Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. čer 2009

Jani asi chce obměnu 😉

My Joli taky netlučeme zatím, ale brzo asi ochutná vzduchem chlazenou, už tady totiž taky dozrávají a včera se jedna povážlivě houpala jen jen spadnout 😝

martinka79
26. čer 2009

tak u nás tedy občas rána padne na úrodnou půdu a nelituji toho. Já otiž má hroznou zkoušenost z rodiny jak malý dostal pa prdelu zaslouženě a mimina ho moc nebyla a dokonce šel s pát v poledne, že se na něj zlobí a on se chudáček už nikdy neprobral. 😢 😢 byla to velká tragedie v rodině a klučíkovi bylo 1,5-2roky. od té doby i kdyby mě Nikolka prudila jako divá tak než usne dám jí pusu a vše je oduštěno ovšem tresty trvají kldině další den. 🙂

martinka79
26. čer 2009

byli jsme na jehňátkách na koťátkách a kuřátkách. michal byl ve své živlu do toho korbička, motorka aauot takže super dopoledne.

alenka83
26. čer 2009

dobré ráno holky, my si dopoledne dáchli s Martínkem, kterej je totál obsypanej (je i v albíčku) a v noci měl zase vysoky teplotky. No, te´d už tu zase staví kostky (mističky) a vypadá v pohodě. Ráno jsem byla na utz a už máme srdíčko, hurá. Prý je mimčo menší, tudíž došlo k oplodění prý později, tak uvidíme. Přitom já vím přesné datum 😵

Koukám, že probíráte plácance. Myslím, že občas je potřeba dát najevo, když už to nejde po dobrém, že to co dítko dělá, není v pořádku a dát jednu přes prtku. U nás tohle funguje, dkyž se má spát a malej si usmyslí, že bude vstávat a vztekat se. Tak v tu chvíli dáme přes plínku na zadek a jak to jde. Otočí se a zavře očička. Ale je to jen vyjímečně, když už opravdu nezabírá nic jiného. Jo a Martínek si dal k narozeninám hezký dárek - a to samostatné krůčky bez opory. Je to te´d jeho nej hra, chodit od jednoho k druhýho, když tam nic není, neodhodlá se🙂

paolin
26. čer 2009

ahoj Alenko! tak moc gratuluji k srdíčku!
my už jsme doma, Adam spí, já baštím a jdu vás dočíst 😉

paolin
26. čer 2009

Marti, super, že dlažba vyšla!
holky, já vás obdivuju..velmi často jsem přetažená z chlapečků a velmí často jim to potom dám znát..ach jo ☹
jinak Marti, s tou kamoškou je to fakt drsný! když má Vítek "ty svoje dny", tak to kolikrát jde spát v úplné histerii. kolem dvou let měl brutální záchvat - asi hodinu a půl a byl následně umístěn pod studenou sprchu a pak natotata usnul. mám to ale štěstí, že mě ten nahoře za to zatím nepotrestal...

martinka79
26. čer 2009

Pavli takto nemluv,jsi super máma. já to tak vůbec nemyslela. No ta osůbkla co bylase jí to stalo je moje sestřenka a to byla tragedie. byli jsme stále spolu a a když se stalo tak najendou ....................propad. skončilo vše.teď už je to OK. život rány zacelý.
Alenko tak to je krásný dáreček k srdíčku gratuluji a přeji krásné těhu.
Já jdu jíst vytírat a lenošit. ale budu na vás kukat. 🙂

martinka79
26. čer 2009

vidím to, že Michálek občas pod sprchou taky končí palice dubová. 😀

martinka79
26. čer 2009

Alenko Martínek vypadá na straší než mu je. je to takový šikulka. 😉

paolin
26. čer 2009

no, já kolikrát nemusím, ale vyjedu. zbytečně. my si tak navzájem brnkáme na nervy 😉
jinak Áda výsledky z krve OK, tak zatím atb nedostal. jen se Mudr strašně divila, že mu Mudr ORL vysadila atb. že se u oboustranného zánětu uší musí nechávat minimálně 10 dní. tak snad to ta ORL neposr** Adam se chytá za ouška, asi ho tam něco prudí. 😒

martinka79
26. čer 2009

jé tak to doufám taky, že bude vše u vás OK. já se takto prudím s Nikolkou poslední dobou.... přepuberta vznětlivá matka. 😀

e.k.t
autor
26. čer 2009

Pavli to je zvláštní, no hlavně aby bylo už vše v pořádku a nemoce šly do kchélu 😉

paolin
26. čer 2009

tyjo Marti, pubertu si ani ve zlých snech představit nedovedu 😀
chi chi...mi psala kamoška, co se jí včera narodil chlapeček, že už projevil svoji mužnost. rozbalila ho a on ji celou počúral 😀 prý vůbec nevěděla, netušila, oči jí mohly vypadnout 😀 holt s bude muset zvyknout, že chlapy tu svoji mužnost ukazují od mrňat a velmi rádi 😀

martinka79
26. čer 2009

Pavli taky jsem si těžko zvykala.... 😕
no třeba zrovna to bude pohoda, vybouří se teď a potom to půjde ruka ruku.

paolin
26. čer 2009

Marti, vážně je to takový rozdíl? ono asi i povahově se to už u těch miminek pozná, co? jako že chlapy jsou chlapy a holky jsou holky. je fakt, že Vítek se ve školce začal kamarádit s holkama. tedy převážně. no a během roku se ty holky posunuly úplně jinam a už si s ním nehrají. spíš se staršíma holkama. tak je tam chudák sám. mezí 26ti dětmi sám. trouba je to 😀 tak alespoň tahá rozumy z paní učitelky. ještě, že je tak trpělivá 😀

martinka79
26. čer 2009

Pavli je to rozdíl. docela velký,ale hned si zvykneš.... neboj on si snad kamaráda najde. někdy to mají děti těžké. Mám kmošku a ta si krála s pistolema a řádila se mou a její bratr nám pekl pískové vdolky.... 😀 a volal nás na svačinu. ateď je to chlap a jak hora... možký potenciál nezapře 🙂

paolin
26. čer 2009

tak to je dobře. Vítka totiž hodně baví vařit, miluje dělat s babi vdolky, rád sází kytičky, leze mi do skříně a kouká na oblečení..nu, třeba mi pak přijde představit nějakého přítele a bude 😀

martinka79
26. čer 2009

nene hele mojí kamamrádky syn nosil jako dítě holčičí palvky vcelku horzněš je miloval teď je mu 17venku se vodí jen s holkama. neboj to není žádná známka .... poruchy... 🙂

martinka79
26. čer 2009

jdu se natáhnout k tv a číst noviny za chvilku se porbudí prdelka.

anta
26. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem doma z venku, je mi nějak na padnutí,jestli blbej tlak, nevím, ale venku je docela dusno 😉
Já jsem zvědavá na pubertu Honzy, to bude jedna rána za druhou 😀 😀 😀 , panč teď na prdku moc nedostává, není ani moc za co, když zlobí, pochovám ho a zklidní se 🙂

martinka79
26. čer 2009

možná tvůj pc neumí číst eml poslala jsem to znovu. a jdeme ven pa

anta
26. čer 2009

Tak jo, mám MM doma, Honýš odpoledne hodil 35 minut spánku, no překvapil mě, dnes ještě ani nekakal, tak jsem ho dvakrát prošťuchovala a uvidíme, co bude, bude-li něco 😉

e.k.t
autor
26. čer 2009

tady se začímá nějak mračit, ale je tam lepší vzduch, jak fouká 😉

martinka79
27. čer 2009

No u nás trochu pršelo, ale jen slabounce. večer dojem MM s dlažbou na spodní část domu a do koupelny. jedna koupelna přijde PPl a zbytek na horní koupelnu dokoupíme. 😉

Krásné ráno všem. 😉

anta
27. čer 2009

Dobré ranko, holčiny. Tadyje taky mokro 😉

paolin
27. čer 2009

ahoj holky! u nás taky pršelo. teď je trochu opar, ale leze sluníčko.
Adámek včera poo spal do 1 a pak šel o půl 7 na noc a v 9 se vzbudil, jako že si jdeme hrát. usnul o půl 12. no a vstával v 6. jsem myslela, že ho něčím praštím. proč ty naše děti nepotřebují spát, to je mi záhada 😀

anta
27. čer 2009

Pavli, to je síla 😀 😀

martinka79
27. čer 2009

jé PAvli to je děs. u nás se začalo vstávat klem půlšesté a to se blíží prázdniny, proč by měla mamina spát když už nebude vstávat k Nikolce bude vstávat se mnou.- 😀

e.k.t
autor
27. čer 2009

tak to já se stydím, Joli mi usnula u mlíčka asi v 21 a vstala něco před 7 😀

martinka79
27. čer 2009

no tak my spíme od půl sedmé a vstávával v 6 nebo kolem půl osme. spí celou noc takže si stěžovat nemohu, ale spnek jako do 7.30hod pro celou rodinku by nebyl špatný. 🙂 ovšem poslední 3dny vstává kolem půl šesté.