Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
30. kvě 2009

Jé holky vy a aukro...
já jsme nějak pozadu to já zatím neprovozuji nemám kdy . Já dnes udělala nálet na hrabárnu nových oblečků a věci a dopňků od 10kč.... super dárky na Vánoce. 😉
jste to šikulky.
Many tak A´t je Ládíčkovi lépe co nevidět. my jsme fit.

martinka79
30. kvě 2009

Evi tak to je prima, že jsi uspěla.

martinka79
30. kvě 2009

co vaříte?
Já mám vysátu a vařím čočku a jinak mám porkovou polévku a včrejší opečené brambůrky a směs.

many
30. kvě 2009

Marti díky 😉
Evi - jo,jo 😀

many
30. kvě 2009

my budeme mít rychlovku - uzená žebra s chlebem a hořčicí,chtěla jsem udělat bramborovou kaši a tatin,že si to vezmeme s chlebem a ještě skočí pro křen do obchodu 😀 ten je zlatej 😀

many
30. kvě 2009

a Ladíček dojí pár skleniček co mu zbylo a pak už se dám do vaření papáníčka pro něho 😀 už jsem mu zkoušela dát žemlovku od babičky a nenenene 😠

martinka79
30. kvě 2009

tak to má být obyč. rychlá bašta. 🙂 Mm je na stvabě a mým tatinem a pracují jako o život.

many
30. kvě 2009

a jak to vypadá se stěhováním 😉 máte tam ještě hodně práce 😉 ani nevím,jak tu sváma moc nebývám a není čas vás dočítat

martinka79
30. kvě 2009

No čekáme na obklady a dlažby, koupili jsme dnes dveře do pokojů, objednáváme linku-podpis a záloha. musíme vybrousit sádroše ☹ dens tu máme pomocníka. Jinak máme zateplený dům no vidím to tak na září... snad,a le dodělávky tam budou.

martinka79
30. kvě 2009

jako zahrada, terasa tu uděláme až budeme bydlet sezení je tam krásné na trávě.

e.k.t
autor
30. kvě 2009

no my dovaříme ppriky k rajské, a budeme mít hotovo 😉

martinka79
30. kvě 2009

tak to si dáte, jdu na děti.

many
30. kvě 2009

jééé Marti to budete mít kráááásný 🙂
tak já mu teď měřila a má 37.7 ,jdu ho zkusit uspat,bobíška 🙂 taky už jsem dala vařit žebra 😀 😀 😀
holky tak dobrou chuť 🙂

martinka79
30. kvě 2009

zatím ahojky a a´t je mu už dobře. pa. já mám skoro vařeno. 🙂

anta
30. kvě 2009

Teda holky, já tu chvíli nejsem a vy toho nakecáte 🙂 Já dělám polévku, takový mišmaš, soboty máme polévkové, no ale nevím, co budu vařiti zítra, nějak mě nic nenapadá, tak bude asi pytlovanej vítr 😀 😀 😀

martinka79
30. kvě 2009

Jani, jé to si dáte do nosu. 🙂 jdu krmit toho prdelína šup s ním do pelechu... 😉

anta
30. kvě 2009

Honýš spinkal do devíti, spal hodinu, no a už zase začíná být protivný, asi unavený 🙂 Ráno to bylo dobrý, byla jsem na nákupu a vrátila jsem se a Honza ještě nespal, MM ho silážoval v posteli asi 20 minut a nic, no tak jsem malýho čapla, hop nošení a do pěti minut byl tuhej jako žádnej druhej 😀 😀 😀

martinka79
30. kvě 2009

Jani to víš děti jsou zyvklé na nás tak je uspíme nejlépe. 😉

martinka79
30. kvě 2009

Mě m9ša ještě nespí... nevím nevím nějak tam řádí.

e.k.t
autor
30. kvě 2009

no tak Joli snědla s chutí asi 10 lžiček kolínek s rajskou a usnula už v židličce, tak jsem ji přenesla do postýlky a už chrupe 😉

many
30. kvě 2009

tak Ladík měl svou půl hoďku a konec,taky už má po obídku,snědl skoro celou skleničku,je to na dobré cestě

many
30. kvě 2009

holky 36.8 😉 teplota je pryč a doufám,že už nevyskočí

martinka79
30. kvě 2009

Tak my spíme dal si jen polívku a šupal sice tam trochu zlobil,ale nakonec to vzdala ausnul. Nikolka uklízí pokojík a já jdu ležet... s kávou a novinama k Tv, jé to je klid. 😉

e.k.t
autor
30. kvě 2009

Marti my jdeme obědvad dokud je na jídlo klid 😀 😀

anta
30. kvě 2009

Tak holčinky, dali jsme si polévku, Honzík snědl sklenici tuňáka s cuketou a jak mu to chutnalo. Teď jsem je s MM vyhnala na chvíli ven, ať mám taky trošku klidu, sice tam fouká, ale malýho jsem dala do fusaku a pohoda 🙂 Jééééééééééééé to je klíííííííííííííd 😀 😀 😀

many
30. kvě 2009

já dodělala nádobíčko a jdu k telce,taky mi voní už káva na stole,tak pa pa

e.k.t
autor
30. kvě 2009

tak my po obědě, kafíčko se bude dělat, zato mám vyžehleno 😉

e.k.t
autor
30. kvě 2009

tak my relaxujeme, dnes jsem se na našem presovaru naučila dělat latté a tak si mlsám a vrpomínám na všechny co mám ráda

many
30. kvě 2009

tak a my máme zase 38 😠 mě klepne a Ladíčka asi taky

many
30. kvě 2009

holky dobrou noc a děti ať spí celou noc