Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
3. črc 2009

teda ta bude mít ale zápřah co 😉 to jí nezávidím

dite1
3. črc 2009

ahojky!!!
jsem tu jen na chvilku jde se na nakupy a pak plavcit. Je tu hrozny verdo prevcirem bylo 38 stupnu 🙄 😎 tak se musime schladit, i Honzik se potapi
Jinak diky za pochvaly, je fakt ze vypada na vic nez rok. A na 3 fotkach ho fotila jedna holka na plazi a pak je prodavali a tady delal primo manekyna a to ji pri foceni jeste balil tim jeho skodomlibim usmevem!!!! 😀

many
3. črc 2009

no akorát teď jsem čučela na fotečky, je náádherňoučkej 🙂 a velikej, kolik ti měřil v roce a vážil 😉

dite1
3. črc 2009

dneska jsme byli na ockovani , jeste mu neni rok, ale bude 7.7. takze za 4 dny prvni oslava. Vazi 9k300 a meri 77cm. ani tlustej ani hubenej, ale dlouhej..... 🙂

dite1
3. črc 2009

a co te tvuj ladik ja vim ze to byl taky pekny kus chlapa!!!!

many
3. črc 2009

aha , on je jak můj manžílek 😀 datum narození 😀 jinak Ladík měl 78,5 cm a 12 kg 😀 😀 😀

many
3. črc 2009

ale přitom silnej taky není,normálně mu lezou žebra 😀 😀 😀 on bude stavěnej po tatinovi,taková pevná postava 😀 má nožiska a ručiska 😀 😀 😀

dite1
3. črc 2009

peknej obrik!!!! 🙂

many
3. črc 2009

jo,jo 😀 😀 😀 ještě že , se nechce moc chovat, by mi ruky upadly 😀

many
3. črc 2009

teda dneska nějak dlouho spinká, už je to hoďka, teda tak by mohl spát každý den 🙂 to je klíííídeček 🙂

dite1
3. črc 2009

honzik je taky peknej svalous ani jsem si nepredstavila ze uz tak maly deti maji takovou silu, musim se s nim prat abych zavrela kredence taky ma po kom byt 😀

many
3. črc 2009

teda ale fotečky máte krásný 😉 😉 😉

many
3. črc 2009

😀 😀 😀 😀 no já už včera konečně sehnala ty pojistky na šuplíky 😉 od canpol babies nebo jak se to píše 😀 sice jedna stojí 53,- ale paráááda, šuplík neotevře

dite1
3. črc 2009

ja si na space nemuzu stezovat, je to spici mimo dnes od 11h30 do 14h
vecer kdyz ho jdu dat spat tak ho ani neuspavam, dam ho do postele pusu a dobrou a on nic ani nemukne a spi
a to spi od 20h do rana do 7h30 nekdy i dokonce do 8h30

many
3. črc 2009

měli jen 3, tak ještě mi objednali 🙂 aspoň mám klid a nemusím dávat šuplíky na linku,.... 😀 příště ještě koupím asi i na dvířka a nebude nic vyhazovat, je to u nás pak jak po bombě 😀 😀 😀

dite1
3. črc 2009

jsem se rozhodla ze nic takovyho kupovat nebudu, musi se to proste naucit a nic nevyndava
MP se vzbudil tak se jde na nakup.... SUPER!!!!! mame tady totiz zrovna slevy cely mesic tak toho jdem vyuzit a mrknout ............

dite1
3. črc 2009

zatim papapapapa

many
3. črc 2009

teda to ti spí krásně 😉 mně jen půl hoďku ráno a půl hoďku odpoledne a pak od 19.00 do 5.00 😀 😀 😀 nebo 5.20 😀 😀 😀 ale neusne sám, musíme uspat, tak to máš teda super zlatíčko

many
3. črc 2009

no já to Ladíka učím pořád, ale on ne, on tam prostě furt poleze 😀 😀 😀 tak jsem za ty pojistky šťastná 😀 😀 tak pa pa, já už mám manžílka taky doma, tak jdu za ním

e.k.t
autor
3. črc 2009

tak u nás opět po suché bouřce 😉

many
3. črc 2009

Evi u nás se to zatím honí a hřmí, ale bouřka zatím nikde, ale chtělo by to , je dusno fest 😠
Ladík spal nakonec hoďku a půl no náádhera, ale pochybuju, že půjde v 19.00 spát 🙂 no trošku jsem požehlila a asi půjdem na tu prochajdu

many
3. črc 2009

musím koupit kuřecí masenko 🙂 budeme nakládat špízy 🙂

many
3. črc 2009

tak zatím pa pa

anta
3. črc 2009

Míšo, Honzík má taky 77 cm, ale váží 11,320 kg, takže jsme o 2 kilča těžší 😀 😀 😀

many
3. črc 2009

kuky kuky 😉 😉 😉 😉 uspala jsem syna, tatina vyhnala na zábavu a je tichooooo 😀 😀 😀 kde jste kdo 😉

e.k.t
autor
3. črc 2009

konečně uspáno, tak se jdu rozloučit. Padám na hububububu 😉

Klidnou dobrou noc 🙂

many
4. črc 2009

dobré ránko 🙂 tak u nás noc klidná, ale budíček už ve 4, takže parááádička 😀 ještěže jsme šla spát kolem té 21.00

many
4. črc 2009

no už se mi chladí káva a asi brzo vyrazíme ven 😀

e.k.t
autor
4. črc 2009

Many tady se včera uslo až kolem půl desáté a já si dala ještě vanu tak jsem šla spát po 22.

Dnes jedeme na oslavu narozenin neteří 2 a 4 roky tak tu odpoledne už nebudu 😉

many
4. črc 2009

je tak pěknou oslavu 🙂 my budeme slavit zítra 🙂 tatin bude mít 28 😀