Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. črc 2009

Tak jsem tam dala ještě jednu takovou pohodovou 😉 🙂

martinka79
25. črc 2009

právě věděl, že tě v tom převálcuje.

anta
25. črc 2009

Já bych mu dala céres! 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. črc 2009

Jani v koši na prádlo je to vždycky super a v koši na hračky je to bůmbááááá a nemenší radost je z přepravky... 😀 😀 😀

martinka79
25. črc 2009

a on by tě převálcoval..... raz dva dopředu a dozadu.... 😀

anta
25. črc 2009

Evi, myslíš v koši na prádlo jako mám na fotce v albu? Nemohli jsme ho z něj vůbec dostat, chtěl se vozit valibuk jeden, tak kuk do alba 😀 😀
Marti, mně to povídej s tím válcováním, já tedy nevím, jak vaše dětičky, ale Honzík se po mně občas ožene rukou, když se mu něco nelíbí, máte to doma taky?

martinka79
25. črc 2009

Jani si piš a dkyž řeknu ne nedostaneš nemůžeš..... tak to je mela... zuřivosti a házení věcí. 😉

anta
25. črc 2009

Takže nemám doma jen já takovýho vzteklouna? Většinou se to stává, když je třeba unavený anebo když ho najednou čapnu a jdu přebalit, tak se vztekne a začne házet těma svýma špalkama po mém obličeji, tak jsem mu řekla, "Ještě jednou ty smrade a dám ti na zadek" 😀 😀 A co mě dokáže naprdnout, že se mi začne smát do obličeje 😉

e.k.t
autor
25. črc 2009

Jani jj naši mají právě takový na prádlo a Joli na hračky 😀 😀 😀

A vztekat se samo umí taky, jsou všichni stejný zlatíčka 😅

martinka79
25. črc 2009

Jani tak já občaa žu ani neřeknu nebo dostaneš... ale šup a má ji. 😠

paolin
25. črc 2009

kuk holky 🙂
Jani, fotky super 😀 Adam se tedy neohání, ale vzteká parádně. lehne na zem, kope nohama a ječí. jakmile se kouknu, začně nanovo a tečou mu krokodýlí slzy 😀 je taková hérečka a ke všemu paličák. no býk, jak vyšitý 😀
kluci šli pro pizzu, jdu žehlit. mám volnóó. sice asi půl hoďky, ale super 😉
jinak jsem si včera koupila dres na kolo a rozhodla se zase jezdit. teď ještě, jestli nové kolo koupíme mně nebo Mirkovi. no a taky jsem pořídila dres Vítkovi. je to velikost 130, takže mu vydrží ještě tak 10 let 😀 a vypadá v něm úplně úžasně 😀
holky, co dovča? co plánujete?

e.k.t
autor
25. črc 2009

my nic, my da dovču nejezdíme, páč na ni nezbývá, já místo dovči začnu pracovat, tak to je taky fajn 😀

anta
25. črc 2009

Pavli, já v člověku ve znamení Býka spatřuji velkou osobnost, většinou to bývají fakt dobří lidé 😀 😀 😀
Co to je dovolená? Nám zatím stačí mateřská, to je dovča jak vyšitá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. črc 2009

tea já už jsem hotová, už aby bylo zítra poledne 😝

paolin
26. črc 2009

Adam už spí. v noci jsme měli opět noční párty. od 12-3 dělal Adam kravál a nakonec jsem si s ním šla hrát. vstával o 6t, protože ho vzbudil Vítek! šílený toto...Odpo jsme naštěstí vytuhli úplně všichni, tak aspoň něco jsem dohnala 😉 dnes se chtěli stavit naši - něco potřebovali. prý, že se staví o půl 6 a o 1/4 na 7 zase půjdou. jsem jim teda řekla, ať s tím jdou do háje. tak nakonec přijeli už o půl paté, že chtějí kluky vidět. chi chi, najednou to jde 😉

e.k.t
autor
26. črc 2009

pavli Joli taky ještě nespí a já se musím učit a to se opravdu nedá 😝

anta
27. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, tak Honzík jest udolán, fuj, je nějakej pekelnej, asi zase zuby, uáááááááááá, dostal od tatínka pěknýho sprďana, panč se po něm ohnal rukou a uhodil ho do nosu 😅 To jsem si oddychla, že to nedělá jen mně 😀 😀 😀

paolin
27. črc 2009

ahoj holky! Adam rýmuje a kašle, až hrůza! půjdeme na chvíli na poštu. je tam sluníčko, tak snad mu to neublíží.
aktuálně jsem hodně udolaná MD. mám 100 chutí někam daleko utéct, zalést 100m pod zem...uááááá mě to ale ubíjí! chce to nějakou změnu 😒 třeba třetí 😀 😀 😅

anta
27. črc 2009

Tak to by jsi si pomohla holka 😀 😀 😀 Adámek už zase něco čapnul, jo? Jééééééééé, teda ty si taky užíváš ☹

martinka79
27. črc 2009

krásné dopoledne holčiny mám doma MM malujeme jako vztelkýa řádníme na domě oa 100péro. jinak hlídačka nic moc... to je nucení a přemlouvání s mobilem u ucha i na očích a SMS kuje neustále... no nějak je ta mládež fujky. 😠
tatínek dnes písal Nikolce pohled.... nechcete jí nějaká také napsat.. 😀 😀 jinak čtu, že Adámek zase rýmuje no snad to bude jen změnou počasí... či zubama. Pavča má klasický přechod na MD to znám moje milá moc dobře. drž se. 3ti mimi nepomůže... 😀 😀
Janča si užívá zubáků... jo říkala jsi, že býci jsou osbnost jéééééééééééé já jsem býk. 😀 😀
evička se chyastá do rachotu... ty jo a já bych taky jela na dovolenou atky utekla světu a všem,a le jen na chvilku potom bych plakala. 😢

e.k.t
autor
27. črc 2009

tramtadadááááá

tak zkoušky hotovy, už jen trocha byrokracie 😀 😀

anta
27. črc 2009

Tak jsme doma z prochajdy, fuj, je tam zase horko, to mě fakt nebaví.
Marti, mezi kámošema mám vesměs kozorohy či býky, jsou to skvělí lidé, samozřejmě, že vím, že jsi býk, když si narozená ve stejný den jako manža můj 😀 😀 😀 😀

paolin
27. črc 2009

Evi, no to gratulace veliká!!
holky, to jste mě potěšili, s těma bejkama 😀 mamka je taky a někdy mě pěkně se...je tedy fakt, že já jsem ryba. no a to je dost problém 😉 každopádně je Adam tvrdohlavej, až hrůza 😀 ale je s ním sranda. vypadá, že bude v poho 😉
u nás taky hic ric pic. o víkendu plánujeme opět návštěvu Vysočiny.
jinak Áda rýma lepší. ale kašle, jak tuberák a má průjem. samá pozitiva a sociální jistoty 😀 dnes si jdu definitivně vybrat nové kolo a pak se holt musím odvážit vyrazit s Ádou na sedačce. trochu se tedy bojím 😉

martinka79
27. črc 2009

Jani já vím, jsem se chtěla vyšvihnout. 😀 já tu měla jednoho techni jinak se hrabu v papírech a cosi hledám, ale amrně... ovšem je to jen papír tak co víc... 😀 hlavu vzhůru se zase vytiskne. 😉
Evi gratuluji.... 🙂

anta
27. črc 2009

To znám, Marti, ani na záchodě bez papíru není vše vyřízeno 😀 😀 😀 Dnes byl Honýš trošku pekelnej, ach ty zubáky, no nechtěl skoro celý den nic jíst a teď se cpe jak o závod, je to možný? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. črc 2009

no u nás relativně pohoda, večeře bude oslavná, už mám naložená kuřecí prsíčka na gril 😀 k tomu salátek a chlebíček a martinova bezkionkurenční tatarka 😉

alenka83
27. črc 2009

ahoj holky, zase po delší době se ozývám a zdravím vás 😵 Jak semáte? Co nového?

Evi, postřehla jsem úspěšné zkoušky, gratulka, za chvíli budeš hákovat jak divá🙂

Jani, co příbuzenctvo? Jak se to vyvíjí?

Marti, co baráček, kdy se budete stěěhovat nebo už tam bydlíte? 😨

Pavlí, vy jste nemocní? jééé, tak ať je Adík co nejdřív fit a má zase náladu eňo ňůňo.

My jsme ale taky nemocní, od minulé středy 40tky teploty, srajda, myslela jsem, že je to k zubům, ale ejhle, po sobotní návštěvě nemocnice - infekčního, neboť teplotky neklesaly a srajda ani omylem po dietě se uklidnit, tak dneska volali z hygieny výsledky a Martík má nějakej bacil jako je salmonela. Výborný, prý z jídla, masa, ale to on nejí, tak nevím, kde co chytil. No, též si užíváme, nálada je plačtivá, komediantská☹

e.k.t
autor
27. črc 2009

Ahojky Ali, to je mrzuté, když bobíšek stůně no tak hlavně ať je brzo fit 😉

anta
28. črc 2009

Dobré ranko, holčiny. 😉
Ajaj, Ali, to je ale polízanice ☹ , tak snad ty se cítíš dobře s dárečkem v bříšku. Prý zase řádí žloutenka, tak to mám taky radost 😒 Co se týče příbuzenstva, tak to teď nijak neřešíme, tchán dal pokoj a doufám, že dá navždy 🙂
Jinak dnes jsem si sakra přispala, vstávala jsem AŽ v 5 hodin 😀 😀 , normálně se budím ve 4,13 hodin, dnes je to výjimečné 😅

martinka79
28. črc 2009

Ahojky holky. Alenko to je nemilééé tak hodně sil do uzdravování.
Jinak nebydlíme... zatím stále děláme vnitřky. 😀
Evi jaký byl večer???

Jani zubáky to je fujky anic nejíst to znát už jsem kolikrát naštvaná co mu mám dát..