Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
27. kvě 2009

sakra sakra joli zapoměla, že má spát? 😀 lepší by byl zpěv, viď. lalalala

martinka79
27. kvě 2009

Evi písni mi až budeš mít čas nějaký dobrý recept na chleba do pekárny.... díky. 😉

e.k.t
autor
27. kvě 2009

Marti já jsem hniloba, koupím hotovou směs na kmínový chleba a občas přidám česnek nebo restovanou cibuli nebo restovanou slaninu nebo slunečnici 😉

martinka79
27. kvě 2009

aha tak to je dobré já to taky dělám, ale peču i své. 😉 to nevadí.

e.k.t
autor
27. kvě 2009

no to já teda lemřím, jestli tohle nejsou zuby, tak brzo dostane na prdeeeelllllll 😝

e.k.t
autor
27. kvě 2009

tak před 10 minutama alááármmm a já se radovala že o půl desáté usla a ona se za tu půlhodinu stihla srolovat do rohu postýlky 😠 😝 😝

martinka79
28. kvě 2009

Krásné ráno,
Evi tak to je Jolanka šikulka.jak je po ránu u nás docela fajnově vstávali jsme brzy, ale mě to nijak nevadí aspoń jsem si vše udělala po ránu. dnes máme kroužek takže razíme po poledni. jen nějak jsem s MM nezvládli debatu ohledně zítřka a ještě těch dvěří v akci.... nějak je toho moc. ☹

anta
28. kvě 2009

Dobré ranko, holčiny, tak dnes už je mi dooooooobře, hurá, už nejsem tak unavená, já myslela, že včera upadnu na hubu. Taky mě 3 dny za sebou bolela hlava jako střep 🙂
Marti, kuchyň je moc pěkná, tam se ti bude krásně vařit 😉

anta
28. kvě 2009

Jé Marti, teď jsem našla v mailu super přáníčko od prdelínka, 😀 😀 😀 děkujeme moc a já pořád, že se Honýš neustále rval k PC, on to věděl, že jste nám to poslali 😀 😀 No a já ho k PC nepustila a on ho stejně v nestřežené chvíli vypnul 😀 😀 😀

martinka79
28. kvě 2009

HOnzík je, ale koumák.... se chtěl pobavit já sice chtěla něco k zasmání lepšího, ale to víš..... nic jsem zrovna nenašla.
dnes je v MC kostička jak pracuji přednáška Jak se na MD nezblíznit má ji psychiatrička nevím zda nemám jet. 🙂

martinka79
28. kvě 2009

ovšem to znamená celý den v trapu.

martinka79
28. kvě 2009

mám jet a otom vám tu to odpřednášet.... 😀 😀 😀

anta
28. kvě 2009

Marti, jeď, to se hodí i nám, když budeme v hajzlíku s nervama, tak ty nás ještě doděláš přednáškou 😀 😀 😀

martinka79
28. kvě 2009

Jani kdepka já bych vás nikdy neoddělala přednáškou.... já bych vás pohladila...

martinka79
28. kvě 2009

no asi pojedu nejen na přednášku,a le i kvůli těm dvěřím a všemu.

anta
28. kvě 2009

Takže máš dnes lítandu, tak snad ti nebude pršet 😉
S tou přednáškou jsem si dělala legraci, ale pokud chceš, tak tam jeď, myslím, že by to mohlo být přínosné 😉 A jak jsem psala, může se to hoditi i nám, budeš studnice vědomostí a člověk bude vědět, že se na tebe může obrátit 🙂

anta
28. kvě 2009

To jsem napsala blbě, já se na tebe vždy obracím s důvěrou, panč vím, že jsi zkušená matička i bez přednášek, aby jsi si to špatně nevysvětlila 😀 😀 😉

martinka79
28. kvě 2009

nééééééééé neboj.... legrace se ráda s tebou bavím.... 😉 asi pojedu a vyřídám dvěře co jsou v akce okouknua v sovotu objednáme a kuknu na obklady dlažby a v podepíšu ten důchod a v poledne si dám oběd a kolegyní v restauraci a snad se na mě nevykašle jen je tam hnus bus. ☹ A jak to přežije prdelín envím,a le nedá se svítit jsem na to sama tak musí jako příruční zavazadlo se mnou. 😉

martinka79
28. kvě 2009

tak zatím pá.

anta
28. kvě 2009

Tak si ho přivaž na záda a budeš ho mít jako baťoh či klíšťátko. 😀 😀 Zatím papapapa, dobře pořiď, panč až se vrátíš, budeš toho mít po řiť 😀 😀 😀 🙂

anta
28. kvě 2009

Až budete mít holky čas, tak mi poraďte, co mám pořídit Honýšovi k 1. narozeninkám, nějak mě nic nenapadá, tedy napadlo mě takový to kolečko, jak má vzadu tu dlouhou tyč, ale nevím, jestli na to není moc brzy? 😕

e.k.t
autor
28. kvě 2009

Jani moc neporadím, jak jsem hlídalůa Ondru tak jsem ji zkusila na odrážedlo posadit a žádná reakce 😉 tak nevím, Joli je taková přízemní zatím 😀 😀

paolin
28. kvě 2009

ahoj holky! konečně tady. Adam spí, ohřívám si oběd. Mám dnes nějakou náladu na bodu mrazu nebo co. 😒
Jani a co mu raději koupit klasické odrážedlo motorku? to si myslím užijete víc.

paolin
28. kvě 2009

jinak jsem tu včera viděla zajímavý inzerát
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...
škoda, že na nás malé 😉

anta
28. kvě 2009

Tak jsem byla s Honzou venku, je tam ale dost hnusně a stejně Honýš venku neusnul, tak jsem ho teď unosila, jdu si udělat kafčo, už se těším. 😉
Pavli, kuk čulibrk 😀 😀 😀

paolin
28. kvě 2009

kuky kuk 😀
u nás je venku taky hnus fialovej. asi bude pršet.
Jani, kafíčko si dáme spolu na dálku 😉
jdu koukat na mimibazar na holínky pro Ádu.

anta
28. kvě 2009

No vidíš, jak se umíš krásně smát, máš zuby přes celou pusu koukám 😀 😀 😀

paolin
28. kvě 2009

to nemám. v puse mám totiž čokišku. ale můžu se na tebe usmát s tou čokiškou 😀

anta
28. kvě 2009

Vždyť to vidím (viz smajlík) 😀 😀 😀

paolin
28. kvě 2009

😀
a jak tobě je na dušičce? ještě tě trápí strasti a slasti MD?