Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. srp 2009

Já to, Evi, samozřejmě chápu, vím na vlastní kůži, co to je, když zaklepe exekutor a podobná hovada ☹ 😉

paolin
18. srp 2009

čauky holky!
Evi, to tak to budu na tebe moc myslet, ať máš klidnou službu 😉 máš recht. na chvíli vypadnout ti provětrá hlavu. bude to sice o něco náročněnší, ale vy jste holky šikulky 😉
Adam usnul až teď, tak jsem zvědavá, do kdy bude chrnět 😀

anta
18. srp 2009

Tak jsme doma z prochajdy, bylo to příjemné, byli jsme v drogerii a cestou jsem mu tam vzala balónek na tyči a Honzík byl spokojenej 🙂 . Pak jsme potkali jednu maminu a ta její holka chodí a to je o tři dny mladší než Honzík, když jsem jí řekla, že Honýš chodí ještě nejistě, tak hodila takovej ksicht a prý "joooo?" To naše Zuzanka chodí od 12. měsíců a já jí na to řekla, no vidíš a náš Honzík si dává na čas 😝 😝 , pak ta její Zuzanka vytrhla Honzíkovi balónek a on se trumbera ani neozval 😅 , tak jsme mu ten balónek pak vrátili a milá Zuzanka spustila děsnej hysterák, Honzík na ní koukal, co to jako dělá a smál se na mě 😀 😀 😀 Pak ta mamina usoudila, že je asi Honzík dost pohodovej, tak jsem jí řekla, že jo, že sice taky řve, ale venku se vesměs chová slušně 😀 😀

e.k.t
autor
18. srp 2009

Tak my to zatím neznáme, ale ani po tom teda netoužíme, proto jsem se vrhla na poradenství a pak i do zaMĚSTNÁNÍ 😉

e.k.t
autor
18. srp 2009

jANI ONO JE NĚKDY LEPŠÍ KDYŽ TY ROZJEZDY JSOU POMALEJŠÍ 😀

kamca.mazda
18. srp 2009

Ahoj holky, jak se vede už jsem tu mraky dní nebyla. Amy je čipera, chodí, něco breptá, v noci stále nespí. Dám vám sem fotečku jak u vás tady to stále jede.

anta
19. srp 2009

Dobré ranko, holčiny, jak to že tady nikdo není? 😕 Co se to děje, už třetí den ani vidu ani slechu a to je mi teda smutno. Dala jsem si fotky Honzíka do albíka, tak když jsem zabloudíte, tak jukněte 😉

paolin
19. srp 2009

čauky holky!
Jani, jak píše Evička - pomalejší rozjezdy jsou lepší 😉 a ke všemu jsem četla, že děti, co chodí později, jsou dobří tanečníci - líp si protrénují kyčle lezením 😉
jééé, jdu juknout na fotečky! 😀
já moc nestíhám, ale je mi smutno, tak jukám, co to dám 🙂 včera tu byla moje mamka a dnes příjde taky. v pondělí jí v práci řekli, že má od září výpověď. to je tedy pěkný prů...do důchodu má ještě 3 roky a práci už asi nesežene 😒

paolin
19. srp 2009

jéé, Jani, tak poslední fotka je fakt supr 😀 😀

anta
19. srp 2009

Ajaj, Pavli, to je fakt problém, vůbec si nikoho nikdo neváží, jsou to jurvy ☹
Jukni, bude se ti to líbit 😉

paolin
19. srp 2009

tak já už budu mít hotový oběd a až se vzbudí Adam, půjdeme ven. začíná tam být docela hicůvka 😝
Vikyho už do školky nepošlu, tak půjdeme jen pro oběd. včera pí učitelka říkala, že tam každý den odpadne dítě s teplotama nebo zimnicí..to jsou tedy radosti.

many
19. srp 2009

ahojky holky 🙂 jak se vede co novýho..... 😉
my měli včera poslední prevenar, tak dnes chytl teplotu, tak teď hajinká a doufám, že dlouho vydrží 😀 udělám si kávičku a pokusím se vás dočíst,.....

paolin
19. srp 2009

čauky Many! teplota v tom horku..chuďátko malý!
hele, bys mi mohla poradit - kolik ten prevenar stojí?

many
19. srp 2009

ahoj Pavli no my teď platili ještě o 100,- míň, se nějak slevňoval - 1650,-

many
19. srp 2009

a 9.9 jdeme na ten Priorix - Tetra a to stojí 1550,- na ty neštovice,....

many
19. srp 2009

jo a taky prý něco bude asi pojišťovna doplácet, tak uvidíme

paolin
19. srp 2009

Many, díky! budu Ádovi Prevenar taky kupovat. Priorix chci bez neštovnic, ale kdy ho budeme mít se neví. prý se zatím nerozhodlo, kdo bude distibuovat nové dávky a tak momentálně není 😉

many
19. srp 2009

na ten prevenar nám metalka přispívá 4000,- za každou vakcínu 1000,-

many
19. srp 2009

a můžu vědět proč to chceš bez neštovic 😉

many
19. srp 2009

to je lepší nebo co, no já řekla doktorce, že si nechám poradit od ní a i sestra i ona říkala, že je to fakt lepší 😒 no musím si pročíst letáček, nebyl ještě čas 😀

paolin
19. srp 2009

já jsem si myslím příspěvky od pojišťovny už vybrala, tak na to ještě juknu. zkusím se domluvit s Mudr, aby ho Ádovi předepsala ona. když má pořád ty problémy s horníma cestama. uvidíme 🙂
tak já mažu za Vítkem. tak zatííím!

many
19. srp 2009

to je na prevenar příspěvek zvlášť 😉 pokud máš teda metalku, nevím jak to mají jiný pojišťovny 😒

many
19. srp 2009

ještě jsem ani neměla čas si uvařit tu kávičku a dočíst vás 🙂 uklízím mezi tím v obyváku a v pokoji hračky, je to tu jako po bombě a až se synek probudí, tak musím ještě vysát 🙂

many
19. srp 2009

no už je vzhůru, tak mizím, zatím papa

many
20. srp 2009

Dobré ránko mamky a dětičky 🙂 🙂 🙂

anta
20. srp 2009

Dobré ranko, Honýš jest udolán, tak bych snad mohla mít chvíli klidu 🙂

paolin
20. srp 2009

čauky holky! koukám, že nikdo nikde. já taky nestíhám 🙂 od rána jsme u babičky, teď jsem tedy jela do salonu vyřídit nevěstu. snad bude rychle, kotníček mě bolí 😉 Adam se dnes ráno ošklivě bouchl do pusy a krve, jak z prasátka. naštěstí to odnesl jen horní ret, tak to bude OK. jinak vedro, vedro, vedro. zítra má být jak by smet..

martinka79
20. srp 2009

čauky holky jsme doma... dost jsmr si to užili sice krátce, ale suepr. a jsme i odpočinutí.

martinka79
21. srp 2009

krásné ráno holčiny

anta
21. srp 2009

Ahojky, já jsem teď v pracovním procesu, trochu to tady hážu do cajku neboť přijede babka z Prahy s mým bratroněm, tak ať si nemyslí, že jsme prasatka 😉 🙂
Marti, už jsem tě tady postrádala 😉