Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
10. lis 2008

No nepovídej, to jsem nevěděla, já myslela, že se normálně MS dostavuje? Tak uvidím, to není špatná zpráva 😀 😀 😉

martinka79
10. lis 2008

no já mám Mirenu tělísko a u ní se nemusí MS. nerada bych tě navnadila na něco co není u tebe pravda. ☹

anta
10. lis 2008

Aha, tak tu já nemám, raději se nebudu těšit 😉 🙂

martinka79
10. lis 2008

netěš se. 🙂 no ty jsi přestala kojit tak asi proto nasotupila MS. ☹

anta
10. lis 2008

Tak já jsem si to říkala, že jsem přestala kojit, tak že se mám na co těšit a BUM a je to tady, snad to nebude tak zlý, doufám 😉

e.k.t
autor
10. lis 2008

tak jsme se kompletně obě převlíkaly jaký byl odbrrrrk 😝

martinka79
10. lis 2008

no říkají, že po dětech je MS lepší a míň bolestí, ale já bych tomu moc nevěřila. já měla bolesti až mě skoro vezli na máry.

martinka79
10. lis 2008

Evi vy každý den něco když to nejde vrchem tak to jde spodem. 😀 😀 😀 jste to, ale šikulky.

jo a na okna nikdo nevolal to je v pr...........

e.k.t
autor
10. lis 2008

no spodem teda taky

anta
10. lis 2008

Evi, já čekám, až se malej vykákne, tak snad to nebude ve tři ráno 😉 Koukla jsem na tu Azalii, už chápu, jsou to tabletky, moc se v tom nevyznám 😉
Marti, já vždy měla MS naprosto děsnou, tak se toho bojím jako čert kříže 😨

martinka79
10. lis 2008

tak to máme zase něco podobného u mě to bylo také děsné. venku je krásně a my musíme prdět doma. 😒

anta
10. lis 2008

Marti, my pak ven půjdeme, taky nevím, co bych s malým pořád dělala, tak ho nosím v šátku 😉

martinka79
10. lis 2008

no jasné mišák si vyhraje na dece superově leze někam a tak stavíme kostky vaříme, ale celé dny doma je i pro matku na palici. 🙂 jedu teď na rodičák přijde mi na chvilku pohlídat kamarádka. 🙂

e.k.t
autor
10. lis 2008

tak jsme si obě daly repete 😝 😝

anta
10. lis 2008

Copak Evi, nějaké potíže? Přišla jsem z venku a ten ďábel mi spal čtvrt hodiny 😒 Ten bude ale protivnej jak hladovej chlap 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. lis 2008

no zase si odbrrrkla takovým nehorázným způsobem, že mne ta trocha dost nahodila a Joli byla taky pěkně 😝

alenka83
10. lis 2008

Jani, to jsi napsala přesně. Když jsi napsala to krásné spojení, hned jsem v něm viděla mého manžu. TO je totiž ukázkový příklad protivného hladového chlapa. To mu pak jde vždy vše a má radost..nejen on.

Holky, to už řešíte MS? U nás se zatím nekoná, naposledy před více než rokem. Teď už jsem byla těhulka.🙂

Evi, tak to jste jak šermíři s takovýma šavlema🙂

paolin
10. lis 2008

ahoj holkyy! tak zase jen na chvilku. ceka me jeste zehleni, kopa pradla az ke stropu 🙄
dnes jsem byla s Vitou cvicit a zapomnela tam kabelku. hm, hm..nastesti se nasla. 🙂 prijdu domu, vecere neni hotova 🙄 dam Adovi nabastit a nasledne me celou poblil. i pohovku...proste komplet. vyhodil cely obsah zaludku, chudacek! zdal se mi nejaky malatny...ale ze je mu spatne, me nenapadlo. ted uz vypada lip a pujde spinkat. tak uvidime..jinak jsem mu dnes pri prebalovani nahmatala uplne u prcky bulku. pry je to nejaka analni zila nebo co..tak to mam zkusit mazat mastickou a kdyztak mazat az doktorkou. jee, jak toto to bolelo, kdyz jsem mu na tu bulku sahla! chudatko maly.
jinak u nas je dnes protivno. komplet cely chlapsky team. Adam je knoura cely den, Vita zase udelal scenu a Mirek je naprdnuty. boli ho kolinko, ma vyron kloubu na prsticku z volisu a jeste se pry dnes pichl do rucicky. no, chlapy. zlaty holky 😀
tak ja valim! dobrou vsem 😵

paolin
10. lis 2008

holky, tak jsem aktualizovala tabulku jak rosteme. kdyby tam nejake udaje chybely, pisnete do IP. jak se mi zaviroval noutas, tak je mozne, ze se mi posledni verze smazala. tak to pripadne doplnim. dekujii 🙂

e.k.t
autor
10. lis 2008

Paolin díky za aktualizaci, teď to jako vypadá že Joli není tak pozadu, ale až se doplní údaje tak bude zase 😀 😀

anta
11. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, tak malej se konečně posral, píši posral z toho důvodu, že manžel se vždy o něj stará ráno, abych mohla chrupkat, dnes mě ale vzbudil Honzík v půl páté a už jsem nezabrala, no a najednou slyším po krmení, jak manžel říká "do prdele", tak jsem si myslela, že ho malej poblinkal, ale! Přišla jsem do obýváku, tam malej ležel se svlečenou prdkou, pod ní hadrovou plenu a už to z něj jelo, což o to, ale podařilo se mu posrat deku, protože sotva ho manžel svlékl z papírové pleny, tak se malej rozhodl, že bude kakat, takže hovna všude a co teď? Manža stál bezradně nad ním a koukal na tu spoušť😀 😀 😀 Vzala jsem papírové ubrousky a ten kakanec jsem musela nabrat do ruky a jít spláchnout, fakt chuťovka po ránu, ale musím se tomu smáááát 😀 😀 😉

anta
11. lis 2008

Jinak Marti, MS už zase nemám 😀 😀 😀

martinka79
11. lis 2008

to byl jen planý poplach Jani tělo zkoušelo jak budeš reagovat.

Krásné ráno všem
vidíma čtu, že máte doma také veselosti. my naštěstí neblijeme ani neser..., ale zase nám valí nudle a slinty. 😀 😀 😀 na rodičáku pochvala jen trénovat psaní číslic, moc to fláká . No je po mně, mě to také nebavilo a úkoly jsme psala na zemi v leže. 😉 jdu zkrotit divočáka. spal na svoji nemoc moc pěkně. antibiotika asi zabírají. 😉

martinka79
11. lis 2008

MIšáček šel spinkat a já jdu utírat prach.

anta
11. lis 2008

Ahoj Marti, no koukám, že jsi jako obvykle akční, nechceš přijet i k nám? Potřebovala bych to tady hodit do cajku 😀 😀 😀

paolin
11. lis 2008

dobre ranko!
tak noc blici, Ada dostane dietu. rano se pokakosil, Mirek ho nechal pak bez pliny a tak to u nas vypadalo..no asi jak u Janci 😀
Marti, ty ses fakt sikula. uplne zirem, jak to zvladas!
Evi, neboj ty se vlka nic! Joli krasne basti, za chvili budete mit vahove prvenstvi 😉

anta
11. lis 2008

Ahoj Paol, můžu ti říct, že jsem si připadala ráno jak v hovnovém háji, malej byl pokakanej, deka taky, no fuj 😀 😀

martinka79
11. lis 2008

No akční jsme ,a le teď bych nejraději zalezla spát. 😀 😀 😀 máme vše hotové sice bych mohla žehlit,a le nevím jak dlouho bude prdelín spát tak to enchci rozdělávat. 😉 nebojte holky jen co malý povyroste budu vás objíždět a pěkně vám pomohu. docela mě to baví. musím říci. a to jsme šla spát v 23.00hod. 😉

martinka79
11. lis 2008

Pavli chuděrka Ada. pohlaď ho a ať mu je líp. jinak už máš objednávku na šatky?

Evi vy jste šikulíni a pozadu enjste na 100% 🙂

anta
11. lis 2008

No fuj, já jít spát ve 23 hodin, tak jsem druhý den chodící mrtvola 😉