Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
25. čer 2009

Marti, pročpak bys zanedbala výchovu? houbelec leda 😉

anta
25. čer 2009

Marti, zítra mi dá Honzík kurňa zabrat, to se mám zase na co těšit 😀 😀 😀

paolin
25. čer 2009

fuj, já už bych tedy rodit ani nechtěla 😀
ale je to zvláštní pocit, že už je to rok, viď Jani.

anta
25. čer 2009

To jo Pavli, já vám pak dám vědět, co se mi narodilo, jo? 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

No já bych rodit také nechtěla, ale po pravdě za také 3-4roky budu zase ouvikat, že bych to mimi brala.
No někdy ám pocit, že je z Nikol lenochod a rozmazlenec. Jani jé to bude den. ale pěkná vzpomínka.

martinka79
25. čer 2009

Jani, dej a napiš míry. 😀

anta
25. čer 2009

😀 😀 Tak se můžete zase sázet, co to bude 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

já sázím na holku. 🙂

anta
25. čer 2009

No podle břicha bych to viděla na slůně 😀 😀 😀

paolin
25. čer 2009

Jani, to jsem ale napnutá, co si ti narodí 😀 je ale fakt, že jsem před rokem tipovala holku

martinka79
25. čer 2009

haha 😀 ale prosím tě.
jdeme se chystat ven 🙂 zatím pa

anta
25. čer 2009

Buliboš bude za chvíli vstávat, to bude zase tahanda klíštěte 😀 😀 😀

anta
25. čer 2009

Papa, Marti, dnes se chystám konečně od pondělí jít ven, já nebyla od pondělí venku, no děsný fakt, to počasí stojí za velký ho... 😀 😀 😀

paolin
25. čer 2009

tak páá a hezky se vyvenčete! já jdu vařit a až se vzbudí brbla, tak taky půjdeme procházkovat. občas tu vykoukne sluníčko 😉

martinka79
25. čer 2009

no já nakonec nikam nejdu jelikož máme všude potopu a mokro a Mišák by se jen vyvále v louži do kočáru ho nedám tak to nechám na odpoeldne teď si pohrajeme a poak pošupeme na kroužek a potom bude venku. sluníčko mě pěkěn nalákalo . oblíkla jsem se a koukám v ložnici a fujky všude voda. já mám dnes vařeno.

paolin
25. čer 2009

tak to je na levačku. u nás to vypadá docela schůdně, tak to taky raději ještě okouknu.
jinak jsem si včera byla sednou s kamarádem na večeři a bylo to supééér! kecali bychom ještě další tři hodiny, kdyby to šlo 😉 trochu mi tedy ztuhl úsměv, když mě zavezl domů, ale chlapečci už spali, tak OK. ráno mi to tedy Vítek dal pěkně vyžrat. schválně zlobit a pořád za mnou chodil a mámo mámo. že si se mnou chtěl včera hrát a donesl mi kytičku a tak..no vydíral chlapeček slušně 😒 to mám za to, že nesedím doma na zadku.
no a taky jsem včera zjistila, že v termínu Mirkovýho školení nebude v Brně ani druhá babička, tak to bude fakt drsný. Mirek prohlásil, že nikam nepojede, ale to nejde, takže..no, uvidíme 😉

paolin
25. čer 2009

jo a taky mi včera nečekaně napsala sestra sms! jsem ji zavolala, ona se zeptala, jak se máme a než jsem odpověděla, tak mi začala vykládat o Karolínce - mé neteři 😀 ale tak co, aspoň vím, jak se holky mají 😉

martinka79
25. čer 2009

Pavli tak to jsi si večer parádně užila. děti byly s Mirkem? , že Vítek žárlíkoval a zuřil. neboj chlap, chtěl tě jen pro sebe.
s tím školení a bez babiček je to vážně k prdu. ale bíš co jsem psala...
No u nás je pěkně, ale venku dost mokro a když nechce běhat v ´holínkáh tak mi nezbývá než chvilku počkat 🙂

martinka79
25. čer 2009

se setrou taky dobrý, jsou to,ale překvapení. 🙂

paolin
25. čer 2009

jo, jo. děti byly s tátou. prý pohoda, tak se alespoň užili 😉 málokdy jsou spolu kluci sami.

anta
25. čer 2009

Paol, proč bychom si občas neužili taky něco jinýho než děti, že? Já očekávám příští týden jednoho kamaráda, chce se na mě přijet podívat, tak jsem ho hned setřela, ať nečeká žádné zázraky 😀 😀 😀 Jenže teď mám dilema, jestli to vůbec mám říkat MM, aby náhodou nedržkoval, ten kámoš chce beztak přijet dopoledne, takže by se o tom manža nemusel dovědět, achjooooooooo 😀 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2009

Jani no lepší je to říci.... náhoda vyušmí na povrch a TM bude mít podezření, že jsi ěnco vyváděla... chlapy.

martinka79
25. čer 2009

tak Mišák usnula aspoň na kroužek pojede čilý. 🙂

martinka79
25. čer 2009

venku je teplo,ale dusno. 🙂

e.k.t
autor
25. čer 2009

Tak já mám vybrané prašule, poslanou poštu a čekám až se mm probudí, a pojedeme pro fotečky 😉

anta
25. čer 2009

Tak jsme se vrátili z dětského hřiště a je buřina jako prase. Honzík seděl na trávě a pojídal čtyřlístky 😀 😀 Zdá se mi, že dělá pokroky, že už z dětí takový strach nemá, k jedné holčině natahoval ručičku s kytičkou a její mamina jí od nás odehnala, což mi teda přišlo nepříjemný. Ale Honzík byl v pohodě, smál se, nemusela jsem u něj vůbec stát. Svezli jsme se na kolotoči, to se mu taky moc líbilo, vesele juchtal 😀 😀 😀

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

anta
25. čer 2009

Děkujeme 😉

martinka79
25. čer 2009

ahojky Jani to je prima Honzík se zapojuje do dění na hřišti. super. Jinak mám špatnou zprávu ohledně mé vysněné dlažby, nějakej blb nám ji sice objednala, el nedal na ni papíreka či prostě neoznačil a ona se znovu prodala... dále už se sem dovážet nebude. ☹ jsem tak nasr... na MM i toho chlapa, že kdyby to šlo tak je ...
Zítra budu obovlávat všechny hornbachy v ČR to bude fakt prima. 🙂 ☹

e.k.t
autor
25. čer 2009

fotečky jsou v albu