Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

alenka83
27. lis 2008

tak aspon že už zoubky máte, my ještě ani ťuk, ale myslím, že už se klubou. Slintá jak stařeček na mladou holku, ale zatím nic. Jinak my k jídlu dáváme zatím jen mrkvičku, květák a brokoličku a zítra bude mít mrkev s bramborem. Vždycky tu první lžičku než zbaští se kření a pak už mu to celkem jede.

e.k.t
autor
27. lis 2008

tak půjdeme také spinkat dobrou noc všem 😉

anta
28. lis 2008

Dobré ranko holčinky, malej mi chrní, tak můžu psát, včera byl takovej divnej den, malej mi moc nemohl spát,tak loupežničil, teď už spí přes hodinku, tak je to fajn 😉

e.k.t
autor
28. lis 2008

No tak u nás se loupežničí nyní 😉

dite1
28. lis 2008

ahoj holciny!!!
Marti diky za recepty uz jsem je zkopirovala, ale musim si na ne v cechach koupit pernikovy koreni.... 😀

dite1
28. lis 2008

jinak ja delam vyborny pernik tady mam na nej recept od mamci je fakt dobry, obcas ho prilepsim marmeladou nebo nutelou.
Letos cukrovi nepecu mamca si to vzala na starosti, ani stromek tady nebudu zdobit!!!! 😒

anta
28. lis 2008

Tak holky, máme od 7 hodin do 12 hodin odstávku v topení, brrrrrrr 😖

e.k.t
autor
28. lis 2008

jani my taky ještě netopíme 10 dní 😝

paolin
28. lis 2008

Evi, tak to mate doma fakt veselo 😖
a co brisko? uz neco vis?

holky, vy jste fakt sikuly, ze budete pect! ja se priznam, ze na to vubec nemam. chtela bych s Vitou zkusit pernicky ala Martinka 🙂 ale nevim, nevim..desny no..zase si rikam, ze se radeji budu venovat klukum..tak to u nas bude jako u suchanku 😅

dnes je u nas kraaaasne slunicko. dokonce se i tesim ven 😉

e.k.t
autor
28. lis 2008

no nevím nic, na odběry jsem objednaná na 15.12. protože to bude i s glykemickou křivkou 😝

anta
28. lis 2008

Tak pardon, spletla jsem to, topit se bude až od 14 hodin, brrrr 😉

e.k.t
autor
28. lis 2008

no to zvládneš, my nepoznali že se netopí ani 3tí den

anta
28. lis 2008

Tak jooo 😉 Dnes tady moc nejsem, koukám totiž na Soukromé pasti. Příští středu jdu na gyndu, budou mi dělat výtěry cytologie, to se celá třesu, snad mi nic nenajdou 😖

e.k.t
autor
28. lis 2008

no mi už je dělali před 3 měsíci a nwevolali ani nepsali tak snad dobrý

e.k.t
autor
28. lis 2008

no ve středu jdeme na alergické testy 😝

paolin
28. lis 2008

Evi, ty nebo Joli?
koukala jsem na ceny zubnich korunek. celokeramicka od 5900,- a do prd...to jako dam celej rodicak za zub. jeste, ze uz na vanoce mam nakoupeny 🙄

anta
28. lis 2008

Teda, holky, dnes musím pochválit svýho Honýse, je fakt moc hoooooooooodnej, přemýšlím, jestli mi ho přes noc někdo nevyměnil či nezačaroval 🙂 😉

e.k.t
autor
28. lis 2008

no Jani asi jsem ti na dnes půjčila Joli ta si to dnes vybírá 😝

Pavli já se švagrovou, dětem se dělají až od 3 let, prý to moje nedovyléčování může mít souvislost s alergií 😝

dosud jsem si naivně myslela že jsem úplně v pohodě, no tak jestli ať se to řeší ☹

anta
28. lis 2008

Evi, držím ti palečky, ať se Joli zklidní, taky na ní občas musíš houknout jako já na Honzíka? On třeba se rozhodne, že bude plakat, tak na něj houknu, aby nááááhodou nezačal s hysterákem 😉

e.k.t
autor
28. lis 2008

No teď je spokojená honí mne od práce chytat věci z poliček na které dosáhne z deky 😀 😝

adriana1
28. lis 2008

Ahoj,
my budem péct perníčky a linécké. Trochu to odbidu. Z dosahu sem taky musela všechno uklidit. Všechno bere. Zítra jdem do žlutých lázních mbank má 1narozeniny. Tak sem zvědavá

e.k.t
autor
28. lis 2008

ahojky a huráááááá

právě zprovoznili topeníííííííííííí

už se taky normálně ohřejeme 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. lis 2008

dobré ráno, hlásím klidnou a teplou noc 😀

anta
29. lis 2008

Ahoj Evi, tak to jsem moc ráda, že už máte teploučko, supeeeeeeeeeeeeer 🙂
Jinak krásný víkend vám všem přejeme 😉

e.k.t
autor
29. lis 2008

teplo si užíváme, konečně pořádně větráme 😀

paolin
29. lis 2008

ahoj holkyy!
Evi, tak supeer! uzivej si teplicko!
u nas opet tragicka noc. spala jsem tak dve hodiny dohromady ☹ Adamek se porad budi, brble si a pak si v postylce stoupne. nechapu..rano byl pokakany, ale nemela jsem silu ho prebalit. dak me hodinu a pul tahal za vlasy 😝

e.k.t
autor
29. lis 2008

no teda Pavli posílám moooc energie Joli tentokrát chrněla 20-5

martinka79
29. lis 2008

Holky zdravím Vás němal jsme možnost se připojit manžel předělával Pc a nakupovala vylepšoval to víte blázen. JInak mě včera přepadla viroza 39horečky bolesti všech koubů a do tho jsme musle ajít na slíbený průvod světýlek. No zvládla jsme to v noci vše vypotila a dnes mi OK.
ADRI tedy vy jste šikulky, že chodíte. my tedy se jens tavíme a za ruce ho nějak ani neberu. jsme u něj laxní. Možná mi více vyhovuje když je v kočárku a sedí. aspoˇ%n jedno klidnější dítko. jestli jsi se ptla mě co dělám 7.12. tak zatím nevím. 🙂

Pavli chuděrko to je síla drobek nespí achojo. u nás tedy dobré.
Janča chválila Honzíka tak to je fajn.
Míšo pošli ten recept na perník. Jinak já přihodím večer ty nutelové rohlíčky rychlé docela levné a chutné. 🙂 🙂 🙂
Evi konečně se zahřejete i z venku. 🙂

martinka79
29. lis 2008

pádím na stavbu pracovat. ☹

e.k.t
autor
29. lis 2008

no ještě trochu kojím tak jsem vnitřní vytápění neprovozovala 😉