Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. čer 2009

jé jen to být o malinko blíž hned jsem tam. 🙂 a to počasí viď. Jan to malej snáší. a co je u vás za novinky... chodíte řádíte mluvíte a máte se primově viď.

alenka83
24. čer 2009

Marti, tak jedině napůl cesty 😀 To počasí mě ničí, copak tohle je léto!!!!!!!!!??????????? Malej nemá teploty, jen ty pupínky na bříšku a na zádíčkách, tak snad to brzy odezní🙂 Každopádně sobotní oslava proběhne děj se co děj. Všici už je měli, tak to rušit nebudeme.

Jinak Martínek ještě nechodí sám, teprve začíná sám stát a chytat balanc, ale divoch to je pořádnej. My mu dali asi ten neoriginálnější dárek k narozeninám, na kterém jsme s láskou pracovali a to sestřičku nebo bratříčka 😀 😉

martinka79
24. čer 2009

jééééééé takže to bude prima. se těšíš? a Martínek? no ten to zatím neřeší. oslava bude prima si ji moc moc užijte. no taky mi počasí bere chu´t něco vyvádět.

alenka83
24. čer 2009

no, bude to prima záhul, ale nějak to zvládneme. Martí to neřeší vůbec, vůbec to jde miimo něj, zatím🙂 Ale my se těšíme, snad bude vše v pořádku, po těch počínajících starostech. V pátek by už mělo bít srdíčko, tak snad!🙂

Nedivím se, že ti to bere chut, to je tak akorát na depku tohle počasí. A hrozně spavý mi to přijde.

paolin
24. čer 2009

ahoj holky!
Adam spí, tak konečně tu 😉 Honzík má dnes svátek, tak vše nej nej!
jééé!!! je tu Alenka! no ahoooj! Martínek má dnes narozeniny, viď? tak gratulace veliká!
Marti, ať vám to na oční dopadne dobře!
Ali, vy čekáte mimčo? no to je paráda! 😵 a copak se děje ošklivého, že máte starosti? ☹

alenka83
24. čer 2009

Pavlí, nějak se zadařilo. Mimčo je buď menší a nebo nevím, stále lítám 2x týdně na utz, jestli už něco uvidíme a zatím jen amniální prázdná dutinka, tak snad se tam objeví i mrně. Od začátku špiním a špiním, no děs. Nic nepomáhá☹ takže takový starosti, ale nějak to dopadne!🙂

A co u vás nového, Pavlí? Co kluci? Jsou kamarádi, neperou se?🙂

paolin
24. čer 2009

holky, tak to je masakr! Mirek má přeložené školení na 13.-17.7. hm, to jsme měli jet na dovolenou. taky mají dovču naši, a jedou na kola. takže na kluky budu úplně sama. uáááá! ☹ se z toho pos..

alenka83
24. čer 2009

jo a nedávno jsem na tebe, Pavlí, myslela, jestli máte Víta, Vítka nebo Vítězslava.?

Jo aholky, musím vás pobavit. Normálně se mi zdálo, že jsme se všici sešli i s chlapama, že měla bejt jízda, bylo u Pavli doma, no chaos, nějak se tam objevovali cizí lidi a bylo to takový zmatečný. Jo a nikdo se tam se mnou nebavil, že k vám nepatřím 😀 😀

paolin
24. čer 2009

Ali, tak to máš, jak já u Adámka 😒 taky pořád krev a UTZ a pořád nikde nic, jen hematom a málem už kyretáž..nakonec to chlapeček vybojoval 🙂 tak moc držám pěstičky!

kluci jsou kamarádi. dělají spolu blbiny, až hrůza 😀 akorát Vítek je na Ádu málo opatrný, šťouchá do něj a tak.
Vítek je Vítek 🙂 svátek nemá nebo má dva 😉

ty máš ale sny 😀 že k nám nepatříš? blbina. úplně po tobě toužíme 😉

martinka79
24. čer 2009

alenko,a le u nás doma pařba bude... až doděláme domek tak se u nás sjedou bšechny z drobků. 😉 y tobě přeji štěstí a klid s mimi.
Pavli tak přijeď za mnou a budem na 3kluky dvě. jéééé to je nápad. náš byt už přežije cokoliv a já na něj už totiž s.... 🙂

paolin
24. čer 2009

Marti, já to musím rozdejchat a pak popřemýšlím, co s tím vyoslím 😉 za nabídku moc děkuji! napadlo mě to taky 😀 ještě si říkám, odjet s divochama na Vysočinu..

martinka79
24. čer 2009

jé to by bylo dobré a na chajdu u vašich tak to já bych jela k našima dojížděla za tebou. neboj to zvládneme.

paolin
24. čer 2009

jo, to musím 😉 já se bojím být sama hlavně proto, že když mě chytne migréna, tak se prostě o děti nepostarám. nevidím, nemluvím..děsný. sice bych si na chatě neskočila ani na hajzlík, ale zase jestli by bylo hezky co trčet doma 😉

martinka79
24. čer 2009

Pavli přemýšlej prober to s MM,a le není problém se domluvit. ráda ti budu nápomocná.
alenko kdepak jsi? asi s martínekm. No u nás děs. babi je s Míšou na balkoně já vařím. po obědě jedem do toho města naštěstí máme auto. 😉

anta
24. čer 2009

Ahoj holčinky, děkuji vám moc za gratulace 😉
Teeeda Alenko, jé to je moc super zprávička, huráááá další bejbátko na cestě, moc gratuluji 🙂

martinka79
24. čer 2009

Jani kdepka jsi běhala?

martinka79
24. čer 2009

uspávala Honzíka?

e.k.t
autor
24. čer 2009

Ali Martínovi vše nej nej nej, a přidávám se k holkám pošli neštůvky, bereme 😉

e.k.t
autor
24. čer 2009

Ali k pidiprďolce gratulace a držíme pěsti pro štěstí 😉

e.k.t
autor
24. čer 2009

Honzíčkům, Janům i Jeníčkům vše nej 😉

martinka79
24. čer 2009

Evi čauky

e.k.t
autor
24. čer 2009

ahojky Marti, ať s Niki dopadnete dobře 😉

martinka79
24. čer 2009

NO snad jo i když raději brýle a blest hlavy pryč než brýle a stále bolení hlavy ☹

e.k.t
autor
24. čer 2009

no brýle by nebylyx nejhorší vuústění potíží, dhnes už i pro děti mají pěkné a slušivé 😉

martinka79
24. čer 2009

já vím to by mi ani nevadilo jen když jí to pomůže a bude bez problémů ... bolest hlavy přestane.

alenka83
24. čer 2009

jsem doma od dr, z roční kontroly. Takže máme 9920 gramů a 78 cm. Prý to nejsou typický neštovice ale s největší pravděpodobností to jsou. A kdo se ke mě přidá s dalším drobečkem??? Jani, Evi, co vy na to????🙂🙂

a kdybyste něco plánovaly, sice jsme od vás nejdál, ale výlet si mile rádi uděláem🙂

e.k.t
autor
24. čer 2009

Ali jsi přímo z Ústí? nebo ještě dáleji?

My se teprve snažíme, no uvidíme, na Joli jsme čekali 10 let tak uvidíme jak to bude nyní 😉

martinka79
24. čer 2009

alenko až bude hotovo v domečku tak tě čekáme... písni na IP svůj kontakt tel. nebo adresu. 🙂

alenka83
24. čer 2009

Evi, přímo z UL, skoro z centra🙂 nechystáš se sem?

Marti, kontakt posílám🙂 ráda bych vás taky poznala i já, vy se už znáte 😕

e.k.t
autor
24. čer 2009

Ali, no výlet až bude teplo by neměl být problém, jezdívávali jsme tam na semináře do Bohemie 😉