Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. srp 2009

říkám si vzpytuješ svědomí chlapečeku pozdě..... ne popravdě je to blbé,a le na velkou postel Michálek nemá a je jiný než Nikolka.

anta
10. srp 2009

To Honzík dělá taky, ale to na něj dělám tytyty, panč vím, že hned začne ječet jak protrženej 😀 😀 😀

martinka79
10. srp 2009

no jsou to trdlíci. dnes budu vkládat fotečky nejen prdelínk,a le i domečku už to vypadá krásně jen uklidit musím jetli nepočká na focení až to zítra uklidím a ve středu vás překvapím. 😕

martinka79
10. srp 2009

já mám dnes doma M dělá poslední plovoučku. je šikovný moc ho chválím,a le mě to stojí tedy nervy a úsilí ☹ né to chválení,ale to jak pracuje a my jsme sami.

e.k.t
autor
10. srp 2009

dobré ráno, u nás byl budíček ve 3:20 😝

martinka79
10. srp 2009

jé u nás nás lov komárů o hodinů dřív 😉

e.k.t
autor
10. srp 2009

no zase tam něco kecá asi jdu pro ni, to toho moc nedotáhla 🤐

martinka79
10. srp 2009

tak ji pohlaď treperendu.ů my pádíme stavbovat na chvilku. páček holčiny... 😉

e.k.t
autor
10. srp 2009

jj to jo, ona neřvala jn měla hlad a dala 2x 150 mlíka a myslla že už je poledno, opice, pak nás přesvědčoala že kočka teda čičí dělá haf teda hap 😀

anta
10. srp 2009

Joli je taky slušně ukeckaná viď? 😀 😀 Honýš na mě pořád dělá gaga, nosí si nočníček po bytě, to by mu šlo, ale vykakat se do něj, to neeeeeeeeeeeee 😀 😀

paolin
10. srp 2009

ahoj holky! u nás taky veselo. Vítek blil co dvě hodiny až do tří do rána. od té doby naštěstí nee. nakonec pomohl Kulíšek. to je rozpustný nápoj při dehydrataci a tak. uf! už i běhá. jinak spánek cca hoďku. když se vyblil, přišel Áda a dvě hodiny mě tahal za vlasy. jak usnul, Vítek zvracel. no a o 5ti byli chlapečci vzhůru 😝
Marti, fotky joo? no tak to se těšííím 🙂

e.k.t
autor
10. srp 2009

Pavli obdivuji tě jak to zvládáš, no v noci mi bylo fujky 😝

paolin
10. srp 2009

Evi, teda! jakpak to ☹
no zvládám..Mirek je naštěstí doma. vždy "vyvenčí" Ádu a pak jde do práce. tak to mám o to jednodušší. už na kotník docela stoupnu, ale vůbec si nedovedu představit, že mám příští týden natvrdo chodit.

e.k.t
autor
10. srp 2009

no nevím, únava a možná i hladeček, když budil náš prdeček 😀 😝 😀

anta
10. srp 2009

Ahoj Pavli, takže Vítek je nemocný, ju? Taky to může být z toho počasí, panč to nedělá dobře ani dospělýmu natož malému dítěti 😉

anta
10. srp 2009

Honzík je teď v komoře, drží v ruce koště a pořád tam něco hudlááááá, pomooooooooc 😀 😀 😀

martinka79
10. srp 2009

Jani tak ho z komory vytáhni nech ho uklízet. já Míšu nechávám stále na stvabě doma ten je jak uklizečka v akci. 😀
Pavli fujky zvraceníčko.... snad je lépe.
Evi a u vás už pohodově.

anta
10. srp 2009

Honzík byl vytažen z komory, nacpán obídkem, teď jsme hodili bobana a vládne všeobecná spokojenost 🙂

martinka79
10. srp 2009

tak to je krásné u vás u nás Mišák leží a snad i usne

e.k.t
autor
10. srp 2009

u nás se pereme s Joli o pc 😀 😀 😀 o mobila taky a o ovladače tv a tak prstě pohoda 😅

paolin
10. srp 2009

Jani, bacha na něj! jestli ti nechtěl třeba odletět 😀
kluci spí. já se najím a půjdu taky dohánět zameškaný spánek. táta zmizel relaxovat do práce 😀

martinka79
10. srp 2009

no já hledám nějaké ty kachláče za dobrou cenu..... 😀 jelikož pec bude tak za pár let, ale to nevadí. ušetřím si na ni. 😉

e.k.t
autor
10. srp 2009

já v pořadí prostřední, první třetí 😉

martinka79
10. srp 2009

taky u mě vedou červené a potom ty první a nakonec třetí.. 😉 díky EVI

martinka79
10. srp 2009

vložím vám nějaké fotečky ze stavby a snad i michálka jinak po úklidu dodám lepší. 😀

martinka79
10. srp 2009

tak jsme tam ěnco na ušpala a zbytek s malbama dodám do konce týdne se těšte.... 😀 😝

e.k.t
autor
10. srp 2009

😉 marti není za co, on ten protinázor někdy hodně osvěží, jako já tyšaty na ples, taky sem si nwechala pora 😀

martinka79
10. srp 2009

jj to máš pravdu

e.k.t
autor
10. srp 2009

a od toho t jsme ne? 😀