Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
1. čer 2009

Adam ječí a ječí. když ho dám spinkat, tak sleze z postele. bože...co ti chlapy vlastně chtějí! 🙄

martinka79
1. čer 2009

Pavli tak to bylo prima to my byli v sobotu na po polesu taky super jen moc velká makačka s kočárkem po lese,a le prima. a dnes dostanou amlé dárečkyx Nikolka šperkovnici a Míša asi vláček. 😉

martinka79
1. čer 2009

chystám fotečky.

martinka79
1. čer 2009

tak to asi neuspěji. MM dal jiný fotozoner a já jsem ztracená a prozkoumávat ho teď nebudu asi až kolem oběda. 😒

martinka79
1. čer 2009

hurá mám to. 😉

paolin
1. čer 2009

tak šupky šupky fotečky 😉
kluci dostali patrovou garáž. takovou jednoduchou, stála ve slevě 150,-. počítáme, že ji brzy zlikvidují 😉

paolin
1. čer 2009

jéé, Marti supéér 😀 tyjo...Míša už je úplně velikej kluk!

martinka79
1. čer 2009

jasně jak jinak děti s pohrají,a le hračky některé nevydrží. 🙂 už tam jsou fotečky...

anta
1. čer 2009

Tak jsem zase tady, ani jsem se neutopila, heč 😀 😀 No co já dám Honzíkovi k dnešnímu svátečku? Asi na prdel😀 😀 😀 😀 😀
Pavli, vyexpeduj Ádouše k nám, on ho Honýs umoří 😀 😀 😀

paolin
1. čer 2009

už chrní...má štěstí, mrňous jeden 😀 jdu vařit, tak zatím.

martinka79
1. čer 2009

jani na prdelku taky dobrý 😀 😀 to jim dám taky a monžá, že přetáhnu i tatina 😀 prevevce musí být.

martinka79
1. čer 2009

Pavi čusík.

anta
1. čer 2009

Pavli, to tedy vyvázl na poslední chvíli 😀 😀 😀
Já to tady musím zpacifikovat, lup jednu Honzíkovi, lup druhou pápovi a bude tady klíííííííííííííd 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

jdu si vyfoukat hlavu kdyby volala ten obchodní zástupce na parapety a tak ať ho oslním ..... a dá nám slevu 😀

martinka79
1. čer 2009

Jani tak to má být já jdu na to taky akorát vemu jen Bada Mišáka.

anta
1. čer 2009

Já jsem si vykoukávala hlavu tak, že jsem jí vystrčila z okna. Buliboš je vzhůru a táta ho krmí jahodovou přesnídávkou, která mi tak chutná a Honzík se rozhodl, že jí sní, tak mám zase kulový 😀 😀 😀 Pěkně se vyvenči a koukej oslňovat řádně 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

Jani neboj snaf to zvládnu.... jinak mám Mišáka v záloze.
jééééé jahůdková tu taky mám moc mňam. 😝 no nic sežral sežral co nadělám, utřu nos a spolknu slinu. čauky. ☹

e.k.t
autor
1. čer 2009

Tak u nás se eště nespí šmejdí po obýváku i po ložnici, no mám smůlu zapoměla jsem zavřít 😝

Aukro je mor ☹

no co. musím dnes něco poplatit 😝

martinka79
1. čer 2009

Tak jsme doma z prochajdy ta byla,a le rozvíjející se. silničáři, chodinikáři, fasádníci, obkladač, prasátko, slepice, kohout, pes a nakonec pán na parapety. 😉 snad bude min. 2hodinky spát.

anta
1. čer 2009

Teď jsem vyhnala pápu s malým ven, ať neoxidujou 😀 😀 . Pápa mi přijde nějakej divnej, tak se ho pořád ptám, jestli mu něco není a on pořád, že ne a já nevím, jestli náhodou z něj zase odpoledne nevypadne, že ho bolí hlava 😝

martinka79
1. čer 2009

Jani, ale to mu vážně nic není..... jen ho bolí hlava a to víš,když chlapa něco bolí.
Tak dáme kávu ne? nebo se chystáš uklízet?

anta
1. čer 2009

Já vím, že mu nic není, ale mě z toho jeho "nic není" pak bolí hlava 😀 😀 😀 😀 Dáme kávu a šoupla jsem jednu hezkou fotečku Honýška do alba, ještě tam šoupnu další 😉

anta
1. čer 2009

Tak jsem tam šoupla ještě jednu fotku, kuky kuk.
Marti, Mišáček je moc hezký chlapeček, koukala jsem na něj, to je kurňa ale konkurence, já nehraju 😀 😀 😀

anta
1. čer 2009

Teď mi MM psal, že Honýš z kočárku volal na pejska "hehe" a pejsek se lekl a utekl do Prahy 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

Jani, já taky nehraju, jelikož vy jste vlasatci radost pohledět.

martinka79
1. čer 2009

TM má taky smysl pro humor... tak chudák pes ztracen v Praze, snad mu bude blaze.

anta
1. čer 2009

Neboooooj, Mišáček je taky vlasatý a časem mu ty vlasy slezou 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

Málo vlasatý, asopoň ebude tolikt trpět, že je holohlavý viď.

Krom tvého synátora se mi líbí i tvé bílé sloupy v bytě.... jsem poznamenaná stavbou. 😀

anta
1. čer 2009

Jééé já to napsala špatně. To mělo být AŽ časem mu ty vlasy slezou 😀 😀 😀 MM začíná mít plešku jsem zjistila, no co volovi hlava nevoleze a svini musíš opařit 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

tak tak... 😀 neboj já to pochopila.