Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
29. lis 2008

ahoj holky!!!
Vcera jsme meli rusny den plny uklizeni a nevstev a dnes vecer se jede opet hrat loto, me to loto snad zrujnuje.... 😀
Marti tak recept na pernik je:
2 sklenky polohrube mouky
1 sklenku cukr pisek
1 sklenku oleje
1 a pul skl mleka
2 vejce
1 kyprici prasek do perniku
pulku kypriciho prasku (normal)
trochu kakaa
a sup do trouby

dite1
29. lis 2008

koukam ze mate take oblibene serie v telce, mamca ta porad cuci na pouta ulice a tak, ani nevim o cem to je......... 😝
tady hrozne bezi utek z vezeni, ja uz mam za sebou skoro 4 serii. Je to hrozne napinavy... 😀 😀 😀

anta
29. lis 2008

Tak holčinky, teď se držte, šla jsem koupit nějaké dárky, padl mi do oka kávovar za 250,- Kč, šla jsem s ním k pokladně, pokladní se jala milý kávovar zkontrolovat, jestli je vše v pořádku v krabici a zapomněla mi ho jaksi namarkovat, takže mám dárek pro sestru úplně zadarmo, to se hodí 😀 😀 😀 Akorát se budu modlit, aby se nerozbil, to by bylo blbý, když ho nemám na účtence 😉

e.k.t
autor
29. lis 2008

No Jani nevím asi bych to šla říct, teda kdybych si toho všimla ještě v obchodě 🙂

anta
29. lis 2008

Já vím, asi dělám chybu, ale snad se to nerozbije 😉

e.k.t
autor
29. lis 2008

ale co když to nic nestálo, tak holt koupíš jiný až bude potřeba, asi to Jani neřeš.

e.k.t
autor
29. lis 2008

jo a novinka, Joli začala bezzubými ústy rozžižlávat křehký kukuřičný chlebíček 😉

martinka79
29. lis 2008

holky vy sjte šikulky. Jana s e svým nákupem a jolanka s papáním.
Jani to neřeš blej kdo se ptá. doma je zlá a svině se mají dobře. Tak jendou se nic nestane. A ty jsi to udělala s dobrým úmyslem. 😀 😀 😀 😀
Míšo super tak tento recept mám a tyk ho dělám , ale stejně díky.

e.k.t
autor
29. lis 2008

no ten chlebíček se dá dobře rozslintat i bez zubů a je bezlepkový a nesolený 😅

e.k.t
autor
29. lis 2008

Dobrou, klidnou noc

martinka79
29. lis 2008

krásné sny maminy.
My vyšperkovávámei byt, světla na balkon, svícny, věnce a nakonec jsem ještě malovala ty perníky. No šlo to rychle šup šup jaké pak to sraní. To víte advent docela to žereme. 😀 .
Také jsme museli doma udělat molekule hejbejte se a přestěhovali jsme moje kolo na spinink a pc. ,takže pc mám v kuchyni i s tv kartou a kolo v ložnici. haha to asi nebudu moc jezdit. 🙂
No a te´d už asi pošupeme do pelíšku. 🙂 takže čauky ráno.

e.k.t
autor
30. lis 2008

dobré ránko, Marti to u vás musí být hezky načančané 😉

myslím až bude Joli trošičku větší že něco málo budeme taky zdobit ale MM je na to alergický a pořád mi opakuje že je to jenom komerce...

No potom si něco prosadím, aby měla Joli atmosféru 😀 😀 😀

Jen nevím kdo to tu uklidí, do toho borčusu se ani zdobení nehodí a já neumím uklízet a ani mi to nebaví

anta
30. lis 2008

Tak Honýs se nám přetočil ze zad na bříško úplně sám, z čehož mám radost, neboť mi jinak přijde, že je docela línej, nevím, jak s jeho leností bojovat? 🙂 😉

e.k.t
autor
30. lis 2008

Jani neboj, jak na to dozraje tak se mu to podaří a bude to dělat. Joli je taky lenoch, ale teď ji zajímá obsak poliček pod televizí, zak se snaží tam domrskat a tahat ty poklady ven 😀

martinka79
30. lis 2008

Jani není lenivej je pohodovej. važ si toho.Evi no jánevím zda je t 😉 o komerce, ručne vyrobený věnec, na dveře i stůl svícen ze dřeva a je pravda, že balkon máme na svícen, ale to je pro estetiku a štří nám to lampičku v opbýváku. Haha
jinak voné svíčky a tak po bytě ubrus vánoční a jinak nic to zase tak drastické není.

e.k.t
autor
30. lis 2008

No myslím že to bere tak že to je v televizi a mají to všichni a proto je to komerce, víš je protivný už z toho že v obchodech blbnou už od října a tak si to znechutil, no věřím že jak budu moct operovat s tím že je to pro Joli že snad změkne 😅

martinka79
30. lis 2008

neboj a až uvidí její očka tak to vytuhne úplně
No komerce v obchodech sere i mě a proto do nich moc nelezu a jdu tam potom až když musím,a le jinak ten advent a výzdobu miluji. 🙂

martinka79
30. lis 2008

holky tak jsem vymyslela dárek por celou rodinu včera jsme si stále porbírali co si nadělíme a co Míšovi a nakonec jsme zjistili má 3motorky a auta vše co snad může normální zdravé dítě mít a tak si nadělíme dovolenou. 😀 dobrý ne. Odměna i por mě a tatínkovi za stavbu. prachy ne prachy prostě pojedem relaxovat. 🙂

e.k.t
autor
30. lis 2008

tak to je super, no uvidím jak na tom budeme my, no u nás už proběhly mobily takže je vystaráno 😅

kamca.mazda
30. lis 2008

Ahoj holky, nemám vůbec čas sem zajít natož vás dočíst tak vás zdravíme s Amy, je to stále stejné u nás noci jsou horory. Jinak Paol můžeš nám zapsat na půl roce 65cm a 6600g. Jak se jinak máte?

martinka79
30. lis 2008

Kamčo dnes šíůeně henkticky jinak pohodově

e.k.t
autor
30. lis 2008

no tak noc u nás byla luxus usnula v 20 hodin a budíček byl v 5 😀

martinka79
30. lis 2008

jé to jste se měla tak dokod jsme se nepřiblížila k ložnici tak chrupal dobře a potom hrůza

e.k.t
autor
30. lis 2008

no zto teď je protiva dře oči a usnout nechce 😝

anta
30. lis 2008

Tak já vyhnala chlapy ven a válím se a relaxuji, vím, že mě zase čeká celý týden práce s malým, tak mi manža umožňuje přes víkendy vždy relax a odpočinek, malej se umí přetáčet na obě strany, jsem moc ráda, že je hejbací 😀 😉

martinka79
30. lis 2008

to je dobře, že je hejbací. 🙂

martinka79
30. lis 2008

my se chystáme na průvod a akci rozsvícení stromku a zahájeníí adventu
🙂

martinka79
30. lis 2008

má vše na výzdobu připraveno 🙂 svařák se vaří a čaj také to bude super akce snad někdo přijde na náves. 🙂

anta
30. lis 2008

Teda Martinko, vy se ale máte, moc si to užijte a nepodpalte někomu vlasy při rozsvěcování stromečku 🙂 😉

e.k.t
autor
30. lis 2008

no tak my na stromeček nešli, Joli chvíli před tím s bojem odpadla 😅