Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. čer 2009

Holky, zázrak, přečetla jsem po dlouhé době knížku, měla jen 140 stránek, tak jsem jí zhltla za dva dny. Byla to taková ta krimoška, jak vydával Magnet nebo Signál, za komunistů stála celých 9,50 Kčs, tyhle krimošky mě fakt dost baví 😀 😀 😀 😀

many
2. čer 2009

dobré ránko 🙂 zdravím a mizím,chystáme se na prochajdu,už jde na něj spaní 😀 pak se tu ukážu,zatím pa pa

e.k.t
autor
2. čer 2009

Tak Joli asi zase čaply zuby, dle toho co vyváděla plínou a jogurtem 😝

martinka79
2. čer 2009

Kuky kuk jsme doma. jééééééééé Jani co jsi nasypala těm tvým chlapům do čaje, že spí? 😉 Many utíkej utíkej honí Ládík ospalej.
Evi zuby to jsou sviňuchy. 🙂

anta
2. čer 2009

Já jsem jim udělala odvar z makoviček 😀 😀 😀 Byli hodní, tak jsem je pochválila 🙂 K obídku jsem udělala zapečené brambory a máme i na zítra, tak jsem ráda, že nebudu muset vařit 😉

martinka79
2. čer 2009

Jani to jsi to pěkěn sfoukla. Já nevím co budu zítra vařit dnes jsme dojedli tu brokolici.. zítra si bude prd. 😅

martinka79
2. čer 2009

tak jsme skokla tv vypila kávu a čekám, dky se probudí prdelín.
Jani tedy ty se máš četba knihy to já vždy louskám knihu šíleně dlouho. jak si nemohu číst v ložnici tak toje konec. ☹

anta
2. čer 2009

Marti, tak jim dej taky pytlovanej vítr 🙂

martinka79
2. čer 2009

asi jo, co budu furt namáhalt hlavu a ruce...

paolin
2. čer 2009

Jani, to jsi šikula! jen tak dál, ať jsi hezky sečtělá 😉
Evi, zoubky potvůrky? drž se mamko!
Marti, díky za rady! vážně moc!

jinak manža je taky vytočenej a dnes dal opět Vítkovi jednu na prďoucha. ale ikdyž je nasr..tak si pořád drží tvář. to já jsem hopsa hejsa do Brandejsa skákací čerík. nu, bavili jsme se s holkama na písk a u všech to s klukama probíhá podobně. taková ta ignorace k čemukoliv. holky prý v poho. tak holt musím doufat, že mě ti kluci nepřeválcujou 😀

martinka79
2. čer 2009

Pavli tak ybch to tak brala, vidím to na Mišákovi je zcela odlišný než Nikol. Vítek je labilnější na změny a proto to občas dojde tak daleko. ho´d to za hlavu a bude líp. 😉

paolin
2. čer 2009

Marti, asi jo..jen začínáme mít čím dál tím větší blok z jakýchkoliv cest a dovolených. Mirek prohlásil, že s Vítkem k moři nepojede. ani jeden si fakt nedokážeme představit, jaký to s ním budou stresy ☹

pro radost jsem objednala Ádovi Ády 😀 neodolala jsem a objednala mu goretexové botičky Adidas. a Mirkovi rovnou tričko se super dlouhým rukávem pro táty s opičíma rukama 😀 dostane ho třeba k 40-tým narozkám.
šup sem odkazy :o)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23108762
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23776291

paolin
2. čer 2009

jdu si udělat kafe, než se vzbudí Áda a pak půjdeme pro histerku. co myslíte-pozvracel můj prvnorozený syn celý autobus nebo nepozvracel? 😉

e.k.t
autor
2. čer 2009

Pavli botky super, jen na léto teplé a co když mu na podzim nebudou 😉

Jinak pevný nervy na lumpíka, u nás dnes pohoda 😉 ale Martin jde na noc, tak uvidím večer 😝

anta
2. čer 2009

My teď tady máme pána na přidělání toho satelitu, Honzík tam za ním pořád chodí a kecá mu do toho 😀 😀 😀
Pavli, já myslím, že nepozvracel, že si to vybil na vás a určo byl klídek 😉

martinka79
2. čer 2009

Pavli nepozvracel jdu se kouknout na odkaz. 🙂

martinka79
2. čer 2009

boty dobrý uvažuji uo nich potom na podzim zatím osíme ty modré ady a stačí nám. 😉 jinak máem druhé na oítačkua sandálky dovje.

e.k.t
autor
2. čer 2009

tO NAŠE ČUNĚ PRÁVĚ PATLÁ OBRAZOVKU JABLKEM, NO ASI DOSTANE PO PRDCE A BUDE TO

martinka79
2. čer 2009

Evi ty děti josu vážně úžasné. Náš Michálek byl venku až do večera a mě to zcela odrovnalo.... to musím žehlit.

e.k.t
autor
2. čer 2009

to jo nikdy nevíš čím překvapí 😉

martinka79
2. čer 2009

to máš pravdu. ovšem pozitivní překvapení beru negativní ty mě rozsekávají....

paolin
2. čer 2009

holky, tak nepoblil 😉 ale ztropil takovou scénu, že jsme museli jít z písku domů ☹ cestou ječel, že domů nechce, že mě tam prý bude zlobit a bude mi chodit za zadečkem. jsem mu řekla, že to stejně celé dny dělá a tudíž žádná změna 😉 teď už je klidný.
Evi, botičky vydrží. stélka je o 2 cm větší, než má Áda nohu 😉 počítám s nimi na podzim, možná i jaro. chi chi..mám úplně stejné 😀
Marti, modré Ády má Vítek taky a jsou fakt supr.
Jani, co na tu Honzíkovu výpomoc říkal pán? 😀 hlavně, že se Honzík zabavil 😉

e.k.t
autor
2. čer 2009

No že nepoblil to by dělal ostudu sobě ne tobě, a to že ti vyhrožoval jsi myslím zvládla super, že tě tím nepřekvapí 😉

martinka79
3. čer 2009

Krásné ráno, řeksjí nás dnes odběry ☹ snad to ustojím MM jel nakonec do práce. Pavli tedy tak jsi to zvládla vážně dobře a Vítek si pěkě uvědomuje čím tě prudí. ☹ je to těžké.

anta
3. čer 2009

Dobré ranko, holčiny. No Honzík byl moc hodný, když pán přidělával ten satelit, předváděl se, jak chodí, jak umí být též protivný, no pěkný to bylo 🙂 , bála jsem se, že bude chtít pánovi zabavit kufřík, co si s sebou přinesl, to se mu ale nepovedlo 😀 😀 😀

anta
3. čer 2009

Marti, držte se, teď vám nastane těžší období, ale neboj, nejsi na to sama, máš nás, budeme na vás moc myslet 😉

martinka79
3. čer 2009

tak díky moc, mějte už jedeme mám hlad, nejedla jsem držím s Michálkem ☹

anta
3. čer 2009

Moc držím palečky! 😉 A neboooj, ty jsi velká holka a tak budeš Miškovi oporou, posílám ti sílu! 😉

e.k.t
autor
3. čer 2009

Marti posíláme moc moc energie oběma. Snad to bude vše v pohodě 😉

many
3. čer 2009

ahoj holkyyyyyyyyyyy 🙂