Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
3. čer 2009

jééé Marti snad už to máte za sebou a vše v poho

many
3. čer 2009

kuki kuki 😉 😉 😉 😉

many
3. čer 2009

kukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 kde jste kdo 😉 tatin koupe mám siestičku 😀 😀 😀 😀

many
3. čer 2009

tak nikdo nikde ☹ tak dobrou noc a děti ať spí celou noc

martinka79
3. čer 2009

Ahojky jsem doma tak nám brali 3ampule normální klasika odběr. amlý neuronil ani slzu,a le hučel ajko piliňáky chuděrka moje dostam za odměnu sadu zvířátek a bagřík co si sám vybral. 😀 pak jsme výletili.
Nikolka jde na odběry v pondělí a potomnaoční a nakonec ta neurologie, jsme zvědavá co bude mít. ☹ jdu relaxovat. dočtu vás zítra ráno asi.... nebo žeby teď?

martinka79
3. čer 2009

tak to bylo rychlý díky Many tu bylo pár řádku. děkuji moc za podporu.Výsledky budou zítra odpedne tak sand to klapne. 😉

paolin
3. čer 2009

kuk, já jsem tu. konečně! němela jsem celý den nějak náladu, tak jsem z vámi raději nelezla 😉
Martíí, jak u vás? 😕
tatin byl hodinku venku s klukama. byla jsem asi po sto letech samááá! 😉 nu a vynahradil mi to tím, že do teď byl dvě hodiny na schůzi kvůli bytům. ha ha teda. Adam byl před chvílí uspán, Vítek půjde nějak za hodinku. pak bude moje masáž zad, jako odpustek 😉 Mireček to ale ještě neví 😀 😉

martinka79
3. čer 2009

Pavli to nzám takový ten den, kdy mít ulitu a zalézt si tam je to nejlepší. U nás dobrý. zvládl to dobře , ale jak huček chuděrna Nikolce až vytryskly slzy. A ona to nakapávala do zkumavek no asi normální, ale to víš srdce mi to trhalo. 😢

many
3. čer 2009

ahojky holky 🙂
tatin taky Ladíka uložil už před 19.00 usnul na něm u bedny 😀 tak je tichoooooooooooooo 🙂 už začíná přes den někdy pěkně řádit 😠 vzteká se,lehne si na zem a řve 😅 no síííla a má takový štěstí,že je mimi,jinak by dostal pěkně na prdel 😠

paolin
3. čer 2009

Marti...uf teda! aspoň to máte za sebou. Nikolka určitě nic mít nebude. bude jen nějaká banalita. musí 😉

many
3. čer 2009

už to není tak hodný mimi jak bývalo,už pěkně zkouší 😒

many
3. čer 2009

Míšánek je šikulka,to Ladin by tam řval jak pavián,ikdyž je Kozel 😀 😀 😀

paolin
3. čer 2009

Many, u nás taky. když se mu něco nelíbí, jekot, jak kráva. ale nemám na to čas, takže si většinou zařve a je to 😉 horší je teď Vítek. ráno mě seřval, poo mě seřval..už na to nějak nemám. Mirek prý, že si mám udělat relaxační víkend. tak mě napadá, kdy asi..zrelaxuju se ten týden, co tu nebude 😉

paolin
3. čer 2009

nic, musím žehlit. tak dobrou!

many
3. čer 2009

holky jsem hotová z toho ztahování předkožky,někde čtu , že se to vůbec nemusí dělat, tak nevím a doktorka mi řekla, že máme zkoušet, já se teda bojím, tak to nechávám zatím na tatinovi 😒 stahujete nebo ne

many
3. čer 2009

paol taky ho nechám ať se vyvzteká,nechci ho hned chovat,... aby nebyl rozmazlenej a prý se mají děti nechat,aby to šlo ven 😀 😀 😀 no hodně zkouší potvůrka malá 🙂
jinak já žehlila haldu včera večer u telky,tak mám zatím klid než zapnu zítra pračku 😀 tak dobrou

many
3. čer 2009

Marti držím pěstičky ať je u vás vše ok a dětičky jsou zdraví

martinka79
3. čer 2009

Já to nedělám a MM taky ne on ji má docela uvolněnou zkusila jsem jendou.

Many neboj u nás e taky vzteká. nechám ho kldině ležet a jdu od něj... občas lupanec chytne moc dobře ví ci může dovolit... jinak je pohodář sám si hraje a a na děti je milý.
APvli přijeď za mnou na víkend.... si odpočineš.... 😀 myslím to vážně. hele a co vypadnout někam s někým na dna dny.

martinka79
3. čer 2009

já mám na balkoně trochu,a le i tak michálek si dnes sedla na stavbě do ohniště a hrál si tam.

martinka79
4. čer 2009

klrásné ráno maminky, jedu dnes na kukačku na dlažby a oklady. jedu s kamarádkou a její 2letou holčičkou+Mišák to bude jízda. 🙂

martinka79
4. čer 2009

jinak máme dnes to focení v parku, ještě chceme s nikol na výstavu a nakonec má Nikolka pozvánku na narozeninovou párty. 😉 to bude den.

martinka79
4. čer 2009

páček

paolin
4. čer 2009

Marti, užij si vše! 😉

e.k.t
autor
4. čer 2009

Ahojky,

Marti to bude hukot 😉 😀

many
4. čer 2009

ahoj holky 🙂
teda Marti tak si to dnes užij 😉
my valíme odpoledne na výleteček k segře ,už jsem tam dlouho nebyli a přitom bydlí pár kilásků od nás,ale tak vidíváme se spíš u nás no 😀 😀 😀 tak vyrazíme z města na dědinku 😀

many
4. čer 2009

kyláááášků 😀 😀 😀 😀

many
4. čer 2009

holky já jsem čím dál blbější na češtinu,to je síla ☹ musím se sebou něco dělat 😀 😀 😀 😀 úplně už zapomínám jaký s z .....

anta
4. čer 2009

Ahoj holky, nějak nám to nefungovalo, pěkně vás zdravíme s Honýšem, papa 🙂

e.k.t
autor
4. čer 2009

ahojky, tak se hlásím s atb na týden 😝 zánět všeho od hrtanu výše následkem alergie 😝

anta
4. čer 2009

Jé Evi, tak brzké uzdravení ti přeji 😉 No jinak dnes nám blbne internet, tak tady skoro nejsem, ale to nevadí, já si to třeba zítra vynahradím 🙂