Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. srp 2009

Moni mi to šlo normálně odesílat, ale občas jsem se musela znovu přihlašovat.

martinka79
12. srp 2009

jé a jakou pak Mončo chtete kuhcyň. jsem se pěkně našvala... měl přijet ten technik an vysavač a prý zavoláem nebojte a on volala až stál před domem a já mobil doma na nabíječce a sama venku s Míšou,a le jen kousek od domu. tak nasedl do auta byl fuč já přišla do 10min domů volám mu a on že jako už je rpyč a tak že zavolá večer. debil jeden asi mám jako celý den oxidovat doma...a volat až je na místě je vážně super....

e.k.t
autor
12. srp 2009

no to je fakt radost, oni si myslí že mamina na mateřský má sedět doma na prdce tepilofééé

martinka79
12. srp 2009

ovšem kybych ten mobil nedala na nabíčku tak stejěn jsem v pr.... nevku nemám prodlužku

anta
12. srp 2009

Teda Marti, to je blbec, panebože, to se ti nedivím, že tě to naprdlo, achjo ☹
Honza vstal prdelí napřed, trochu mi pokazil náladu a tak přemýšlím, jak jí dát zase zpět na dobrou 😉

martinka79
12. srp 2009

asi nějakou prima prochajdou... vebmku je docela primově já uložila prdelínka a vidím to na malý úklid a musím také udělat chodbu... ☹

monkia.pv
12. srp 2009

Evi ja se taky prishlasovala asi 10x,pak jsem napsala a dala odeslat odpoved a nic a po 11uz jsem byla nas.... a vypla to!zkusim to jeste vecer!ted musim jit varit!
Marti zatim nevim jakou kuchyn chci-zatim jen koukam a premysli!
Jani dej si neco dobreho a nalada bude zase prima! 😉

martinka79
12. srp 2009

Mončo tak uvař něco super. 🙂

monkia.pv
12. srp 2009

Marto delam zeli a sekanou-mam na to chut uz 3 dny! 🙂 Copak mate vy na obed at mam inspiraci na zitra!

martinka79
12. srp 2009

no my zapečenou brokolici a kuřecí polévku a zítra bude gulášek s knedlíkem.

martinka79
12. srp 2009

já mám chu´t na segenín a ten nikdo doma nejí ☹ nebo koprovku a nakonec bych si dala i ovesnou akši... asi si ji udělám. chodbu jsem doložila na zítra vytřela jsem jen doma. večer budu žehlit a jinak čtu noviny.

martinka79
12. srp 2009

Pavli jsem si přečetla, že na náměstí republiky u Vás se pobili dva dědušci o broskve... 😀 😀 jedne byl pomalý a dlouze vybíral druhý neměl trpělivost a bum bác... vzal ho holí po hlavě.až ji zlomil. 😝

e.k.t
autor
12. srp 2009

Moni, to mi dělal sony erik, ale nokia pak už byla v pohodě

e.k.t
autor
12. srp 2009

jinak já jím první jídlo dnešního dne a už mi zase bylo blééé z hladu a ta naše darebuša mi najíst nenechá 😝

mám kolínka se žampionovou omáčkou a masikem

martinka79
12. srp 2009

evi jaktože se nenajíš, já tedy si s Míšou mohu dát hamku kdykoliv. 😉

monkia.pv
12. srp 2009

Evi ja mam nokii,tak to nechapu!MM zitra odjizdi,tak jsem si myslela ze budu s vami komunikovat pres mobil a ono asi prd!no zkusim to jeste a uvidim!

martinka79
12. srp 2009

aha tak to je blbé já ti neporadím, protože jsem mobil nikdy nepoužila. 😉

e.k.t
autor
12. srp 2009

Marti protože Joli má největší pruzení nebo puzení když se chci najíst, ráno taky sotva jsem dodělala kafe už byl řev, no jinak se po mě plazí dyž chci jíst, sahá mi do talíře, palá mi t do vlasů, to není na mne 😝

anta
12. srp 2009

Tak holčinky, jsem z venku doma, dneska mi to asi nějak sluší či co, otáčeli se za mnou i tramvaje 😀 😀 😀 No jinak jsem přišla na fígl od Honzíka, když jde ven s MM, tak mu usne do půl hodiny, když jdu s ním ven já, tak se můžu uchodit k smrti a on neusne, to nechápu, jak je toto možné. 😝 No jinak dnes k papů bude též štěkaná éééé sekaná s bramborami, ham ham 🙂
Evi, to s tím jídlem znám o obědě, Honzík má zrovna, když jíme, chuť chodit po bytě, to mám vždy sto chutí ho přilepit na zeď izolepou, ať je taky chvíli na jednom místě 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. srp 2009

teď mám chuť Joli natlouct, od rána ještě oko nezavřela, v noci zase řvala a už mi je tak na břink jí 😝 to kníkání a fníkání to je blééééé a martin dojede zase až kolem 8 to jsem na sebe zvědavá 😝

anta
12. srp 2009

Tý jo, Evi, to je mi teda líto, achjo, to je trápení s těma harantama ☹

anta
12. srp 2009

Evi, pošli mi Joli doporučeně poštou, já ti jí srovnám 🙂

e.k.t
autor
12. srp 2009

No teď jsem ji 20 minut ignorovala a je zticha, tak si dávám kafčo, ale raději bych měla pít kakao nebo dostanu infarkt 😀 😀 😀

anta
12. srp 2009

😀 😀 Evi, neboj, nejsi v tom sama, neboť teď se třesu, s jakou mi Honýs vstane, on ty odpolední spánky už nemá tak dlouhé a pak se probudí a je protivnej jak 7 čertů, ale vzhledem k tomu, že o tom vím, tak už to beru s přehledem, jináč bych se asi už někde houpala ve větrech ééé ve větru 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. srp 2009

tak už je mi znám důod pruzení on se vylíhl zub pravá horní 4 a zároveň levá horní 2 takže je to jasné, do toho očkování, tak to jítaky nepřidalo 😅 😝 😀

anta
12. srp 2009

Aha, no já jsem se ve svém odhadu bohužel nemýlila, vstali jsme opět prdkou napřed, tak jsem se rozhodla pro radikální krok, šoupla jsem ho do postýlky a šla jsem od něj pryč, panč ten nesnese ani sebe natož někoho okolo sebe, a za chvíli byl klid. No jinak mám dojem, že mu lezou horní trojky, proto je to pan příjemný 😉

e.k.t
autor
12. srp 2009

no ty zuby to je fakt radost, no ale pořezat e holt musí 😉

martinka79
12. srp 2009

holky ahojky já hlásím pohodové odpoledne od 14hodin venku aa super dvě návštěvy na stvabě dveře super... a jinak tak vše pohodové. nám vykoukly dva špičáky a lezou další dva... Míša prudí jen vyjímečně,a le za to sere.
Ovšem posílám vám energii vydržte...
Jani u tebe se nasměju vidím Honzíka přilepeného na zdi a vy jak si pošmakujete při jídle..... a Jolanku jak maminu zkrášluje třeba rohlíčkem se sýrem a salámkem. Holčičny fakt pro mě super zvednutí i tak dobré nálady. 😀 ale nic ve zlém i muži mají své dny a mIchálek obzvláš´t třeba včera mi v tom kráěm s botama dvakrát vyběhl skoro vena jednou s nezaplacenou jednou botou a podruhé s jednou úplně bosou..... 😀 😀

e.k.t
autor
12. srp 2009

marti válím se smíchy, rohlík se sýrem jsem měla dnes opravdu ve vlasech 😝

Mišička utíkající z obchodu, fakt tu ležím 😀

martinka79
12. srp 2009

no a co teprve ho vidět on totiž chodí jako starosta.... 😀 a to víš dítě z vesnice si na nějaká auta a lidi.....nekouká 😅