Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. kvě 2009

Pavli něco jsi nakupovala na Mimibazaru?

paolin
21. kvě 2009

Marti a Gabča už je paa? holky, bude mi bez vás smutno ☹ snad se nám podaří sem tam se "vidět". ještě, že na vás mám emaily 😉 😀

paolin
21. kvě 2009

Marti, spíš dávala. nafotila jsem si zimní věci. mám jich celkem dost hezkých a raději bych za ně něco utržila, než dala známým. přeci jen - na Vítka vše kupuji. nemám po kom "dědit". naštěstí tu v okolí máme prima obchůdek s dětskými věcmi, sekáč a ťamany 😉
besídka včera fajn. krapet neorganizovaná, protože obě naše učitelky jsou nemocné. ale děti si to užily 😀
dnes Vítek nečekaně slaví narozky ve školce, tak jsem honem musela vymýšlet dárečky pro děti. někdo totiž zavedl tradici, že děti dostanou za přání pozornost. tak jsem nakoupila 26 lízátek a 26 balíčků Lipo a už jsem to lepila k sobě 😀

paolin
21. kvě 2009

na tu vaši kuchyň jsem moooc zvědavá! nemáš foto návrhu? 😉

martinka79
21. kvě 2009

zatím ne čekám ho zaslaný do týdne.
Pavli, gabča není pryč zůstala nakonec v ČR... koupil snda byt a JM bude k ní dojíždět z anglie a myslí, že na léto už bude doma. Neviděli jsme se te´d, ale po té operaci bych ji ráda i vojtíka viděla. tak anrozeninové oslavy ty jo... to jsou věci.

anta
21. kvě 2009

Marti, Pavli, vždyť se tu setkáváme každý den ráno, aspoň ta chvilka s vámi ohromně potěší 😉 No jinak holky se nám teda slušně odtrhly, to je fakt škoda, byly jsme dobrá parta a teď zbyla jen tvrdá játra éééééééé tvrdé jádro zbylo 😀 😀 😀

martinka79
21. kvě 2009

Jani to máš pravdu, aspoň to ráno mě pěkně nastarutuje. 🙂 Občas se tu objevuji v poledne, ale je pravda, že mám net neustále u ruky mám ho v kuchyni.

martinka79
21. kvě 2009

nějak se mi dnes nic moc nechce, včera jsme ponocovali a tak se nějak nemohu nastarotzvat,a le jak půjdu spát s Mišákem bude to ještě horší. asi to vidím na klidný večer a brzkou postýlku. 😉

paolin
21. kvě 2009

holky, to je fakt. rána jsou moc prima 😉
tak Gabča zůstala sama doma? tyjo..musí to být docela těžké.

martinka79
21. kvě 2009

no nevím jak často přilítává Mirek domů,a le teď tu byl.. No je to určitě náročné, ale pokud to je jen do léta tak se to dá. 😉

martinka79
21. kvě 2009

Dnes uvařím jen špenáta s bramborem. nějak se mi nechce kuchtíkovat...

anta
21. kvě 2009

Marti, máš recht, jak to půjde, odpočívej, nejsi stroj, ale člověk a co jen člověk, jsi žena 😀 😀 😀 Já přes den nikdy nespím, i kdybych měla padnout na hubu 😀 😀 😀

martinka79
21. kvě 2009

já taky ne, ale někdy se mi očka pěkně u Tv zavírají. 😉

paolin
21. kvě 2009

tak já vařím brokolicovou polívku a špagety. Adam to stejně nebude jíst, tak mě to vaření ani neba 😉
pak půjdeme na písek, tak se těším na maminy 🙂

martinka79
21. kvě 2009

no já dnes nevím jak vyrazit ven asi teď nebo až odpoledne kolem 12jedeme na kroužek a to musí být prdelín i vyspalý... ach jo. ☹

anta
21. kvě 2009

Marti, nepropadej panice, však ono to nějak dopadne 😉 , já kolikrát přemýšlím, co s Honzou budeme dělat, ale nic jaksi nejde řešit dopředu, vždy se musím chovat podle aktuální situace čili se všemu postaviti čelem, tak kuk a usměj se 🙂

martinka79
21. kvě 2009

No já si jen říkám co pro něj bude nejlepší. on milje spaní v postýlce kolem poledne, ale pokudby to vydržel až do 12neusnout tak potom v kočárku taky vytuhne. jdeme se chystat ven. michálek trůní na nočníku já se jdu zkrášlit a tradá na stavbu otevřít okna a trochu se projít. 🙂
Jani díky za podporu.

martinka79
21. kvě 2009

dala jsme prdelku do postele jelikož se tak ne´ějak furt pelešil a uvidím co z toho bude. kdby zabral nezlobila bych se. 😉

anta
21. kvě 2009

Nemáš zač, já se raduji z každé maličkosti i z toho, že si Honzík umí krásně prdnout, až smrady padám 😀 tak nechci, aby jsi byla smutná, venku je krááááásně a Honýš spí, co víc si přát 😉

martinka79
21. kvě 2009

No nic jen, aby nám nebylo smutno. 😉
No chystáms e balkon uklidti prádlo a zalít květiny. 😉 ovšem zatí tam hučí.

martinka79
21. kvě 2009

Tak už xhrupe. já pásím na práci co tu mám. tak se tu zatím mějte fajnově a´t vás děti moc nezlobí a pohla´dte je za nás dva s mišákem. badík by asi avše miláčky olízl. 😝

martinka79
21. kvě 2009

tak jsem se nastarotovala, peču buchtičku, obídek se dodělává a balkon vypadá ks větu... ještě tu hromadu prádla je mi fajn... 😀

e.k.t
autor
21. kvě 2009

Jani díky moc, vyřídím 😉

e.k.t
autor
21. kvě 2009

Marti díky moc, kéž by PB dal a drobek se rozeřval 😀 😉

e.k.t
autor
21. kvě 2009

Pavli taky díky moc vyřídím 😉

martinka79
21. kvě 2009

Evi bude křičet neboj. 🙂

e.k.t
autor
21. kvě 2009

no doufám 😉

právě jsem postříkala plevelnou trávu mez dlaždicema kolem bytu 😝

a teď půjdu zasadit petunie a karafiáty 😉

martinka79
21. kvě 2009

jééé to bude u bás, ale krásné. 🙂
já si lehla k michálkovi a odpočívala. 🙂

anta
21. kvě 2009

Holky, Honýšek mi neustále chce papat moje jídlo, co mám já na talíři, to je hrozný, včera mi sebral vánočku a sežral jí, pomooooooooc 😅

e.k.t
autor
21. kvě 2009

no Joli taky dává přednost našemu, tak ho vařím tak aby jí chutnalo taky 😉