Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. črc 2009

chudák Marťa. tak snad bude brzo vše v pořádku a bude tu s námi, moc moc moc myslíme 😉

e.k.t
autor
24. črc 2009

Jani nedej vás 😀 😀 😉

e.k.t
autor
24. črc 2009

Pavli to je den D, no bude líp neboj 😉

martinka79
24. črc 2009

holkýýýýýýýýýýý super už jsem mezi lidmi.... 😀 chodila jsme s kýblem k obecní pumpě a pumpovali si vodu na záchod. 😀 😀 😀 to je krize....... 😝

martinka79
24. črc 2009

nikolka je v poho na táboře... 😉

e.k.t
autor
24. črc 2009

ještě že už je to dobré, no jinak jsi to měla jak za krále klacka, koukám, je dobře že je Niki v poho 😉

martinka79
24. črc 2009

No bylo to zajímavé,a le přežila jsem to a myslím si, že věkem člověk vidí věci více v poho... já to brala se smíchem. bála jsem o potraviny v lendici a mrazáku ☹ zvládli jsme to.

anta
25. črc 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak Marti, to je dobře, že je vše, jak má býti. Nikolka je na táboře, ju? Tak ať si to holka řádně užije. 🙂
Evi, gratulace k udělaným zkouškám, jsi holka šikovná, já to pořád říkám 😉

paolin
25. črc 2009

ahojky!
Evi, taky se přidávám ke gratulacím! tyjo..holky jak vy to děláte, že to vše tak hezky zvládáte 😉
Vítek odfrčel s babi na zahradu. venku je krásně sluníčko, teploty příjemné. včeru tu bylo tak fajn, že se nám ani domů nechtělo 😉

paolin
25. črc 2009

holky, pořád vám nevím..máme risknout s klukama cestu k moři, nemáme...tedy hlavně s Adamem...

e.k.t
autor
25. črc 2009

Ahojky, díky všem, no já musím, zase přišla výzva k zaplacení storna, nějaký klient zrušil smlouvu a já musím vracet provize co jsem dostala před 2mi ety 😝 a to je furt nějaké placení, tak holt musím do roboty, ale taky chci, aby si Martin užil Joli dokud je malinká 😀

e.k.t
autor
25. črc 2009

Pavli a jak by jste jeli? jak snáší Ada cestování? 😉

paolin
25. črc 2009

Evi, to je tedy na..s prachama 😒
jinak chceme letět. kluci neradi cestují, protože neradi sedí na jednom místě delší dobu. zvášť Adam. je to dost nepříjmený, no..

e.k.t
autor
25. črc 2009

no tak letadlo by asik šlo, protože po startu se může pohybovat, a pak zase při přistání musísedět 😉

martinka79
25. črc 2009

Pavli já bych letěla.... vůbec se toho neboj. 🙂
evičko gratuluji jsi šikovná. já malinko uklidila přijede taťka oplechovat komín. babča je raději doma s pesanem. e nějaký nemocný. no každý má své priority... mě je to fukanec.
MM by se chtěl v říjnu stěhovat. včera mi to oznámil jako hotovson tak uvidíme jak to stihneme.

e.k.t
autor
25. črc 2009

no to je super, už to není sen, už je to cíl 😉

martinka79
25. črc 2009

no snad to do vánoc bude doufám, že vám nebude vadit podzimní návštěva když léto takto minulo. 😀

anta
25. črc 2009

Jé Marti, tak to stěhování máte za rohem, super! 🙂

martinka79
25. črc 2009

no za více rohy, ale bude sice kompletní to bde tak do roka,a le to nevadí.

martinka79
25. črc 2009

nějak mě pobolívá pravá strana břicha už to trvá dlouho jestli já nebudu muset k dr. 😠

e.k.t
autor
25. črc 2009

nestraš se slepákem 😝

martinka79
25. črc 2009

no co by to bylo už 14dní mě to pobolívá a josu dny kdy se nehnu,a le taky si říkám, že to není slepák 😝

e.k.t
autor
25. črc 2009

no možná lépe si zajít, než aby se z toho vyklubalo něco velikého 😔

martinka79
25. črc 2009

taky si říkám je to dost nepříjemné

e.k.t
autor
25. črc 2009

no vidíš před hodinou tu zkončil přes hodinový hysterák 😝 pak začaly chodit duši z břuši a pak padla vysílením a spí 😀

martinka79
25. črc 2009

evi to je vesleé u nás se vztekloun vzteklí jen pár minut. ale teď sn d spí.

anta
25. črc 2009

Jé, Marti, nestraš a raději si hupsni k dr., aby se vyloučilo něco nepříjemného. Honýš je dnes moc hodný, musím ho pochválit, šoupnu do albíčka jeho fotku, kterak se mi ho podařilo pěkně zavřít do klece, to se nasmějete 😀 😀

anta
25. črc 2009

Tak kuk 🙂

martinka79
25. črc 2009

Jani super.... ty jsi matka semetrika,a le kdyby honzík chtěl tak se koulí jako váleček. 😀

anta
25. črc 2009

Já jsem krkavčí matka, jasná věc,už mě štval, tak šel do klece 😀 😀 Ale je tam vidět ten spokojený výraz 😀 😀 😀 😉