Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
7. čer 2009

co dělá Honzíček,hraje si 😉 Ladík jo,zapla jsem mu i telku,ale jaksi ho nezajímá,chtěl jít do pokojíka a dělá bugr 😀 no už chtěl jít budit i tatina,ale za ním ho nepustím 🙂

many
7. čer 2009

no jinak se už pomalu budu chystat vařit 😉 už má jen 3 skleničky a konec 🙂 doufám,že to ode mě bude chtít jíst 😀 mám z toho trošku hrůzu 😀 aby nechtěl ty svoje skleničky dobrý

many
7. čer 2009

zase nikdo nikde 😒 já si nepokecám 😀

anta
7. čer 2009

Honzíček už spinká, teď jsem ho unosila 🙂 On se podíval na Raníček s Dádou a šel spát, protože začal být protivný, tak byl odejit do postele 😀 😀 😀

many
7. čer 2009

taky má jít zachvíli spát,ale přemýšlím,že ho udržím do sváči do těch 9 a povalíme rovnou ven,tak ještě uvidím,zatím si v klidu hraje,záleží kdy začne mrčet no,když to bude dřív ,tak taky povalí k tatinovi 😀

many
7. čer 2009

akorát to hrozí,že jak ho uvidí,tak se probere a bude po něm skákat 😀 takže lepší varianta bude jít ven 😀

many
7. čer 2009

jinak už se konečně naučil pěkně slízat z postele,no huráááá 😀 toto trvalo 😀 😀 😀

anta
7. čer 2009

Tak to je moc šikovnej Láďa, Honýš je vlastně narozený na jeho sváteček, jsem si uvědomila. 😉

many
7. čer 2009

no jo vlastně 🙂 jéééé taky už se vám oslavička blížííí 🙂

many
7. čer 2009

jak budu mít víc času,tak sem dám i fotečky od fotografa,nechali jsme ho vyfotit v den jeho 1.roku,ale nedají nám negativ 😒 takže to mám vyfocený z fotky na foťáka,ale jde to vidět,sice není moc kvalita,ale aspoň uvidíte jak pozoval 😀 😀 😀 už to tenkrát vypadalo,že bude z focení prd,jak naschvál ten den nechtěl moc spát,tak byl ochrápanej a protiva,ale ženský ho tam rozřádili 😀 😀 takže nakonec dobrý 😀

many
7. čer 2009

no lepší kdyby fotili na digi a dali nám cd,ale oni i svatební fotijou na film no 😒

many
7. čer 2009

tak mizím,zatím pa pa,už leze sluníčko 😀 povalíme ven

martinka79
7. čer 2009

čusík michálek dnesw bojkotuje spanía to máme v plánu výlet.... ach jo ty děti.

e.k.t
autor
7. čer 2009

ahojky, tak mám na chvilku PC pro sebe, holky šly vzbudit domů tátu a přijdou k obědu 😀

anta
7. čer 2009

Musím Vám napsat, že se upřímně těším na to, až MM půjde do práce, dneska je nějaký otrávený, už mi samozřejmě nejméně třikrát stačil říci, že kluka má 8 dní, no je to hrozný, už mi asi leze na nervy nebo co, on si kluka vezme, vůbec mi ho nedá a pak mi to ještě otříská samozřejmě o hubu, že má kluka ve dne v noci, achjoooooooo. Je fakt, že já k němu tedy nevstávám, ale zase, když je MM v práci, tak ho mám celé dny a taky neremcám, jééééé, tak jsem si vylila srdéčko a je mi líp 😀 😀 😀 To má MM štěstí, že nepočítám ty všechny dny, kdy mám kluka jen já. On má aspoň tu možnost, že když mu leze na nervy, tak mi ho může dát, já to mám horší, mně když kluk náhodou leze na nervy, tak ho nemám komu dát 😉

e.k.t
autor
7. čer 2009

Jani tak mu to třeba taky někdy řekneš 😉 neboj, ono ti to jednou bude k radosti že ho máš i když to nebylo jednoduché 😀

anta
7. čer 2009

Aha, Evi, tak já si beru tvá slova k srdci a doufám, že se vyplní 😀 😀 😀 Občas mám fakt pocit, že jsem víc zdecimovanější z toho, že je MM doma 🙂

e.k.t
autor
7. čer 2009

no to je normální, nemáš svůj klid na zaběhnutý rytmus vyčítání taky nepřidá 😉

anta
8. čer 2009

Dobré ranko, tak jsem tady. Honýš jest uhnízděn v postýlce, MM v práci, no prostě rajská pohoda 😀 Mně jako samozřejmě MM nevadí sám o sobě, ale je dobře, že šel do práce, už mi to bylo dlouhý 😀 😀 😀 Ráno říkal Honzíkovi, že si to příští týden zopakují, tak jsem to hned uvedla na pravou míru, že ani náhodou 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. čer 2009

A co tm na to? 😀 😀 😀

anta
8. čer 2009

Zatvářil se jako by tomu nerozuměl a nekomentoval to 😀 . Já samozřejmě nejsem proti, když se o něj stará, hrajou si moc pěkně, ale když ho má neustále a hraje si tady na spasitele, je chytrej jak rádio, tak to mě fakt nebaví 😉

e.k.t
autor
8. čer 2009

No klasika, to znám. asi jsou všichni podobní 😉

anta
8. čer 2009

Jak říká jedna moje známá, chlapi jsou všichni stejní, jen ksichtama se liší 😀 😀 😀 Já tu jejich logiku nechápu, MM si kluka vezme, dobrý, ale má ho do roztrhání těla a pak držkuje, tak proč si ho bere? Chce pomoc, chápu, ale ne za každou cenu, obzvlášť, když vím, že mi to o tu hubu pak omlátí ☹

anta
8. čer 2009

No ale co, jdeme dál a já jsem tak spokojená, vím, že kluk dá práci, to je fakt, ale nic se nemá přehánět 🙂

paolin
8. čer 2009

čauky holky!
Jani, máš recht. i dovolený s chlapama jsou dycky na...najednou máš o jedno dítě navíc 😀

paolin
8. čer 2009

mám zalehlý uši a v 9 nevěstu. Vítek jel s babi na zahradu, Adam spí. řeklo by se - docela pohoda 😉
Evi, co tvoje choroba?

anta
8. čer 2009

Honzík teď tady stěhuje svojí postýlku, no to nevím, kam ji chce umístit 😀 😀 😀
Pavli, tak tak, pravdu díš 🙂

martinka79
8. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😢 😢

anta
8. čer 2009

Teda teď jsem se vylekala, šla jsem na záchod a Honýš si hrál s vysavačem a najednou řev či co, tak jsem pak pro něj běžela a nic se nestalo, jen ho čapl rapl a prohýbal se mi v ruce, dala jsem ho do kočárku, tam řval taky, no lekla jsem se jak blbec, jako bych s ním byla poprvý 😀 😀 😀

martinka79
8. čer 2009

😅