Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. kvě 2009

Když mi psali chlapí, tak jsem řekla, že jste to vy holky z koníka 😀 😀 😀 Kdo má pořád něco vymýšlet 😀 😀 😀 To jsem ale fikaná, prefíkaná 😀 😀 😀 😀

anta
25. kvě 2009

A to jsem si myslela, že na mě vůbec nežárlí, bo to tak vypadalo a ono ejhle, no jo, vždyť za chvíli budeme slavit 2 roky manželství, fůůůůůůůůj 😀 😀 😀
Pak mi psal nějaký Pavel, číslo nemám uložený a já sakra vůbec nevím, který to je, mám v tom trochu hokej 😀 😀 😀

paolin
25. kvě 2009

Jani, měla by sis v těch amantech udělat pořádek 😀 to je dobře, že žárlí 😉

anta
25. kvě 2009

No jo, když já se nechci ptát, kterej Pavel to je, co kdyby to byl brácha 😀 😀 😀 To je taky u nás dobrý, mám bratry Pavla a Petra, táta je taky Pavel, no a ségry mají jedna manžela Pavla a druhá přítele Petra, no a kdo se v tom má vyznat 😀 😀 😀

paolin
25. kvě 2009

jéé, to máte dobrý 😀 u nás je taky přePetrováno - švagr, taťka, taťka švagra..ségra vždy chodila jen s Petrama 😀 asi má úchylku 😀 no a já chodila s Pavlem. jeho taťka je taky Pavel a jeho brácha je Petr. to kdybych s Pavlíkem zůstala, to by byl v rodinně chaoz 😀 ajo, a to jsem ještě já Pavla 😀 to jsme byli pár...Pája a Pája 😀 někdy je mi pořád ještě smutno 😔

e.k.t
autor
25. kvě 2009

ahojky, hlásím se z hlídání 😀 😀 😀

hlídám dva prcky, ale zdá se že mám víc času nž jen s

joli 😀 😀

e.k.t
autor
25. kvě 2009

u nás brácha, táta i děda Petři, u Martina brácha i táta Pavel 😉

paolin
25. kvě 2009

Evi, to taky říkám, že se dvěma nadřu mín 😉 tedy, často to stojí za...ale i tak 😀

e.k.t
autor
25. kvě 2009

No to jo, ted si zalezli do Ondrova pokoje a hrají si spolu 😀

anta
25. kvě 2009

Holky, potřebuji poradit, co můžu dát Honzíkovi k jídlu, už mi druhý den odmítá jíst chleba a já nevím, co mu mohu dát, aby mu to neublížilo 😉

e.k.t
autor
25. kvě 2009

Jani klidně rohlík, vánočku nebo třeba kaši bramboru nebo jogurt nebo přesnídávku a piškoty

anta
25. kvě 2009

Evi, děkuju 😉 , Honýš už druhý den moc nechce jíst ☹ , no je to bída, nevím, co se děje, tak mu zkusím nabídnout tu vánočku, třeba si vezme.

e.k.t
autor
25. kvě 2009

No jestli nechce nic jíst od zubů tak nám funguje chladná přesnídávka, jogurt a mlíko 😉

anta
25. kvě 2009

Vzal si trošku té vánočky, nabídla jsem mu i mlíčko, ale toho vypil 30 ml, takže nic moc. Já mu zkusím ještě k té vánočce nabídnout přesnídávku, opravdu moc nejí, dělá mi to docela už starosti ☹

anta
25. kvě 2009

Tak přesnídávka zabrala taky, to jsem ráda, to víš, není to moc příjemné, když člověk ví, že má doma otesánka a najednou nechce papat 😀

e.k.t
autor
25. kvě 2009

Jani p=oprvé jsem z toho byla taky vyhoukaná, ale tohle pomáhá, no sní taky třeba málo, ale dávám jí jíst třeba každé 2 hodiny 😉

paolin
25. kvě 2009

Jani, třeba j to tím horkem. co takhle zkusit hodně ovoce?
vařím oběd, Adam dělá borčus 😀 venku byl hic, děs. a maminek plný písek. tak jsme hezky pokecaly 😀

martinka79
25. kvě 2009

krásný den já byla u Dr. jsme zdraví a na přeooper. vyšetření jdeme 3.6. no budou to odběry budu chytat moč. 😀 😀 a jinak pohoda.
zastavila jsme se na pokec u kamarádky a dovezla rovnou nikolku ze školy venku je vedro jako v pr......

anta
25. kvě 2009

Já se teď vrátila z venku, Marti, mluvíš mi z duše, je to až nepříjemný to vedro. No a Honýšovi zkouším dát,co tak nějak jde, tak ju, díky moc za rady 😉 Honýš beztak vypadá spokojeně, tak se snad nemusím bát, že by řval hlady 🙂

martinka79
25. kvě 2009

Jani honzík hlady řvát nebude neboj to je kluk jaks e patří a moc moc spokojený.
Já vařím těstoviny Mišák má srajdu jako prase..... stolička leze ven.

martinka79
25. kvě 2009

Jani tak ovoce je dobrý náípad, ale u nás se moc doma dnes nejí. 😉

anta
25. kvě 2009

Já to vidím na zoubky, špatně i přes den spinká, no co nadělám, už jsme chodili se židličkou, vozili jsme se na autíčku a jezdili jsme též do motorestu a šup papání (aspoň trošičku) 😀 😀 Honzík je dnes víc nosící, no to mám radost, sotva se mi záda spravila, tak mi je huntuje, on to asi cítí, že jsem fit 😀 😀 😀 😀

anta
25. kvě 2009

Ale jinak musím říci, že je moc hodnej, ani nijak nevyvádí, až mi je to podezřelý 😀 😀 😀

anta
25. kvě 2009

Jo a novinka, holčiny moje, Honýš si venku začal sundavat čepičku z hlavy a házet jí na zem, no to jsou věci, zmeťour jeden 😀 😀 😀 Já mu pak dám hrušku, ta by mu mohla trošku pomoci s těmi zubáky, kurňa, ale žádný nový zub jsem ještě nespatřila! 😉

martinka79
25. kvě 2009

Jani tak to je super objev házení čepice my v tomto období jednu ztratili... ☹ jinak už má na hlavě i kýbl a drží.
Jdu odpočívat před náročným podveřer.Máme ty kroužky.

anta
25. kvě 2009

Teď jsme s Honýšem hráli na honěnou a Honýšek se přede mnou schovával vestoje za postýlkou a měl děsnou radost, když mohl přede mnou utíkat 😀 😀 To je novinka, to nikdy nedělal, tak mi udělal teď radost 😀 😀

paolin
25. kvě 2009

Jani, ty máš samé parádní novinky 😀
Marti, vám se ta operace blíží, co? uf, už aby to bylo za vámi 😉
u nás dnes mazec. Adam od 12:30 nespí. byli se chvíli bazenkovat na balkecu, zasadili jsme kytičky a jahůdky, následně byli vyexpedování do vany, páč byli jak dvě hliněná prasátka 😀 a zlobí dnes fest. padám na ústa 😝
jinak mám ségru v nemocnici. ta musí mít pořád něco extra 😀 ☹

many
25. kvě 2009

ahoj holky 🙂
Pavli - máme 6 zoubků 🙂 jinak taky mi spal ráno jen do 9 a pak od půl 1 do 2 a tak naspal málo,šel spat po 5 chudáček a furt chrní 😒 tak jsem zvědavá jestli do rána a nebo bude budíček a v noci nebude chtít hajinkat 😖

paolin
25. kvě 2009

Many, že by tím horkem..?
naši chlapečci taky už chrní. a taky jsem zvědavá, jak dlouho. dnes jě na přehradě opět ohňostroj a to je rachot, jako by nám to stříleli přímo před barákem 😒 jdu si dát sprchu, pak vínko a nohy na stůl 😀 😉

many
25. kvě 2009

taky si myslím,že je to horkem určo 😒 taky si dám zachvíli červené 😀 tak si na tebe vzpomenu,že si taky dáváš 😀 pa pa já jdu čučet na ulici 😀