Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
22. kvě 2009

jééééééééééé takové duhové to ude zs stravy a zubů. 🙂

anta
22. kvě 2009

Tak to my jsme též hapali směrem na stůl, ale uhodil se jen malinko, dnes je nějaký otloukací den či co 😉

martinka79
22. kvě 2009

no je to asi tím počasím.

Evi 12.9. jedu směr Pardubice na školení do Wansdorfské školy 🙂 ti asi dovezu svoje děti na hlídání. 😀

martinka79
22. kvě 2009

Plakal drobek?
já místo lenošení či vaření asi hodinu volám či mi volají toje odpočinek jako prase.

e.k.t
autor
22. kvě 2009

Jasně, to asi jedeš do Rosic a škola je to Waldorfská 😀 😀

Tak se pak připomeň to bude okolo Joli svátku 😀 😀

martinka79
22. kvě 2009

No jedu do pardubic zatím nevík kde to tam je dnes mi to v rychlosti volalal jedna pí. uč co mě bude školit. sem si dělala legraci MM bude hlídat. 😉

martinka79
22. kvě 2009

už jsem ji našla na netu pěkná budova 🙂

martinka79
22. kvě 2009

já stihla i uvařit utěšit sousedovic dítko s boalvý kolenem... jdu si dát nožky hore.... s buchtičkou. 😀

martinka79
22. kvě 2009

tak napapaný vyspinkaný a tradá ven.. 😉

anta
22. kvě 2009

Tak jsem doma, byli jsme s Honzíkem venku, jak upadl, tak moc neřval, bo jsem mu těsně předtím nacpala chlebík do pusy, takže měl roubík 😀 😀 😀

anta
22. kvě 2009

Teda jsem docela už naprdnutá, každej, kdo vidí Honýška, říká:"To je ale krásná holčička", začínám být na to dost alergická 😝 😠 Potřebovala bych poradit nějakou kujónskou odpověď, neboť mi to fak leze na nervy.

paolin
22. kvě 2009

čus, tož jsem tady 😀 dočetla jsem vás šupy dupy. tady to ráno tedy frčelo! fajn, že máte dobrou náladu 😀

Evi, tobě budu držet odpo pěstičky!

Jani..tak jsou už ty lidi blbý či co? nepoznaj jasnýho kluka? si napiš na kočár seduli 😀 s ponožkama jak radí Martinka. nebo v obchodě ozkoušej. aby neměly moc pevné gumičky.

Many, u vás se zubatí? a kolikátý se to vlastně klube?

Marti, to je prima zpráva, že tu cestovku znáte! klidně nahoď letoviska, kde jste byli 😉 velký areál to bude. a to mi potřebujeme. naše děti jsou šílený. strašně se mi tam líbí veškeré vybavení pro děti a taky, že na pláž se dá jít zahradou. supr pro Ádu. no uvidíme..prachy by byly, teď ještě sehnat last moment a aby děti zrovna nebyly marod 😉

no u nás se teď chrní. Adam nakonec naočkovaný nebyl, dostal dokonce Pamykon do čumáčku a cosi na alergii. soplí už dobrého půl roku, tak snad se mu to konečně spraví. jinak jsme stihli oběd s tatinem, až mě bolí bříško, jak jsem se nacpala 😀

paolin
22. kvě 2009

hodím do albika Adamovu "snídací" fotku.

anta
22. kvě 2009

Pavli, už mám pocit, že i kdybych ho natřela celýho modrou barvou, tak řeknou stejně, že je to "krásná holčička", panebože, růžovýho na sobě fakt nic nemá, náušničky taky ne, tak já už opravdu nevím, asi si fakt dám tu ceduli "debilové, tohle je kluk a ne holka!" 😀 😀 😀 Ještě mi z něj udělaj transvestitu 😀 😀 Ale docela mě už to začíná dost srát (pardon,ale jinak to napsat už neumím) 😀 😀

anta
22. kvě 2009

😀 Pavli, moc pěkné fotečky, no Adámek to bere od podlahy, to je jak náš Honza 😀 😀 😀 Ta poslední fotečka je moc hezounká, ta se mi líbí 😉

anta
22. kvě 2009

Napadla mě odpověď! "Ano, to je holčička, pojď Honzíku jedeme pryč" 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. kvě 2009

o ty máš neutrální kočár tak je to asi problém 😀 😀

anta
22. kvě 2009

No to jako mám, ale Honzík v něm sedí a je vidět, tak nevím 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. kvě 2009

to neřeš my máme zeleno oranžový kočár a taky se nás ptají jestli je to kluk i když Joli má náušničky a je v růžovo červené kombinaci 😠

e.k.t
autor
22. kvě 2009

a na otázku jestli je to K nebo H říkám býček 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. kvě 2009

TAK DOBROU, uvidím jaká bude noc a rána 😉 MM jde na celý den do práce 😝

alenka83
22. kvě 2009

ahooooj holky, jakpak se máte? Tý jo, já po takové době nestačím zírat, jak vám ty sluníčka rostou. Nejprve jsem ostuda, a proto přeji všem co už měli první roček dodatečně vše nej nej nej a ať jsou stále tak šikovní jako doposud.

Jani, teď čtu jen v rychlosti, copak jsou lidi tak natvrdlí, že nepoznají chlapečka? No to už je asi vrchol 😒 Jani, mám otázku, co všechno už dáváš Honzikovi k baště? Co všechno už jí? Vaříš nebo kupuješ?

Evčo, úžasná odpověd na takovouhle blbou otázku, to je vážně vtipný, pak musí lidi koukat, co? 😀

Marti, tak jak jste na tom s baráčkem? Kdy budete už bydlet?

U nás se taky roste jako blázen. Pomalu se pokouší a první krůčky, udělá tak 3, když má tu správnou chvíli a pak kec na zadek🙂 Jíme jak prokoplí, ale není to na něj nějak vidět. Už se moc těším, až začne chodit, protože takhle se mi stále věší na nohy a vstává o mě a chce chodit za ruku, takže já jsem zestárla o 60 let a jsem ze zádama né nad hrobem, ale nad zemí, šílený 😅

anta
23. kvě 2009

Ahoj holky, Alenko, Honýšek rád papá úplně všechno, co mám na talíři, vařím i kupuji, jak mám náladu, Honýš se nebrání ničemu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. kvě 2009

Ali to si piš a je od nich pokoj 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. kvě 2009

Ali neboj za chvíli se osamostatní a budeš si říkat zlatý klíště kdo ho má honit 😀 😀 😀

anta
23. kvě 2009

Evi, v tomto období se pomalu nacházíme, chci Honzíka převléct a on mi s nahou prdelkou začne utíkat, řve u toho radostí jako pavián a já ho honím po celém bytě 😀 😀 😀 S tím jídlem je to veliká úleva, opravdu 😉

anta
23. kvě 2009

Dneska jsme si zrovna s MM říkali, že kdyby se nám náhodou povedl ještě jeden chlapák, co není může být 😀 , tak bychom mu dali jméno Jakub, to je moc hezké jméno, ale je fakt, že bych si jako druhé díťátko přála holčičku, aby to bylo z jiného soudku a to by byla Anča 🙂

e.k.t
autor
23. kvě 2009

Jani my nemáme takto natypováno, páč nikde není napsané že se druhé povede a zase by se jméno řešilo tak, aby nebylo blízko narozenin 😉

anta
23. kvě 2009

Ale povede, neboj, asi to bude chtít trpělivost a dvě čárky se objeví, podívej, jaká je Jolinka holka činaná 😉 Co byste si vlastně přáli?

e.k.t
autor
23. kvě 2009

zdravý mrně, to nám stačí 😉