Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. črc 2009

krásný večer. Pavli tak jak bylo v salonu? a vlastně jaký byl víkend na vysočině? neviděla jsi se s Gabinou????
Mišák si to ani nesundává tu zavázanou ručku....

martinka79
7. črc 2009

děti spí ve stanu jsem zvědavá, kdy dorazí lijavec a děti přiběhnou.... 😉

paolin
7. črc 2009

tak u nás už leje. černo fujtajblový.
Marti, na Gabku nějak nebyl čas. jen jsem si vzpomněla. třeba příště 🙂
v salonu fajn. šatky prodané, ve čtvrtek musím znovu.
u nás už to spí, tak jdu baštit a pak hajááát!

martinka79
7. črc 2009

tak to je fajn a kdyby budeš na vysočině potom ráda bych tě a tvé raubíře viděla..... a Gabču samo také.
příští týden chi jet za jančou ona to ještě neví 😀 😀 😀

martinka79
7. črc 2009

tak jsme skokla rozlučku s MJ. ☹ bylo to moc pěkně dělané.

martinka79
8. črc 2009

Ahojky maminky, máme tu změnu počasí ochladilo se a je to znát. 😉

anta
8. črc 2009

Dobré ranko, holčiny. 😉 Tak Honýš spí, dneska vstal nějaký unavený, krásně jsem to včera vymyslela, koupila jsem mu meduňkový čaj a pijeme ho vlastně spolu, je to opravdu uklidňující bylinka 🙂 MM vstal prdelí napřed, nějak po ránu držkoval, tak se mi ulevilo, že odešel do práce 😀 😀 😀
Docela mě prdí tím, že teď byl tři dny doma, vzal si Honzíka do péče a to takovým způsobem, že na mě čekali před obchodem a když jsem přišla ke kočárku, tak na mě Honzík čučel jak na cizí, ani ke mně nechtěl do ruky, což mě teda docela dostalo ☹ Tak jsem MM řekla, ať to tak nepřehání, že to dítě pak vůbec ke mně nechce jít, oni si zalezou do jiného pokoje, kluka celé dny prakticky nevidím a to byste koukaly, jak si ode mě rychle odvykne, úplně mám dojem, jako bych jela někam na dovolenou a vrátila se po 14 dnech, je to děsný ☹ . Tak jsem to vymyslela tak, že když zalezou do jiného pokoje, tak za nimi budu chodit jako to dělá MM, já jsem s klukem 5 minut a už máme manžu za prdelí, což mi tedy není dvakrát příjemný, připadá mi to, jako kdyby si myslel, že se o dítě postarat neumím ☹

martinka79
8. črc 2009

Jani tak využij příležitosti a udělej si chvilku pro sebe... 😉 To víš TM to bere jako, že ti dává prostor. tak to TM řekni. Jinak meduňku jsi nedala TM a proto vstal prdelí napřed. 😀 taky mám ráda meduňku.

martinka79
8. črc 2009

Jani to bude dobrý Honzík to jen na tebe hraje, že k tobě nechce. Můj závislák ten by se ošálit asi nedal. 😀 co budeš dělat příští týden???

anta
8. črc 2009

Nabízela jsem mu ji, ale nechtěl a dobře mu tak 😀 😀 😀
Marti, samozřejmě to chápu, že chce, abych si odpočinula, ale když bych chtěla Honýše k sobě, tak mi ho tzv. nedá, tak to ale taky přece nejde 😝 🙂

martinka79
8. črc 2009

jani manželský boj a dítě.... jen zlehčuiji situaci.. Tak to je zvláštní. asi by chtělo TM něco vymyslet za aktivity. 😀

anta
8. črc 2009

Asi ho přihlásím na tenis, taky se mi zdá, že neví, co by roupama, jako mě to nevadí, když si spolu hrají, je to pěkné, ale on ho i krmí, přebaluje a všechno a ten kluk mě celej den pomalu nevidí 🙂
Marti, příští týden nedělám nic, jen kluk je nepříjemnej, bo mu lezou ty zuby, takže to není velký společník 😀 😀

martinka79
8. črc 2009

tak uvidíme jak se bude Honzík cítit a ty taky ráda bych přijela.... samo to záleží na tobě a potom jak bude na tom všem mišák s típ palečkem.

tenis je dobrý nápad.

anta
8. črc 2009

No musím s tím svým manžou něco udělat, nějak ti mě rozčiluje s tou svou aktivitou 😀 😀
Jasná páka, myslím, že se domluvíme v pohodě 😉 On se Honzík taky nepos... 😀 😀 😀

paolin
8. črc 2009

ahoj holky! jen na skok. Adam je šílenej! pořád leze na židle, stoly...vůbec nemůžu nic dělat 😒 šlapeme s Vítkem PET lahve a pak šupky dupky ven. nebo z Ády udělám 4 malý 😀
Jani, máš to ale boj doma!
Marti, co stavba...?

martinka79
8. črc 2009

jj dobrý jde to jen obkladač marodí 😢 😢
Pavli prdelín už tak moc neleze dostal párkrát vylágoš a je to relativně v klidu. 😉
jani tak se dohodneme.....když tak děti zavřeme s Nikolkoua my si pokecáme.....

e.k.t
autor
8. črc 2009

ahojky, včerwejšek jsem si užila, ale už od rána byl smutek. O víkendu nám umřel kolega a kamarád na selhání srdce v posiolovně. zdravý sportovec 40 let a doma žena s 3 týdenním mimčem ☹ 😔 😢

martinka79
8. črc 2009

tak to je smutné Evi.

anta
8. črc 2009

Evi, no to je teda děs, achjo ☹
Jinak Honzík spal necelou hodinu, to je ale otrava, raději mám špunty v uších, kdyby náhodou začal řádit 😀 😀

e.k.t
autor
8. črc 2009

no je to docela krize, zvlášť u sportovce zdravého štíhlého a nepijáka ☹

e.k.t
autor
8. črc 2009

no a mimino a mamina v 6ti nedělí achich ach 😔

e.k.t
autor
8. črc 2009

no a pak mi to připomenula šéfová na agentuře, i její kamarád to byl a pak ještě na nehtech, tam to byl nadřízený jejího manžela. no tak jsme si posmutnili a chtělo by to veselejší noteečku 😉

martinka79
8. črc 2009

to je, ale bohužel život... nějak mám pocit, že nás opouštějí spíše ti zdraví a silní lidé než ti co svým životem nakládají obráceně... ti mají štěstěnu na své straně.

hodně sil a energie mamině posílám.... ať najde oporu v rodině a přítelích.

martinka79
8. črc 2009

přátelích ☹

e.k.t
autor
8. črc 2009

jeho ženu ani neznáme, takže jen na dálku 😉

a pak se zase potvrdilo sportem k trvalé invaliditě, teda tady ještě hůř 😝

martinka79
8. črc 2009

no jak jsem psala život je pěkná sviňa ☹ Smrt.

martinka79
8. črc 2009

pásdím se učesat jedu na převaz...

e.k.t
autor
8. črc 2009

Marti tak ať to má lepší 😉

paolin
8. črc 2009

Evi, to je mazec..ta mamina musí být úplně hotová ☹
Marti, dobře pořiďte!
my uvařili oběd, Adam spí.

e.k.t
autor
8. črc 2009

já dodělávám rizoto a okurkový salátek 😉