Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. srp 2009

🙂 i od toho a dalších super věcí. 😉

paolin
10. srp 2009

Marti, foto super! paráda!
kamna se mi líbí druhá a třetí.

martinka79
10. srp 2009

tak díky za tip a pochvalu MM to vyřídím vše je jeho práce. 🙂

e.k.t
autor
10. srp 2009

Marti zase se odsouváš do pozadí? a proč? bez tebe a tvé péče o něj by to nešlo, tak se koukej pochválit taky

paolin
10. srp 2009

jasně, souhlasím s Evikem 😉 kde by ti chlapy byli, kdyby jim ženský nehlídaly děti a nedělaly zázemí 😉

martinka79
11. srp 2009

no máte pravdu holky, ale tu krásu vytvářel ON. já si tedy vůbec neymslím, že bych nic nedělala. 😉
Krásné ráno všem tak nám sprchlo my si zašli pro poslední 3rohlíky a půjdeme snídat. MM je v práci.

anta
11. srp 2009

Dobré ranko, holčiny. 🙂
Marti, jukala jsem na kamínka, nejhezčí jsou fakt ty prostřední, nejsou tak vyumělkovaná a vypadají stylově 🙂
Evička má pravdu, však bez tebe by ty práce stály doteď, máte na tom s manžou naprosto stejný díl, ty jsi holka houževnatá a hodně se podílíš na celé práci i když zrovna neskládáš cihlu k cihle 😉 Takže chvála vám oběma 🙂 Fotečky jsou super, to bude nádhera to bydleníčko, moc vám to přeji.
Jinak dneska jsem to dostala, tak mám radost až na kost 😀 O víkendu čekáme návštěvu tchýně z Brna, až na to, že se dostavují na návštěvu jen jednou za rok, jsou fakt pohodoví lidi, je z nich ta pohodička cítit na dálku 🙂

paolin
11. srp 2009

dobré ránko!
Adam chrní, Vítek snídá, táta odjel do Olomouce. dopo půjde babi s klukama ven a zítra má dorazit na půl dne moje mamka. tak super 🙂 Vítek už vypadá v poho, začal standardně zlobit a má hlad 😀

anta
11. srp 2009

Ahoj Pavli, tak to je dobře, že se mu ulevilo 😉
Včera jsme tady měli paní na odhad ceny našeho bytu, tak si to tady fotila a měřila laserem, tak si vyfotila i Honzíka a též nám ho změřila, já jí o to z legrace požádala a ona ho změřila, v současné době tedy má 78 cm 😀 😀 😀

martinka79
11. srp 2009

Jani tedy ty jsi nechala změřit honzíka ještě, že né odhadnout jelikož to by se paní nedopočítala. 😀
Pvli tak maminy pomohou to je prima. zlobivé dítě dzravé détě.... Vítek je šikula. Občas to mají i dětičky těžké s námi, pajdavá mamina není nic pro něj, ale to ho neomlouvá, aby mamince škodil. pohlaď ho za mě a bude hed líp. 😉 Míša sedí na nočníkua sleduje bořka stavitele miluje bagry a autobusy. dokonce už říká abus 😀

martinka79
11. srp 2009

Jani a vy zamýšlíte prodat byt???

anta
11. srp 2009

Nene, Marti, kdepak, jen si tzv. přefinancováváme hypotéku z Komerční banky na stavební spoření a k tomu je třeba odhad ceny bytu 😉

martinka79
11. srp 2009

aha, sice i tak pro mě španělská mluva,a le to evadí já nějak financím nerozumím od doby co my všechny utíkají na dům. 😀

anta
11. srp 2009

To nevadí, jen tak na vysvětlenou, máme hypotéku u Komerční banky, ale vzhledem k tomu, že tam nemůžeme strčit jakoukoli splátku kdykoli se nám to šikne, tak jsme se rozhodli, že to dáme přes stavební spořitelnu, kdy můžeme přihazovat splátky, jak se nám to hodí 🙂 Taky jde dost o úroky, banky je mají dost vysoké 😉

martinka79
11. srp 2009

tak tomu rozumím, krásně jsi mi to vysvětlila. správný krok.

anta
11. srp 2009

Protože tomu rozumím, manžel mi to pořád vysvětluje, už nevím, jak mu to říci, že mi to stačí říci jen jednou 😀 😀 , nejsem totiž hloupá, mám přehled o spoustě věcí, třeba i poznám některá letadla, co letí na obloze 😀 😀 😀 Já jsem tzv. chytrá nenápadně, nevím, jak na lidi působím, to by mě docela zajímalo, co si myslí
😀 😀 😀

anta
11. srp 2009

A co nevím, na to se nikdy nezdráhám zeptat, ačkoli riskuji, že možná budu vypadat jako blbec, to je mi jedno, důležité je, že výsledek je vědění 😀 😀 😀

martinka79
11. srp 2009

Jani jasně já to mám taktéž i když poslední dobou nějak mozek odmítá přijímat nějaké věci a Mm kldině řeknu te´d ne až bude čas tak my to vysvětlíš. 😉

martinka79
11. srp 2009

až přijedu projdeme se Kaldnem a já udělám takovou malou anketu a budem se ptát lidí jak na ně působíš a potom iobejdeme tvé známe a to samé. udělám ti grafy data a celkové malý výzkum.... 😀

anta
11. srp 2009

Si dokážu představit, co by ti řekli, že jsem prdlá 😀 😀 😀

martinka79
11. srp 2009

nebo jsem prdlá jááááááááááááááá, alejdnou jsem s kamarádkou chdila po ZR a dělali jsme jako reportérky na památky ž´dáru jééééééééééééééééé to byla prdel... ajk lidi odpovídali ona měla malou kameru já půjčený mikrofon a s diktafonem a jak to šlo. tenkrát jsme se snad 14dní bavily tím jak sjemto dávali dohromady . ješčtě to dma někde mám na kazetě..... 😉 Kámoška,sle pláchla do USA

martinka79
11. srp 2009

tady ve vidlíkově se tak rozvíjet nemohu a ve škole na toto má svého dementního synátora ředitelka..... ten dělá šou raz dva tři... se vždy osypávám a jde mi mráz po zádech.... ale kdyby toto svěřila mě taková kultura podle mMartinky to by se divila jak by škola zkvétala. jednou jsem moderovala školní akademii a se svými deváťáky a mělo to úspěch. 😉

anta
11. srp 2009

Co já se navyváděla taky za pitomosti 😀 😀 Normálně jsem si musela dát panáka, jsem od rána jak pitomá, jestli se mění tlak nebo co, ale meruňkovice je mňam mňam 😀 😀 😀

anta
11. srp 2009

To se nám stala v noci taková sranda, Honzík si přes den hrál s mým budíkem a to tak, že přesně v 00,00 hodin začal zvonit, no já byla teda naprdnutá 😝 😀 😀 😀

martinka79
11. srp 2009

jani tedy honzík chtěla aby jste s tatinem vstávali. no tlak je divnýa počasí hnusné. ☹

paolin
11. srp 2009

Jani, být prdlá je výhoda. lépe se přežije v dnešním debilním světě 😉
Marti, úplně si tě dovedu představit na nějakém ředitelském postu. to by vše kolem lítalo a jelo, jak dobře namazaný stroj 🙂
vykopala jsem chlapečky ven. než je dám dokupy, to je děs 😀 jinak mám taky parádního motáka a klepu se, jak ratlík. zkusím se najíst, třeba to trochu zabere 🙂

martinka79
11. srp 2009

pavli jídlo to je základ my s Mišákem jíme spolu rádi... 😉 já vařím zapečenou brokolici a za chvilku ažto bude v troubě pošupeme ven na kouže.... to bode holínková cesta. 😉
já a šéf... tak to by lítalo. 😉

anta
11. srp 2009

Holky, jsem úplně nadšená z toho, jak je Honýš hudebně nadaný, stačí mu pustit muziku z mobilu a on hned dělá tanyny 😀 😀 😀

anta
11. srp 2009

Pavli, s tím motákem to máme dost podobný, nemusíme si domů ani pořizovat domácí meteorologickou stanici, stačí, co nahlásím ráno, jak se cítím a tím je dané počasí na celý den 😉

paolin
11. srp 2009

Jani, asi tak. takový domací barometr 😀
Honzík tancuje? to je supééér! 😀
Adam se naučil při hudbě "zpívat". děla jazykem ble ble ble a je to taky prča 😀
tyjo...škoda, že nemůžeme ty naše drobečky mít pohromadě. to by byl cirkus 😀