Evi tak už taky začínáte ťapkat 🙂 to je parááádička ,že 🙂

many
19. kvě 2009

Pavli taky držím pěstičky 🙂
no holky je to nářez jak ty naše dětičky už dělají pokroky,že 😀 už to nejsou žádná miminka no 😀

e.k.t
autor
19. kvě 2009

jo pohoda, dnes teda jen za ruce, ale to je taky novinka, dosud nevěděla c o se po ní chce, za ruce 😉

martinka79
19. kvě 2009

čauky holky, zítra se začne u nás pracovat na zateplení domu... my jedeme do kuch studia a trámy co MM natřel vypadají dost dobře, jen jsou malinko tmavší než co máme okna, ale to nevadí.jáí sekala trávu a Michálek ten se zase prozměnu nakonec vymáchal ve vodě.... je to frajer co si vystačí a jak to vše zvládá... až čučím co umí dítě v jednom roce... pustit vody... a tak 🙂

máte to tedy šikulky. 🙂

e.k.t
autor
19. kvě 2009

jo tak vodu? to má Joli peška 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2009

no pustil si vodu na zahradě. 😀

e.k.t
autor
19. kvě 2009

já to pochopila, ale tu nemáme, takže pešek 😀

martinka79
19. kvě 2009

no tak to buď ráda. 🙂 vybírám spotřebiče do té kuchyně už mi jde hlava kolem a Mm mě sere zase utahuje opasek na koupi. 😠

martinka79
19. kvě 2009

dobrou noc.

many
20. kvě 2009

dobré ráno holky 🙂
Ladík se zase naučil házet hračky do záchodu 😠 😀 😀
Evi - to neva,že za ruce,však času má ještě dost a jsou si taky nejistí,ale jak už udělala sama pár krůčků tak bude do měsíce chodit,no možná i dřív 😉 Laďa doma chodí pěkně,sem tam taky žuchne,jsou si nejistí ještě,tak jak jde a pokud může,tak spěchá,aby se rychle chytl v další místnosti třeba stolu 😀 a venku,raději za jednu ruku 🙂 ale taky se včera ukázal a po ciklostezce šel tak 2 metry sám a pak stál a chtěl vše sbírat po zemi,..... 😀 a pak třeba zase za ruku,no teprve začínají 😀 ale je to nášup,doma už valí 😀 😀 😀

many
20. kvě 2009

no myslím,že si je i nejistej v těch botečkách,na 100 pééééro 😉 tak mizím,nechte si dařit,pa pa pa pa

paolin
20. kvě 2009

ahojda holky! my dnes vstávali v 5. opět 😉 Adam se budí, páč se musí vykakat. pak by zase usnul. to je logika toto 😀 jakoby to nemohl třeba dvě, tři, čtyři..hoďky vydržet 😉
Vítek má dnes besídku pro maminky, tak se těším 🙂

martinka79
20. kvě 2009

krásné ráno všem. Many no botičky dělají hodně. Michal chodí už superově a zvládá, patníky a vše,ale některé botky nejsou ty pravé ořechové. 🙂 jsem po snídani a jdeme vysávat. dnes áme vařeno, včeta jsem uvařila dva chody. 😉

anta
20. kvě 2009

Ahoj holčiny, tak jsem vás dočetla, no moc pěkně chodíte, to my ještě neeee, ale snažíme se mooooc, nedáme pokoj takřka celý den 😀 😀 Jinak mě opět čapla záda, konkrétně kříž, teda Marti, tytyty 😀 😀 😀

martinka79
20. kvě 2009

Tak jsem se na tebe přisála a nepustím tě nepustím. 🙂

Pavli užij si den a besídku to bude prima. S tím kakáním jsme to asi 14dní měli též vždy se vzbudila kadil a pak neusnul. ach jo. to jsou ti kluci buci. my vstávali o půl šsté. já se dala do úklidu hraček drbání a tak a taky vysavače...... a asi jsem ho z toho od prachování zničila... ☹ to nebude tatínek rád. snad se rozchodí.