Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. čer 2009

Tak jsem umytá a krásná, turban na hlavě a úžasně růžové ponožky na pařátech 😀 😀 😀
Evi, já jsem se jí včera strašně do telefonu smála 😀 😀 😀 Ani jsem jí neříkala, že v sobotu přijede můj táta, mezi námi holkami, co jí je do toho a zpovídat se jí nemusím 😉

martinka79
25. čer 2009

Jani a ni já své mamině neříkala kdy dojede můj otec. to má za trest babucha má být u vnoučka ne v horoucích peklech. 😀
Evi tak to se máš já dnes budu mít fotečky z parku překvápko por MM. 🙂 dárek k narozeninám ještě koupit gril a bude radost. 5.7.

anta
25. čer 2009

Příští týden tady bude inspekce, moje máma se ségrou Lenkou a její dceruškou Valinkou. 😀 😀 Ona sestra je takový případ dost smutný, se svým manželem žila tři měsíce v jedné domácnosti, pak na chudáka manžela ušila boudu a nechala se vyloženě nabouchat, no a potom se vzali, když byla ségra v 6. měsíci (co já vím, tak bráchy manželku pomlouvala, kde mohla, že se vdávala těhotná - to jen tak pro zajímavost). No a u Lenky to chodí tak, že její manžel na malou kašle, neb se nechce vzdávat svých povinností (vydělává miliony), takže Lenka má Valinu prakticky pořád sama na hrbu a co já vím, tak Valina je teda pěknej chudák, je mi jí dost líto a myslím, že nejsem sama, tak jí každej vychvaluje do nebes, panč Lenka se nerozpakuje a nadává holce dokonce i do ku*ev, takže asi tak ☹ Před námi se dělá chytrou, ale nedej bože, aby Valina zaplakala, to je hned nervózní až se porafe s manželem před námi a letěj domů, takže taková je neutěšená situace. Je mi holčičky dost líto, panč vím,že má sestra je poněkud psychicky labilní a před námi si hraje na dokonalou matku a na hógo fógo ženu 😖 Takže co s tím?

anta
25. čer 2009

Marti, mám to blbý, protože jsem zjistila, že Honzík si už umí sám otevřít mobilní telefon a chce pořád někomu volat, pořád si to dává k pravému uchu (myslím, že bude pravák a to jsme s MM oba leví jak turecký šavle), no tak ho pořád hlídám, aby nezavolal 158 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

Jani, nic, až bude holčina větší tak si ji můžeš brát na prázdniny,ale jinak nezmůžeš nic. Já mám labilní sestru..... snad z toho teď konečně vyrostla. 😉 doufám, ale děti stejě na 14dní nespasíš. atakže pomoc ano, ale jinak život je to jejich. netrap se s tím co nemůžeš změnit. Mě to už tolik vysilovalo, že jsem neměla sílu na své problémy nakonec pomoc stejně nebyla platná. takže vyslechnout a jnak šup z hlavy ven.

martinka79
25. čer 2009

Jani no když brnkne mě tak nevadí,a le 158 to by byla legrace jinačí 😀 Tak pravák, bo uvidíš, ono je ještě dost času.

anta
25. čer 2009

Marti, ale ona se samozřejmě nebude chlubit tím, jak se k malé chová, to je právě takový blbý, ona ze sebe dělá, jak to všechno zvládá, vše je přece o.k., ale chtěla bych být mouchou a vidět to u ní. Prý tam má vyloženě bordel, všude poházené oblečení, Valininy hračky, no to musí být dost katastrofa 😉
Honzík si něco vezme levou rukou, ale přendá si to do pravé a ordinuje vesměs pravačkou, málokdy levou rukou 😀 😀

e.k.t
autor
25. čer 2009

Jani a co mezi 4ma očima sestře říct že jí její postavení opravdu nezávidíš, ale třeba by jí pomohlo na jeden dva dny v týdnu najmout chůvu, aby si ona odpočala a Vali zase měla něco jiného, třeba by se to trochu srovnalo 😉

e.k.t
autor
25. čer 2009

Bordel tu mám taky, já řeším aby Joli byla spokojená napapaná my najení aby bylo v čem chodit a špína aby byla v koši na prádlo, na víc nemám ani chuť ani náladu 😉

martinka79
25. čer 2009

Jani, hele ono je to těžké,a le jak říkám sama každý svého štěstí strůjce. někdy naše pomoc je potom spíš pohroma a odrazí se to na nás. třeba jí to tak vyhobuje a že je neurotická no to už asi tak je....

anta
25. čer 2009

Mně by nevadilo, kdyby mi třeba půjčila Valinu, já bych se o ní postarala v pohodě, ale ona by asi bez ní plakala, anebo ještě jedno řešení bych měla, že bych já jí půjčila Honzu, aby viděla, že může být hůř 😀 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

no je to těžké, ale pokud to nevidíš sama tak těžko řešit a rait, ale kldině si s ní promlu až bude u vás jak se má jak to zvládá.... že je vážně super kdxž bude bájit jak je happy. nebo jí řekni, že 0vypadá bledě.

martinka79
25. čer 2009

Jani,a le to si myslíš jen ty..... hůř Honzík je super kluk.Tak ať k tobě přijede na pár dnů s malou.

anta
25. čer 2009

Marti, to je dobrý nápad s tou bledostí 😀 😀 😀

anta
25. čer 2009

Já taky samozřejmě na Honzu umím pěkně houknout, obzvlášť, když se chová tzv. rozcabeně 😀 😀 netvrdím, že ne, ale že bych mu nadávala do ku-ev, to teda musí být u nich slušný ovzduší 😀 😀 😀
Ne, já nemyslela, že Honzík zlobí, ale že by si ségra měla uvědomit, že mohla mít dvojčata, tak jsem to myslela 😀 😀 . Honzík, když ho něco netrápí, je můj drak a já ho moc miluju a musím říci, že je fakt hodnej, kliďas teda někdy moc není, ale je to zdravej divoch 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

Jani u nás je pohodář a přitom vztelkoun. Mišák občas dostane na prdelu a jelikžo už ví co na něj platí a je klid. myslím si, že je celkem v lati jen ten vztek a někdy jeho paličatost je probléma, el zase tomu dávám čas.... snad zmoudří 😀

anta
25. čer 2009

Chlap nikdy nezmoudří, to jsou plané naděje 😀 😀 Včera jsem se Honzíka zeptala:"Honýšku, kdo přijde z práce?" A on hned:"Táta, táta" a už si to hnal ke dveřím" divoch jeden, nemohl se ho dočkat 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

jé to je pěkné 🙂 u nás obdobné.jsou to, ale šikulky ty naše děti.

anta
25. čer 2009

Když je Honzík u MM, tak pořád volá "Máma, máma", když je u mě, tak zase "táta, táta", ty ději jsou takoví bezprostřední, to se mi strašně líbí, uvědomuji si to a vím, že je to čistá duše, kterou je třeba něco pěkného naučit a to se mi líbí, že to můžu ovlivnit, jaký jednou bude a to je velká odpovědnost 😉 Tak se na něm pěkně vyřádím 😀 😀 😀

paolin
25. čer 2009

ahoj holky!
Jani, to je švanda s tvou mamkou 😀 a drsný se ségrou teda..
Honzík je šikula, že tak krásně říká táta. Adam tak leda houby 😅
Evi, fotečky? nějaký dej do albika, ať z toho taky něco máme 😉

e.k.t
autor
25. čer 2009

no až budou doma, zatím to tu je spací kroužek 😉

martinka79
25. čer 2009

Pavli čauky. Jani i sám dr. mi říkal, že děti v tomto věku nesimulují a nelžou. to je krásné... játedy mám obavy co bude z naší Nikolky nějak jsem tu výchovu někde zanedbala. 😉 ☹

paolin
25. čer 2009

jinak známým se konečně narodilo druhé mimčo 😉 termín měli 13., 18. a 24.6. trochu rozptyl teda..už jednou frčeli z kontrakcema do porodky a pak z toho nic nebylo. a dnes se jim narodil Erik 4kg a 53cm! to je drsný! nechali vlastně Janu přenášet a proto rodila velký mimčo. nechápu, proč ji před těmi 14 dny nějak nepomohli rozjet zase porod, pitomci..no, hlavně, že jsou zdraví 🙂

anta
25. čer 2009

Evi, my máme taky spací kroužek 😀 😀 No včera jsme byli s Honzou vybrat schránku a Honzík si všiml, že se po baráku pěkně rozléhají zvuky, tak začal houkat a děsně se mu to líbilo a smál se tomu jak pitomej 😀 😀 😀

anta
25. čer 2009

Myslím si, Marti, že Nikolka je holka šikovná, akorát má svojí hlavu a to je pak těžký, neboj, jednou ti řekne, že tě má moc ráda 😉
Holky, zítra ráno ve čtvrt na čtyři mi praskne voda, fuj, budu si užívat kontrakce od šesti 26.6. až do 27.6. do 13,20, tak mi držte palce 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. čer 2009

no to si hejkala živě představuju 😀 😀 😀

JANI ALE U NÁS TO JE V KUSE OD CCA 21 HODIN, TEDA VE 21 UŽ MĚLA PŮLNOC 😉

e.k.t
autor
25. čer 2009

Pavli to je ale macek, to neměla Joli snad ani ve 3 měsících 😀 😀

anta
25. čer 2009

Ten z toho měl děsnou bžundu, pak jsme zaslechli sousedku, kterak hystericky řve na svého pětiletého synátora, do toho jim začal rafat pes a Honzík chtěl za tím pejskem 😀 😀 😀
Honýš měl ve třech měsících 6,6 kilo 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

jé to je žužo takové halekání.... to my známe. u nás ee nic moc nerozlíhá, ale jinde jo. 😀
No vykukuje sluníčko, možná vylezeme i ven před odjezdem.
Pavli tak já porodila skoro 4kg tak to beru... 😀 😀 😀 ale mamina je statečná.
jani si pěkěn zafuníš zítra viď.

paolin
25. čer 2009

jo, pěknej macour to je! bych nechtěla rodit 😉 ale mají to teď od páru - rok a půl Nelinku a teď Erika. holt někdo to umí 😀 náš táta jen kluky, opičák jeden 😀