Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. srp 2009

ahojky Jani hlásímnovinku Míša je ostříhanej.... 😉 tak hurá do uklízení, a´t babička vidí, že jsi mamina se vším všudy... 😀
my zase v pracovním procesu MM jel do OBi já pádím do beku a obkladač dodělává soklíky a zbytky co nám zbývají.... 😉

paolin
21. srp 2009

ahoj holky! tak jsem tu! byli jsme hned z rána venku, dokud to jde. Adam dvakrát vstával až v sedm, tak to vypadá slibně a možná se dobereme jednoho spánku poo 😉 Vítek teď pořád kňučí a já mám nervy na dranc. ke všemu se kluci pořád perou a hádají...no děsný! 😅
jinak se musím pochlubit, Adam si vzal ven motorku a parádně frčel i z kopce, až jsou koukala 😀 včera se naučil říkat babíííí babííí, tak to je u něj velký pokrok, páč jinak neřekne ani prd 😀
zase ječí...jdu za nima 😒

paolin
21. srp 2009

Marti ahooj! supr, že jste si dovču užili! odpočinek vy potřebujete, jako sůl!
Jani, ať se ti hezky uklízí a návštěva potěší!
kluci se krásně nadlábli a koukají na Krtečka. konečně vydrží Adam alespoň 10 minut sedět 😀

martinka79
21. srp 2009

Jé tak u nás se namotorkách a traktorech a všem co má kola jezdí parádně ons sám o sobě je Mixhálek samostaný a s dobrou náladou. 😉 jinak díky. už jsem zařídila potřebné věci... jé to je ale zase ta realita děsná. 😝
Pavli tak klidné poledne a odpoledne venku je fujky.

anta
21. srp 2009

Tak holčinky, návštěva byla v naprostém klidu, Honzík se zase předvedl, co umí a neumí, dokonce i s babi hrál hru na házení polštářů a na válení se na sedačce, ani jednou nezaplakal, takže velká spokojenost 🙂 Honzík už druhý den intenzivně povídá "mamamamamamamamama". Bába čuměla, jak Honzík chodí, říkala, že je srandovní a že mu to jde pěkně, tak že ho už nemusíme tolik držet za ruce, já si to osobně myslím taky, ale ta potvora Honzík se nás drží jak klíště a nejde setřást 😀 😀 😀 😀

anta
21. srp 2009

Jo a Marti díky za fotečku, Míša je fakt kouzelnej 🙂

paolin
21. srp 2009

Jani, to je prima, že to bylo prima 🙂
Adam dnes spal jen hodinu, tak jsem už vyšťavená 😝 Mireček jde večer na beach. docela mu závidím 😉

anta
21. srp 2009

Tak jsme v období tahání kachniček za chůze, to je super. Honýš se mě i pouští a že půjde sám, hurááááá 🙂
Jé, Pavli, to znám, tohle, tak nesmutni a zavři kluky do klece, v jaké je náš Honýš (viz ty fotky v albíku) 😀 😀 😀

many
21. srp 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂 tatin nás opustil, má dnes zábavku a Ladík si teď hraje a snad půjde v 19.00 spát 🙂 a já budu tady okounět 😀 😀 😀

many
21. srp 2009

jinak má opět zvýšenou teplotu, se toho snad nezbavíme 😠 no buďto je to ještě tím prevenarem a nebo zoubkama 😒 už aby byl brzo klid 😉 jinak začal hodně říkat mami , tati a babi 😀 zpívá bíjá bíjá 😀 😀 jáko bílá bílá od včelích medvídků 😀 😀 😀 a začal už taky jezdit na odrážedlech , ale zatím pomalu, ještě mu musí víc povyrůst nožky 😀 😀 😀 ale už si vleze na houpací koníka a houpe se a přitom říká hopy hopy 😀 😀 😀

paolin
21. srp 2009

Many, tak to jsme na tom stejně 😀 Adam teď usnul, Vítek půjde tak v sedm. dám si víno a půjdu čučet na atletiku 😀
Jani, na fotku mrknu 😉

many
21. srp 2009

no pokusím se vás dočíst 😉 jdu na to 😉

many
21. srp 2009

Pavli teda se máš, taky bych si dala a není ☹ i černý pivečko bych si dala a taky není ☹ tak si udělám bezinkovou šťávu no 😀

paolin
21. srp 2009

Many tak ať vás to brzy pustí!
Adam umí leda tak babíí a mamííí - to říká i tátovi 😀 jinak vše od ba. hlavně ho baví bác a k tomu patřičná činnost 😀

paolin
21. srp 2009

a nemáš poblíž nějaký obchůdek 😉

many
21. srp 2009

já už to někdy dělám tak, že ráno nejdeme do kočárku a jdeme na písek a tím pádem neusne 😀 a pak po 11 jdeme domů, napustím vaničku, okoupu, dostane obídek a kolem té 12 je tuhej a spí hoďku až hoďku a půl a pak jde krásně v těch 19.00 😀 😀 😀 no to je bomba 😀 😀 😀

paolin
21. srp 2009

tak ti řeknu...trochu už balím. to je ale věda 😀 věci kluků balím na půl do dvou kufrů. kdyby se jeden ztratil, aby to nebyl takový prů... 😀

many
21. srp 2009

no Laďa říká ba - balonu,rajčeti a jako baf 😀 😀 😀
obchůdek je kousek, ale kdybych Ladíka dala do kočárku tak mi vytuhne 😀 a sama ho doma nenechám, tak musím vydržať, no nějaký máme , ale to je z líbánek a z dovči a to se na pár let ještě schovává no 😀 😀 😀 na to se můžu jen podívat 😀 😀 😀

paolin
21. srp 2009

no Adam normálně chrní 2x denně. většinou usne tak v 8 a pak ve 2. vstává tedy o 5ti. ráno chodí spát brzy, páč není patřičně vychrněný z noci. a vysvětlit si to nedá 😀 dnes vstával v 7 a usnul na hoďku ve 12 a pak až teď. no a bylo to tedy maso. jak jsme v tom vedru nemohli ven, tak doma to byl děs!

many
21. srp 2009

jéééééé kam jedete 😉 nic nevím 😉 nemám furt čas dočítat 😀 😀 😀

paolin
21. srp 2009

tak mu dej chůvi a skoč do obchůdku 😉 já to tak dělám, když Vítek moc zlobí a potřebuje ven, aspoň před barák.

paolin
21. srp 2009

letíme v pondělí do Řecka. to bude maso s těma dvěma raubířema 😀 akorát táta si zase bere nouťas a bude pracovat 😒

many
21. srp 2009

no my vstáváme většinou po 6.00 a pak vytuhne kolem 10.00 v kočárku a pak doma kolem té 14.00 a pak usíná po té 19.00 ale spíš kolem 20.00 se to posunulo, už usíná v kočárku později, dřív vytuhl hned po 9 a pak kolem 13.00 a pak v 19.00 takže teď se budu snažit aby ráno nespal a jen kolem toho oběda a pak v těch 19.00 🙂

many
21. srp 2009

jéééééééééééé vy se máte 😉 tak to nám možná napíšeš co 😉

paolin
21. srp 2009

tak přesně to by mi taky vyhovovalo. vyvedla bych Vítka ze školky a šup Ádu spát. no, uvidíme, jak se to chlapečkovi rozhodí u moře 🙂

many
21. srp 2009

jestli tam bude připojení, ale asi jo, že 😉 no já většinou balím už týden dopředu 😀 😀 😀 ale teď to taky moc nešlo to Ladíčkovo oblečení 😀 tak mu sem taky balila až později, tak ty 3 dny předtím asi

many
21. srp 2009

no on jak je v kočárku tak se unaví a vytuhne, ale na písku s dětma je v poho 😀 až doma pak už kolem toho obídku to na něho pěkně jde, tak jsem říkala, že když chodíme ven po 9, tak si třeba skočíme rychle nakoupit a to tak rychle neusne a pak šup domů a na písek 😀 a doufám,že to tak bude fungovat, je to fine, když děti chodí tak brzo spinkat 😀

paolin
21. srp 2009

jo, inet tam mají nebo přes mobil. uf, ať už je pondělí 😉 nebo spíš úterý 😉

many
21. srp 2009

a na jak dlouho jedete 😉 10 dní nebo 14 😉 nebo dýl 😉

many
21. srp 2009

a jak dlouho se tam letí 😉