Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
22. kvě 2009

Many ahojky. zdravíme Vás oba dnes s dětmi je ta nejkrásnější doba., kdy se můžem radovat smát se a mIlovat. až budem starý nebudem mít zdraví a budeme šedivý, protivný nevlídný. Ládík zlepšij Many svět,můžou spolu dovádět. 🙂

many
22. kvě 2009

já předchvílí Ladíka uložila ke spánku,tak mám ještě 15 minut 🙂 večer měl teplůtku a už 3 dny srandí,jak mu leze ten zoubeček,je to síla,každou chvíli přebaluju,no zítra snad bude fit,dělamu mu tu oslavu na zahrádce,už jsem vytáhla makrely z mražáku ať se pomalu rozmrazují,tatin příjde odpoledne z práce a budeme kuchat a nakládat 😀 snad i počasí výjde a nebudeme to muset posunovat na neděli 😒 no ale tak nic by se nestalo no

anta
22. kvě 2009

Teda Marti, ty mě chceš trumfnout v tom rýmování? Už se ti to skoro vede 🙂 Honzík má rád, když mu říkám, že je krásnej 😀 😀 Včera jsem mu řekla, že má štěstí, že je tak krásnej, jináč bych ho už zahodila 😀 😀 😀

many
22. kvě 2009

Marti jo jo 😀 😀 😀 😀

many
22. kvě 2009

já mu furt říkám,že ho miluju 🙂 🙂 🙂že bych ho láskou sežrala 😀 😀 😀

many
22. kvě 2009

holky viděly jste zprávičky - otom Uničově 😉 otom policistovi 😉 to je síla co se u nás děje 😠 i ta holčina jak skočila pod vlak 😒

many
22. kvě 2009

jako pervitin tady jede fest 😠 vypadá to,že tady každý druhý mladý člověk šňupe 😠

many
22. kvě 2009

no kolikrát si s Laďou říkáme,jak budeme Ladíka vést k hraní,....aby měl hodně zájmů a na takový ptákoviny neměl čas a nedostal se k ním,ale stejně to nepomůže,tady záleží i na tom,jaké se chytne bandy ☹ ale kéž by se k tomu nikdy nedostal ☹

many
22. kvě 2009

no pryč od toho,něco veselejšího,že 😉 🙂

martinka79
22. kvě 2009

Many mejdana jsme zvaná s Mišákem?
si to užijte.
já pádím s prdelínem ven je pěkně protivnej doma, má tu rýmu,ale co nadělám to bychs ním nemohla cestovat.

jani na tebe nemám ty jsi nejlepší 🙂

Tak zatím páček shledáček a kolem poledne tu koukejte být nebo z vás bude někdo bit. 😠 😠 😠

many já na zprávy nekoukám tak envím nic jen občas čtu noviny politiku ekonomii a živ. styl... jsem to ale neznalec.

many
22. kvě 2009

furt na vás nemám moc času ☹ a teď chvíli jo a zrovna nemůžete,že 😉 a já nebudu moct zachvíli až se Kozlík probudí 😀 ale někdy to snad výjde a pokecám s váma 😉 no už se tu dlouho neukázaly jiný mamči,že 😉 Alianka,Alenka,Dítě,Adriana,Fish,.....taky je děti hodně asi určo zaneprázdňují 😀

anta
22. kvě 2009

Many, vůbec mě to už nepřekvapuje, to mi přijde jako maličkost s tím policajtem, dělala jsem na zastupitelství na trestné činnosti Policie ČR a co ti policajti dělají, je odstrašující. Dokonce jsem si říkala, že kdyby mě někdo někde přepadl, tak bych je snad ani nevolala, aby mě ještě nedodělali ☹ , takovou důvěru jsem k nim měla 😖
Co se týče toho šňupání, tak to mě bohužel taky nepřekvapuje, máme nedaleko od domu základní školu, sotva osmáci vylezou z budovy, tak si zapalují cigára, to je něco příšernýho 😠 😠
O tom nevím, že nějaká holčina skočila pod vlak.
Já samozřejmě Honýška též miluji, moje láska k němu je přímo bezmezná, ale občas to tytyty a bububu zaznít prostě musí 😀 😀 😀

many
22. kvě 2009

Marti taky máme rýmečku a kašel,ale naštěstí néé tak moc jak naposledy

many
22. kvě 2009

Jani to u nás doma je taky na denním pořádku 😀 tytyty i po ruce dostane,že nesmí a on schválně jo a směje se mi 😀

many
22. kvě 2009

je sice pořád hodnej,ale umí zazlobit a je fine,že furt chodí skoro každý 2 hoďky spát 😀

many
22. kvě 2009

akorát odpoledne,pak už kolem té 15.00 ho nedávám,aby šel v 19.00 chrupkat 😀

many
22. kvě 2009

už mě voláááááááá,tak pa pa

martinka79
22. kvě 2009

jé i u nás tytyty a bácbum a opno zatím nic moc... i když už ví,. že se to ensmía kulíšácky čumákuje.. potvůrka jedna. 😉 pa jdeme ven oběd se vaří.

anta
22. kvě 2009

Marti, tak to mi jí v tom případě flákni hned 😀 😀 😀 Jistojistě tady dopoledne nebudu, já to vím 😀 😀 😀
Many, Honzík si to spinkání vybírá tak, že ráno nejpozději usne ve osm a spí 1,5 až jeden a třičtvrtě hodinky a pak jde spinkat cca za 4 hodiny, vzhledem k tomu, že je hodnej, tak mi to tak nevadí 🙂

anta
22. kvě 2009

Tak jsem si šoupla ještě jednu fotku do alba, ta je dost srandovní, dala jsem si jí jako tapetu na PC 🙂

paolin
22. kvě 2009

ahoj holky! vy jste toho dnes nakecaly 😀
vyřídila jsem zakázku v salonu a šupky dupky s Ádou na očkování. ani nevím, co mu budou bodat 😅 Vítek jde poo s babi, tak vás potom dočtu!

martinka79
22. kvě 2009

jsem doma

martinka79
22. kvě 2009

Pavli tak ty jsi tak pracovitá. já byla v beku objednat ještě nějaké tašky a prostupovky na střechu a pískoviště... 😉 Míchálek kašle a docela ¨chraptí.

martinka79
22. kvě 2009

Jani neboj tě být nebudu.... 🙂 jsem si dělala legraci.

anta
22. kvě 2009

Marti, já se nebojím ani Mikuláše v létě 😀 😀 😀 Tak bych se případně ubránila 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. kvě 2009

tak u nás Bylo veselo, nejdřív si Joli blbě narazila zezadu palici, pak si vyrobila monokl pod okem 😝 mezitím řev řev řev 😝 😝 😝 a teď už jen prudí 😝

martinka79
22. kvě 2009

tak to je nemilé, ale neboj i my jsme jak otlučenci. 😉

e.k.t
autor
22. kvě 2009

no jo ale kdo to má poslouchat 😠 😝

martinka79
22. kvě 2009

no musíme my.... ale je to šílené

e.k.t
autor
22. kvě 2009

no jo, ještě do toho modročerno zelené hovneso ☹ 😝 je to všechno nějaké divné 😠