Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. pro 2008

Ani se ti nedivím, já mám doma medvídka hracího a když ho omylem spustím, tak šílíííííííííím 😀 😀 A co mám koupit Honýsovi, bude mu na vánoce půl roku a aby si s tím i táta vyhrál? 😀 😉

martinka79
2. pro 2008

no nějaké auto, míček a stavěcí plastové kostky. 🙂

e.k.t
autor
2. pro 2008

Tak jsem šupla Joli Martinovi do ložnice do postýlky a sebrala jsem plínku ať se pořádně vyvětrá 😀 😀 😀

martinka79
2. pro 2008

http://www.detskydum.cz/detail/sassy-autko-form... toto autíčko máme nevydává ani zvuk a když zmáčkeš zebru tak auto jede a my ho Mišákovi vždy posílali ted si s ním hraje sám a je plastovo- gumové a je super. zebra je z plyše. cena taky.

anta
2. pro 2008

Jééééééééééé, Marti, to je super bourák a ta zebra je sympatická 😀 😀 😉 Díky za tipy, moc se v těch hračulích nevyznám 🙂
Evi, Joli se pokáknula, ju? 😀

martinka79
2. pro 2008

No je fajnové, tak uvidíš. mě je tatoz načka moc sympatická 🙂

martinka79
2. pro 2008

evi větrá si prdelku nebo bude zase nálož v postýlce. 😀

anta
2. pro 2008

Aby nenaložila manželovi na triko 😀 😀

martinka79
2. pro 2008

ten by koukal chudák, není po noční?

pavlina05
2. pro 2008

Ahoj holky!!
Všechny Vás zdravím a miminka také!
JAk se tady máte?
MY s Ájou ok. super mateřská!! Ikdyž usínání a noční spánek teda nic moc...MAny ví 😉
Holky, máme rýmu! Teda né moc, ale chrochtáme. Co na to pomáhá? Já stříkám Ájovi do nosíku Vincentku.

martinka79
2. pro 2008

Já kapala neustále Libenar a pomohlo to. je to fyziologický rozotk asi 100kč v lékárně

e.k.t
autor
2. pro 2008

Joli dostane mimo jiné i dřevěné puzzle zvířátek vydávající jejich hlasy

martinka79
2. pro 2008

jé to bude mít pěkné. 🙂

e.k.t
autor
2. pro 2008

Jani to sice ne ale po noci a ránu v počůrané plínce, ji pak nechávám v postýlce vyvětrat, a taky když je jen tak tak už objevila palečky u nohou 😉

pavlina05
2. pro 2008

marti díky. No kouknu se kdyžtak. Potřebuji to vyléčit. Př. týden máme poslední očkování a pak konečně plaváníčko!!! 😀

martinka79
2. pro 2008

No APvli mě to vážnq pomohlo můžeš to kapat dlouho a hlavně máš za 100Kč hodně ampulí. lepší než kapky. 🙂

e.k.t
autor
2. pro 2008

No jen větrala ve svéé postýlce a nekákla si tam, jen se ještě trochu připočůrala, ale byla na plínce a podložce takže škody 0,- 😀 😀

anta
2. pro 2008

Evi, to je chytré, já také občas nechávám malýho větrat, aby se mu nezapařil pimpilín 😀 😀 Ve čtvrtek s ním jdu na hexu, že bych se těšila, to říci nemůžu, jsem z toho vystrašená víc než malej 🙂

martinka79
2. pro 2008

Evi tak to je Jolanka vyvětraná a hurá do plínky. Náš Mišák to také miluje, ale on na plínce a podložce nevydrží, taže se větráme při lezení a potom šup raději do plínky.

e.k.t
autor
2. pro 2008

Není po noční, ale večer jsem byla docela mrtvá, tak tu hodinu chodil za Joli on, pak jsem jí dala znovu UM prve nechtěla no pak si vzala a za chvíli bylo chrní, prostě byla dost vyspalá na to že si chtěla hrát a povídat, já si přetahuju peřinu přes hlavu aby věděla že se v noci spí 😅 ale MM ji šel obšťastnit 😀 😀

martinka79
2. pro 2008

jé to znám. My máme ve čtvrtek zase milion akcí. Já kroužek, potom Niklka nějakou výstavu a potom asi hodinku pauzy a pak od 17hod Nikol vystoupení. V pátek vítání občánků. 🙂

martinka79
2. pro 2008

Jani jdeš na 3hexu?

e.k.t
autor
2. pro 2008

Pavli vincentka super, ale pokud ji už má hodně a ne jen vodu tak mi pomáhalo vincentku nebo libenar prokápnout za chvíli odsávačka na vysavač a pak na tyčinku kapka nasivinu pro kojence a vytřít nosík a za chvíli byl klid a pokoj

e.k.t
autor
2. pro 2008

Marti na čtvrtek se vůbec netěším, bude konečně pohřeb toho kolegy, a zařizuju čestnou stráž, jestli bude dost ochotných kolegů, ono to je psychicky šíleně náročné tak uvidím

e.k.t
autor
2. pro 2008

Tak plínka nandaná a než jsem uchystala kaši tak usnula 😅

martinka79
2. pro 2008

Jéé vi tak to na Vás budeme myslet. snad to brzy přebolí rodinu i blízké. Jolanka je hodná.

anta
2. pro 2008

Přesně tak, Marti, je to ale druhá hexavakcína, třetí nás čeká po vánocích. Jsem zvědavá, jak to ponese po tom očkování, prý ten průběh bývá horší 😨

anta
2. pro 2008

Evi, držím vám palečky, abyste to zvládli. Pohřeb je děsná záležitost, taky jsem si ho prožila, málem jsem se tam složila ☹

martinka79
2. pro 2008

No u nás vždy pohoda,a le to je individuální. jdu vytírat a popíjet kávu.

dite1
2. pro 2008

jejda holky vy jste toho napovidali!!
ja uspesne uvarila vybornou kureci polevku a uz ted se tesim na obed 😀