Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

pavlina05
10. čer 2009

MAny díky. Já vařím a stále mixuji. A v pohodě. nehrotím to. snad mu to do 15 mixovat nebudu 😅
Koukám, že ty vyvařuješ samé dobroty. já stále vše bez soli, zeleninu a maso. Tak nevím, nešidím ho?

e.k.t
autor
10. čer 2009

no tak to jste tzedqa pořídili super 😉

já dnes rozebrala tu trojkombinaci abych vyprala co e dá a zbytek jsem musela vydrbat, už to měla od toho jídla a pití blivné 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. čer 2009

No já vařím pro všechny bez soli a kořením bylinkama, takže Joli už jí normálně s náma a bez problémů, teda hlavně co může sama uchopit 😀 😀 😀

anta
11. čer 2009

Dobré ranko holčiny, tak Míša je již na sále a probíhá zákrok, moc mu držme palečky, ať je to bez komplikací, mohli by i dnes domů, když vše půjde, jak má 😉
Lici - mám radost z tvých dobrých zpráv, moc vám držím palečky, Kubíčkovi posílám pusinku, je to šikulín a to je moc fajn 🙂

anta
11. čer 2009

Tak už to má Mišák za sebou, teď si pro něj Martinka jde, tak snad je to v suchu 🙂

licina
11. čer 2009

Ahoj Holky, zdravím Vás všechny. Nedočítám, ale někde psala Martinka, že jsou v nemocnici. Co se jim stalo???
Jinak, náš Kuba baští kousky a vůbec všechno, co mu dáme. Nic nemusím mixovat, jen pomačkám vydličkou a někdy ani to ne. Spíš má problém s pitím. To nechce. Už jsem vyzkoušela všechno, čaje, šťávy, vodu. A prostě nic.... Hajdalák jeden.

anta
11. čer 2009

Ahoj Lici, jestli se nemýlím, tak Míša se narodil se zkrácenými šlachami u obou palečků na rukách, dnes ho operovali, to víš, byly to nervy, ale už to má za sebou, moc jsem na ně myslela a nedala jsem Martince chvíli klidu a pořád jsem jí psala SMS, aby tam nebyla tak sama, chudinka, moc se bála, ani se jí nedivím ☹ Když to vyjde, tak by dnes mohli i domů 🙂

anta
11. čer 2009

A co se jídla týče, Honýš by jedl taky všechno, ale máme období, kdy moc nechce chleba, vybírá si zmeťour jeden 😀 😀 😀

licina
11. čer 2009

Jejda, tak Martince a Míšovi hodně štěstí. Jsou šikovní, tak to zvládnou!!! Nemocnice je svinstvo, i když Ti nic není, tak tam máš najendou příznaky všech možných nemocí. Tak je moc zdravíme a posíláme spoustu pozitivní energie!!!!!

anta
11. čer 2009

Lici, vyřídím jí to moc ráda 🙂

paolin
11. čer 2009

čauky holky! tak Martinka už to má za sebou. no uf teda!! Vítek je dnes ještě doma, tak jsem neměla moc času jí psát. bezva, že Janička podporovala, co mohla 😉

Liči, Kubík je šikula 🙂 pít se určitě brzy naučí 🙂 Jinak jste zdraví? žádná nachlazení a podobné ošklivosti?

Kluci teď usnuli. jdu si udělat kafe.

anta
11. čer 2009

Ahoj Pavli, zrovna Buliboš usnul, jé to jsem ráda, ani jsem s ním nemohla ven, pořád prší a jsou bouřky, no tak do toho se mi lézt nechce, jdu si uvařit kafčo - už podruhé, znáte to 😀 😀 😀
S Martinkou jsem mluvila, už byla o poznání klidnější, já to s ní vyloženě prožívala, jsem hrozná, dokážu se vžít do situace, jako by se to týkalo mě 😉

e.k.t
autor
11. čer 2009

Ahojky jsem zpět od dr.

tak atb nezabraly na vše ale jen na něco a hlavně prý má kultivace prý byla vyjmenování všech teda skoro všech bakteríí 😝

Takže jsem nafasovala do jedné půlky PENDEPON a do druhé HYDROCORTISON 😝 😝 😝 ještě mi čímsi napatlala krk 😝 😝 a zase můžu fungovat 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. čer 2009

tak ještě aby mohli domů a bylo by to super 😉

noc ne dnešek si fakt nedovedu představit, na jedné posteli, byli nepřipravení a včera ještě nepříjemná sestra 😠

a až to bude srůstat, chůdě malý, ale zvládne a zapomene a bude dobře 😉

e.k.t
autor
11. čer 2009

Tak Martina vzkazuje že jsou už na vysočině a zítra na převaz, tak věřím že se vše bude hojit jak má a bude už jen lépe 😉

anta
12. čer 2009

Dobré ranko, holčiny 😉 🙂

anta
12. čer 2009

Včera se mi Honzík odpoledne vzbudil se řvavou, no to bylo radosti na Starým Bělidle 😀 😀 Tak jsem ho čapla a řekla jsem mu "Honzíku, pojď, jdeme hledat hodného Honzíka" a chodili jsme po bytě a hledali jsme hodného Honzíka, no a to jsme se smáli a bylo po breku 😀 😀
Jinak Honzík mě rád češe, vždy mu půjčím kartáč a už to jede 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. čer 2009

no vidíš jaká je to šikulka 😉

anta
12. čer 2009

No pořád chce se mnou chodit, to je strašně super 😀 😀 😀

anta
12. čer 2009

Hrozně se mi ulevilo, když se Honzík naučil klekat a z výšky si sám slézt, to mu člověk opravdu za tou prdelkou být nemusí, jen to musím ještě vtlouct manžovi do hlavy, aby za ním pořád nechodil 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. čer 2009

neboj Honzíček pochopí kdo ho hlídá, zbytečně to neřeš, máš opravdu inteligentní dítě a to to pochopí 😉

Joli už taky rozlišuje jak reaguje táta jak máma a jak babi 😉

paolin
12. čer 2009

ahoj holky!
tak jsme doma. toto trvalo, než se Koník rozjel..
ráno jsem s Ádou jela k Mudr. byli jsme odesláni na ORL. tam jsme čekali hodinu a půl! dítě zahleněné, teploty, plakal...já ho nosila, začala mi téct z nosu krev, Aámek uřvaný...no pohled to musel být! nechali nás tam vydusit pěkně do konce..výsledek je oboustranný zánět středního ucha. obě mu píchli. chudáček, jak ten plakal...pak o patro níž na labinu z krve, píchanec do prstíku. s výsledky zpátky...výsledky vysoké na zánět, dostal ATB. ke všemu jsem pokaždé parádně zmokli, když jsme vylezli ven 😅 nu, teď už konečně chrní. nesmí týden ven. cha chááá! příští týden tu mám být sama a nesmím ven? to je jak blbý vtip...něco jako - Vítku, bež sám do školky a pak se vyzvedni, jo? a cestou nám nakup něco k jídlu! jo a odpo půjdeš sám na písek, jo? cha chá 🙄
jinak Mirek má výsledky z výtěru z krku. má tak hnusnýho koka, že je 48 hodin infekční. prý na nás nesmí ani mluvit. takže v pondělí valím na výtěr já, i kluci. ale jinak pohoda, vánek. teď už mi to přijde, jako sranda 😀 ale bylo mi dost ouzko, jak jsme čekali v tý blbý poliklinice. od rána jsem nepila a nejedla, neměla jsem sebou mlíko ani jídlo pro Ádu, jen čaj..tyjo. dycky chodím nabalená, jak náklaďák 😀 to je jako naschvál 😀
snad už se nic neposer.. 😉
jdu kouknout na Ádu a jeho teplotu.

paolin
12. čer 2009

tak jen tak pro info má Mirek streptokoka pyogenes. potvoru hnusnou, těžko likvidovatelnou. zkusíme vymítání ďábla 😀 snad to nebudou mít kluci..

e.k.t
autor
12. čer 2009

pavlo jo to je zmetek co ho mám taky, týden atb a pak pendepon, no snad už to pak bude dobrý 😝 😝 😝

e.k.t
autor
12. čer 2009

No snad už vám bude líp, jo a ten zánět středouší je fakt epidemie jak to strašně řádí, minulý týden s tím byl Vítek ne?

anta
12. čer 2009

Ahoj Pavli, no teda, koukám, že když se to sere, tak pořádně, je mi vás líto to jste slušně rozebraný ☹ My jsme teď přišli z venku a já chytila ten největší liják 🙂

paolin
12. čer 2009

Evi, co tohle je za potvoru..tak ať je ten kokan brzy pryč 😉

Adámek chrní od půl šesté. to jsem tedy zvědavá, kdy bude vstávat 😉
jinak Mudr zakázala Mirkovi cestovat, takže školení se přesouvá na červenec.

e.k.t
autor
12. čer 2009

no to se nedivím, mě nedoporučila týden k dětem 4 dny k dospělým a mám ten pendepon, takže mi bolí půl prd..e a druhá je nepříjemná po injekci hydrokortizonu 😝 ale jinak je mi dobře, ale dnes jsem po obědě na hodinu odpadla, Joli naštěstí usla na 1,5 hodiny takže to dalo a Martin mi dal ještě tu půl hodinu co už joli byla vzhůru že ji p=ohlídal 😉

paolin
13. čer 2009

Mirek má Penbene. to jsem teda zvědavá..má mandli, jak tenisák. vůbec nemůže chudák jíst. jinak Ádovi je líp, tak supr. venku krásně..poo si uděláme s Vítkem soukromou vycházku 🙂

e.k.t
autor
13. čer 2009

no přišel až to bylo rozjeté, já šla brzo, ha ha jen pro léky na alergii hi hi tak to mám bez bolesti 😉